تریلر بخش سوم فصل یازدهم سریال مردگان متحرک + اعلام اسپین آف جدید ریک و میشون

تریلر بخش سوم فصل یازدهم سریال مردگان متحرک + اعلام اسپین آف جدید ریک و میشون

تریلر بخش سوم فصل یازدهم و پایانی سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) تصاویری از آخرین لحظات این سریال را افشا می کند. پایان راه این سریال پساآخرالزمانی و درام محبوب بالاخره از راه رسید و هشت اپیزود پایانی فصل یازدهم پایان بیش از یازده سال انتشار این سریال خواهد بود. تریلر جدید فصل یازدهم سریال مردگان متحرک با نام Finish the Fight منتشر شده و تقریباً هر چیزی که مخاطبان از یک سریال زامبی محور می خواهند را در خود دارد. سریال The Walking Dead در طول سال ها انتشار خود همواره زامبی ها را مخلوقاتی بدون مغز نشان داده که در تنهایی بی خطر اما به شکل گله ای بسیار خطرناک و مرگبار هستند. اما اکنون در بخش سوم فصل یازدهم به نظر می رسد که این رویه تغییر خواهد کرد و با هیولاهایی باهوش تر و سریع تر مواجه خواهیم شد.

تریلر بخش سوم فصل یازدهم سریال مردگان متحرک منتشر شد

علاوه بر این تغییر بزرگ در مورد زامبی ها، چیزهای هیجان انگیز و غافلگیر کننده دیگری نیز در این تریلر وجود دارد. بدون شک پاسخ سوالات بسیاری در ۸ اپیزود باقیمانده از فصل یازدهم سریال مردگان متحرک داده خواهد شد و شخصیت های بسیاری جانشان را از دست خواهند داد، وقتی بخش سوم فصل یازدهم سریال در ۲ اکتبر سال جاری منتشر شود. خبر دیگر در مورد این سریال اینکه ساخت اسپین آف دیگری از آن در مورد ریک گرایمز و میشون تایید شده است که دو تن از شخصیت های محبوب و اصلی سریال در فصول گذشته بوده اند اما در فصول اخیر در داستان حضور نداشته اند.

تریلر بخش سوم فصل یازدهم سریال مردگان متحرک منتشر شد

تریلر بخش سوم فصل یازدهم سریال مردگان متحرک منتشر شد

تریلر بخش سوم فصل یازدهم سریال مردگان متحرک منتشر شد

در مراسم کمیک کان سن دیگو که به تازگی برگزار شده، اسکات گیمپل به عنوان افسر ارشد محتوای این سریال همراه با دو بازیگر نقش گرایمز و میشون (اندرو لینکلن و دانای گوریرا) روی صحنه حاضر شده و بازگشت مورد انتظار این دو شخصیت را اعلام کردند و اعلام شد که این دو در اسپین آف دیگری در سریال که مخصوص به خودشان خواهد بود حضور خواهند یافت. اسپین آف ریک و میشون در ابتدا شش اپیزود خواهد داشت و در سال ۲۰۲۳ از طریق شبکه AMC و سرویس AMC+ منتشر خواهد شد. این سریال که هنوز عنوانی برایش اعلام نشده به احتمال فراوان جایگزین برنامه های سابق شبکه AMC برای ساخت فیلم های Walking Dead خواهد شد. همچنین این شبکه پوستری از این اسپین آف جدید را با به نمایش گذاشتن شمشیر مشهور میشون منتشر کرده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • مسعود صالح مرداد ۱, ۱۴۰۱

    شدیدا منتظرم این ۸ قسمت پایانی منتشر بشه

  • س مرداد ۶, ۱۴۰۱

    دریل روی زمین بوووود….

    اگه بخوان دریل هم بکشن این سریال واقعا خراب میشه من دوسش دارم و هنوزم میبینمش اما به عشق برگشت ریک و به خاطر دریل امیدوارم دریل زنده بمونه تا انتهای کار