تعرض جنسی یک معلم به ۷ دانش آموز دختر دبستانی در خراسان جنوبی

تعرض جنسی یک معلم به ۷ دانش آموز دختر دبستانی در خراسان جنوبی

معلمی که با برگزاری کلاس های تقویتی در پارکینگ خانه اش، دختران دبستانی را به طرق مختلف مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌داد به ۷ سال زندان و ۲ سال تبعید محکوم شد.

گفته می‌شود که خرداد ماه گذشته در پی شکایت خانواده هفت دانش آموز دختر از یک آموزگار مرد ۵۵ ساله در شهرستان فردوس استان خراسان جنوبی مبنی بر مورد آزار و تعرض قرار گرفتن فرزندشان، پرونده‌ای تشکیل شد.

متهم با هویت (م. د) که ۲۹ سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش را داشته است، به بهانه برگزاری کلاس های خصوصی و تقویتی برای دختران دانش آموز، آنها را مورد آزار و اذیت جنسی و تعرض قرار داده است. گفته می‌شود حداقل ۱۸ دانش آموز هشت تا ۱۱ سال هدف آزارهای این مرد قرار گرفته‌اند که از این میان تنها هفت خانواده اقدام به شکایت کرده‌اند.

بر اساس تحقیقات انجام گرفته در مراجع انتظامی معلوم شد که این مرد آزارگر هیچ‌گونه سابقه محکومیت کیفری ندارد و از طریق نشان دادن فیلم های مبتذل در گوشی تلفن همراه به کودکان و نوجوانان، اقدام به آزار و اذیت و بهره کشی جنسی از طریق در اختیار گرفتن آنها می‌کرد.

۷ سال زندان و ۲ سال تبعید برای معلمی که به ۷ دانش آموز تعرض جنسی کرد

حکم معلم متجاوز به ۷ دانش آموز دختر در خراسان جنوبی

این آموزگار ۵۵ ساله با وجود انکار برخی اتهامات وارد شده، به دلیل در دسترس قرار دادن محتویات مستهجن برای اطفال و نوجوانان به سه ماه حبس تعزیری، به اتهام آزار و اذیت جنسی به دو سال زندان و برای بهره کشی جنسی از طریق در اختیار گرفتن طفل به پنج سال زندان محکوم شد. او همچنین از باب مجازات تکمیلی به دو سال ممنوعیت اقامت در شهرستان فردوس محکوم شده است.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: «با اعتراض برخی شاکیان به حکم صادر شده از سوی دادگاه، این پرونده به دادگاه تجدیدنظر استان ارسال شده است و بررسی ها و تحقیقات قانونی همچنان ادامه دارد تا همه زوایا و ابعاد این ماجرای تاسف بار مورد بررسی های قضایی قرار گیرد.»

حجت الاسلام والمسلمین علی موحدی راد با اشاره به اینکه برگزاری کلاس های تقویتی آن هم در پارکینگ منزل مسکونی هیچ ارتباطی به آموزش و پرورش ندارد گفت با وجود این، دستگاه قضایی با این گونه جرایم به شدت برخورد می‌کند. او به خانواده‌ها توصیه کرد حتما برای برگزاری کلاس های خصوصی و تقویتی به مکان های مورد اعتماد و تایید شده مراجعه کنند و قبل از هر چیز درباره مکان برگزاری یا فرد مربی تحقیق کنند تا خدای ناکرده چنین حوادثی برای دیگران تکرار نشود.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی درباره این اتفاق گفت: «آموزش و پرورش به محض اطلاع از موضوع آزار و اذیت کودکان در شهرستان فردوس، پیگیری مستمر را در دستور کار قرار داده که منجر به تشکیل پرونده در دادگستری و هیات رسیدگی به تخلفات اداری شده است.»

او گفت: «حکم انفکاک از خدمت معلم خاطی در فردوس که مرتکب آزار جنسی دانش آموزان شده بود، توسط آموزش و پرورش خراسان جنوبی صادر شده و منتظر حکم قطعی دادگاه هستیم.»

سید علیرضا موسوی نژاد با بیان اینکه این امر اردیبهشت ماه اتفاق افتاد، افزود: «برخورد با چنین تخلفاتی برای ما بسیار مهم است و بحث انفکاک خدمت وی از سوی آموزش و پرورش انجام شد تا حکم قطعی اعلام شود.»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • علی تیر ۲۹, ۱۴۰۱

  روزیاتو از این اخبار دنبال چی هستی؟
  بنده نه منکر زشتی و نفرت انگیزی این واقعه هستم و نه دنبال ماله کشی برای آن.
  فقط دنبال اینم که بفهمم چرا یک سایت سرگرمی باید اخبار فوق بد حاشیه ای رو بذاره.
  چرا دنبال اینید که هر روز یه حاشیه جدید برای این کشور پیدا کنید؟
  اگه دنبال شفاف سازی هستید چرا فقط بحث تجاوز در کشور خودمون رو باید بذارید؟
  گزاش منتشر شده در bb30 میگه:
  در بریتانیا گزارشی منتشر شده که می‌گوید از هر ده دختر ۹ دختر هدف آزار زبانی جنسیتی قرار می‌گیرد.
  و برخی دختران ممکن است در یک شبانه روز ۱۱ پیام از پسرانی بگیرند که خواهان عکس‌های لخت و برهنه از آنها هستند.
  بعد شما سعی کنید با سیاه نمایی بگید که همه ی ایرانی ها بد هستند و ایران سرای مجرم ها و جانی هاست!
  ای مردم!
  یا ایهاالناس!
  کاری که این یارو کرده قطعا نفرت انگیز، مشمئز کننده و حال بهم زن هست و حقشه اعدام شه؛
  ولی یادمون باشه که با تمرکز زیاد روی این اخبار داریم خودزنی می کنیم و عملا همه ی ایرانی ها رو متجاوز جنسی، دزد، قاتل و… نشون میدیم.

  • یه حقیقت تلخ تیر ۲۹, ۱۴۰۱

   ببخشید دیگه. مردم بدونن . برا همینه منتشر کردن. چند سال قبل تو محلمون یه اشغال حدود ۲۵ ساله به دختر حدود ۱۲ ساله تجاوز کرد. وقتی پدر مارد این اشغال خونه نبود میره دختره رو میاره اتاقش. حالا چطور نمیدونیم. لابد گفته لاکپشت داره سیگار میکشه. پرده شو میزنه. بعدم تهدید و تا یکی دو ماه ادامه داشته. دختره به پدر مادرش نمیگه. ولی یه طوری پدر مادر دختره میفهمن. بعد شکایت و پلیس. دختره میگه کار کی بوده. بعد میدونی اخرش چی میشه؟ دختره چون مجرد بوده و به تکلیف شرعی رسیده و پسره مجرد، میگن برو خواستگاری تا هم از زندون خلاص بشی هم دختره از شلاق و زندون. تو مملکت حتی دختر بهش تجاوز بشه و بالای ۹ سال باشه مقصره و میبرنش اصلاح و تربیت و راهنمایی و دبیرستانو باید بزرگسال بره بخونه. با دو سه بار رفتن و اومدن پدر مادر دختره رضایت میدن که دخترشون عروسی کنه با پسر ۲۵ ساله. ۶ ماه میگذره پسره دو تا از دوستاشو میاره و دختره رو مجبور میکنه با اینا سکس کنه. دختره سکس میکنه. دختره به یکسال نکشیده خودکشی میکنه و تو فیلمی که قبلش گرفته همه چی رو میگه. پسره یه وکیل میگیره و تو دادگاه میگن دختره هرزه بوده و مخ دوتا دوستشو زده. الان پسره خوشنامه. دختره بدنام. خانوادشون رفتن همون موقع. اما پسره راست راست راه میره. پدر مادرشم قربون صدقه پسره میرن و میگن پسر طفلکشون حیف شد.
   یادشون رفت پسر پدوفیلشون به دختر ۱۲ ساله تجاوز کرده پرده شو زده. حالا پسرشون حیف شده. دختره که اخرش خودشو کشت پسرشونو گول زده و این حرفای کولی بازی

   • امیر تیر ۳۰, ۱۴۰۱

    اتفاق بسیار ناراحت کننده و تلخی بود.
    اما شمایی که سعی کردی بگی ایرانیا همه متجاوزن یه چیزی رو بهت یادآوری کنم.
    اگه از ۱۰ دانش آموز دختر بریتانیایی ۸، ۹ نفر مورد تعارض و تجاوز جنسی قرار بگیرند؛ توی بهترین حالت ممکن نیم قرن بعد اکثر زنان بریتانیا یک بار مورد تجاوز و تعارض جنسی قرار گرفته اند. توی بدترین حالت ممکن؛ همه ی زنان بریتانیا چندین و چند بار مورد تجاوز و تعارض جنسی قرار گرفته اند.

  • رویا تیر ۲۹, ۱۴۰۱

   خوشت نمیاد خوب نخون کسی مجبورت نکرده بخونی

   • امیر تیر ۳۰, ۱۴۰۱

    فروش تن بدتر است یا وطن؟
    مسئله غرب زدگی و شرق زدگی است.