پیتر دینکلیج به جمع بازیگران پیش درآمد فیلم The Hunger Games پیوست

پیتر دینکلیج به جمع بازیگران پیش درآمد فیلم The Hunger Games پیوست

پیتر دینکلیج بازیگر سریال Game of Thrones تازه ترین ستاره ای است که به پیش درآمد فیلم The Hunger Games با عنوان The Ballad of Songbirds and Snakes پیوسته است. دینکلیج ۵۳ ساله که نقش تیریون لنیستر را در سریال محبوب بازی تاج و تخت بازی می کرد، روز دوشنبه به عنوان بازیگر جدیدی که به این پروژه مورد انتظار اضافه شده اعلام شد. دینکلیج که چهار جایزه امی را در کارنامه دارد، در این فیلم نقش رییس دانشگاه کاسکا های باتم در پایتخت را بازی می کند و به هانتر شیفر ستاره سریال Euphoria می پیوندد که پیش تر حضورش در این فیلم تایید شده بود. همانند رمان سال ۲۰۲۰ نوشته سوزان کالینز، این فیلم در دهمین سالگرد انتشار فیلم اورجینال بر روی اتفاقات ۶۴ سال پس از کتاب اصلی و نمونه اورجینال آن است که جنیفر لارنس در نقش کاتنیس اوردین و جاش هاچرسون در نقش پیتا ملارک را به شهرت رساند.

پیتر دینکلیج به بازیگران فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes پیوست

داستان این فیلم در مورد شخصیت منفی کوریولانوس اسنو با بازی تام بلیث در سال های دوران جوانی اشت پیش از آنکه به ریاست پانم برسد. با نزدیک شدن پنجمین دور بازی ها، اسنو به نماینده منطقه ۱۲ به بایرد با بازی ریچل زیگلر مشاوره می دهد. ناتان کاهان مدیر گروه تصاویر متحرک لاینزگیت با اعلام خبر پیوستن دینکلیج به بازیگران این فیلم گفته است: «در شرایطی که ساخت پروژه آغاز شده، نمی توانیم بیش تر از این از جمع و جور شدن بازیگران خوشحال باشیم و با هیجان به پیتر دینکلیج به خاطر آمدن به پانم خوشامدگویی کنیم. پیتر نه تنها یک بازیگر محبوب طرفداران است که حضوری مشهود را به هر نقشی که بازی می کند می آورد، بلکه او یکی از بهترین بازیگران زنده است. او قدرتی کاریزماتیک و قابل توجه را به نقش مهم رییس آکادمی خواهد آورد».

پیتر دینکلیج به بازیگران فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes پیوست

فرانسیس لارنس کارگردان فیلم پیش درآمدی The Ballad of Songbirds and Snakes نیز گفته است: «دین های باتم یکی از قدرتمندترین افراد در زندگی اسنو است. به عنوان چهره خشن و کینه توز بازی ها، او قوانینی را تعیین می کند که تمام جنبه های سرنوشت کوریولانوس را تعیین می کنند. بسیار هیجان زده هستم که ببینیم پیتر این شخصیت را زنده می کند». پیتر دینکلیج اخیراً در موزیکال Cyrano بازی کرده است که نامزدی جایزه منتقدان و Satellite را برای وی در پی داشت. فیلم The Ballad of Songbirds and Snakes قرار است نوامبر ۲۰۲۳ به سینماها بیاید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود