اولین رویارویی سجاد غریبی و گوریل قزاق در دبی اتفاق افتاد + ویدیو

اولین رویارویی سجاد غریبی و گوریل قزاق در دبی اتفاق افتاد + ویدیو

شب گذشته در دبی فیس تو فیس سجاد غریبی و گوریل قزاق بالاخره رخ داد تا مبارزه این دو یک مرحله دیگر به واقعیت نزدیک شود. سجاد غریبی که مانند همیشه تمرینات عجیب و غریبش خبرساز شده بود، دیروز در یک لایو اینستاگرامی از فیس تو فیس یا رویایی چهره به چهره خود با تایتان قزاق خبر داده و در ادامه نیز بار دیگر همان ژست معروف و خنده دارش هنگام ورود به آسانسور را گرفت. در ادامه سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی دو ویدیو از فیس تو فیس خود با گوریل قزاق را منتشر کرد. در بخش اول ویدیو فیس تو فیس سجاد غریبی و گوریل قزاق شاهد آن بودیم که این دو مقابل یکدیگر قرار گرفته و در ادامه بدنساز قزاق با دست ضربه ای به صورت سجاد غریبی در حالت هل دادن وارد می کند و پس از آن است که هالک ایرانی نیز تلاش می کند پاسخ دهد و به حریف خود حمله می کند اما همراهان دو طرف آن ها را مهار کرده و مانع از درگیری بیشترشان می شوند.

در ویدیو دوم غریبی تهاجمی تر بوده و به صورت ناگهانی قصد دارد به گوریل قزاق حمله کند که افراد حاضر مانع می شوند. در این ویدیو که بیشتر روی سجاد غریبی تمرکز کرده، تلاش های او را می بینیم که قصد دارد خود را به گوریل قزاق برساند اما موفق نمی شود. این رویارویی پیش از مسابقه بوکس این دو اتفاق می افتد. مسابقه بین سجاد غریبی و جومانوف آلمات باخیتوویچ ملقب به گوریل قزاق در قالب مسابقات بوکس نمایشی Wicked ‘N’ Bad’s night در دبی برگزار خواهد شد. سجاد غریبی در مورد مبارزه خود با تایتان قزاق گفت: «این مبارزه برای من است تا کار را تمام کنم. من برای این قهرمان بزرگی خواهم شد و با احترام و تمام توانم نماینده مردمم خواهم بود. بعد از این ک این مسابقه را بردم می خواهم بار دیگر مارتین فورد را به مبارزه فرا بخوانم. این مبارزه رخ خواهد داد و اگر مارتین برای مبارزه با من ترسیده باشد همه جهان خواهند فهمید. من اکنون وارد رینگ می شوم و آماده مبارزه ام».

فیلم فیس تو فیس سجاد غریبی و گوریل قزاق در دبی

علیرغم تفاوت جثه غریبی و باخیتوویچ، تایتان قزاق مدعی است که می تواند با ناک اوت حریف ایرانی خود را شکست دهد، در مبارزه ای که در ۸ دقیقه برنامه ریزی شده است. هیچ کدام از این دو قبلاً در ورزش های مبارزه ای تجربه ای نداشته اند. تایتان قزاق در مورد مبارزه خود با سجاد غریبی گفته است: «افراد زیادی می گویند که نمی دانند من کی هستم اما در روز ۳۱ جولای خواهند دید که تایتان قزاق کیست و قدرت مرا خواهند شناخت. من با پیروزی تاریخ ساز خواهم شد. وقتی پیروز این مبارزه شوم می خواهم با فدور در آلماتی مبارزه کنم و بزرگ ترین مبارزه ای که کشورم دیده را رقم بزنم». مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاق، ۹ مرداد (ماه جاری) در دبی برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

 

مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • حق گویه بزرگ مرداد ۵, ۱۴۰۱

    دوباره رفت آبروریزی کرد این گلابی….. همش چربیه! پشتش آدم گذاشته که دوباره زدنش ۶ متر پرت نشه عقب??? یکجور زد توی صورتش ، دلقکن دوتاشون. گلابی ایرانی با میمون یا شامپانزه قزاق