شکست هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق و صحبت های او و مربی‌اش پس از فاجعه + ویدیو

شکست هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق و صحبت های او و مربی‌اش پس از فاجعه + ویدیو

سجاد غریبی بالاخره دیشب در دبی اولین تجربه مبارزه اش در درون رینگ را انجام داد و مقابل تایتان قزاق یا گوریل قزاق ایستاد. مبارزه این دو یک فاجعه و افتضاح کامل بود، همان چیزی که انتظار می رفت. هیچ یک از این دو تجربه قبلی بوکس حرفه ای یا حتی آماتور نداشت و همین موضوع کیفیت مبارزه آن ها را نشان می داد. جومانوف آلمات باخیتوویچ اما ظاهراً مشت های بیشتری انداخته بود و برتری خود را در مسابقه دیشب به هالک ایرانی نشان داد. سجاد غریبی علیرغم تمام حواشی و کری خوانی هایش در بیش از یک سال گذشته برای مارتین فورد و بعدتر گوریل قزاق، هیچ پاسخی برای مشت های باخیتوویچ نداشت و تقریباً کاری جز فرار و پشت کردن به حریف خود انجام نداد.

مبارزه کامل سجاد غریبی و گوریل قزاق

تنها یک دقیقه بعد از شروع مسابقه در راند اول بود که داور دخالت کرده و به او فرصتی برای تسلیم شدن یا ادامه مبارزه و مشورت با مربی اش داد و غریبی توانست بعد از لحظاتی به مبارزه بازگردد. دقیقه دوم راند اول نیز او به فرار و پشت کردن به حریف خود ادامه داد هر چند یک بار تایتان قزاق تعادلش را از دست داده و زمین افتاد در حالی که سجاد غریبی به او حمله ور شده و سعی کرد او را ناک اوت کند. به وضوح دیده می شد که هم سجاد غریبی و هم تایتان قزاق ذره ای در بوکس تجربه و تبحر نداشته و ضربات مشت را بدون تکنیک و کنترل خاصی به سمت یکدیگر پرتاب می کردند هر چند شرایط برای ورزشکار قزاق بسیار بهتر از سجاد غریبی بود. سجاد غریبی که در همان ثانیه های اول مبارزه نفسش به شماره افتاده و دائم روی طناب می افتاد در دقیقه دوم راند اول مبارزه توانش را به طور کامل از دست داد و گوریل قزاق با یک هوک راست او را روی طناب انداخت.

در حالی که سجاد غریبی به روی رینگ افتاده بود و راند اول نیز ثانیه های آخرش را طی می کرد، داور وارد عمل شده و پایان مسابقه با ناک اوت شدن هالک ایرانی را اعلام کرد. مسابقه دیشب سجاد غریبی و گوریل قزاق نشان داد که صحبت های مارتین فورد در مورد هالک ایرانی صحت داشته و وی به هیچ عنوان شباهتی به عکس ها و ویدیوهایی که در شبکه های اجتماعی می گذارد ندارد. او دیشب همانند رقیب قزاقش حتی جرأت در آوردن لباس هایش را نداشت و برخلاف دیگر مسابقات شب گذشته بوکس در دبی، با تی شرت ورزشی و شورت بلند وارد زمین شد تا عدم تناسب اندامش کمتر مشهود باشد. به نظر می رسد این پایان راه سجاد غریبی در رینگ بوکس باشد.

حمزه مرادیان که در روزهای اخیر به عنوان مربی سجاد غریبی ظاهر شده بود، بعد از شکست غریبی مقابل تایتان قزاق در ویدیویی که خود سجاد غریبی نیز در آن حضور داشت بار دیگر شکست هالک ایرانی را به مسائل اقتصادی و نداشتن تمرین مرتبط کرده و مدعی شد وی تنها دو هفته تمرین کرده و امکان کنسل کردن مسابقه نیز وجود نداشته است. سجاد غریبی و مربی اش در ادامه بابت این باخت خبرساز عذرخواهی کردند.

مصطفی هاشم زهی که گفته می شود مدیر برنامه های سجاد غریبی است پس از شکست مملو از افتضاح سجاد غریبی از گوریل قزاق در شب گذشته در پستی اینستاگرامی باخت او را به استرس و ترس از شکست مرتبط کرده و نوشت: «سجاد به حریف نباخت به استرس این بازی باخت حداقل من بیشتر از همه سجاد رو میشناسم و میدونم که این ادم در رینگ سجاد نبود چون حساسیت این مسابقه و ترس از قضاوت مردم اصلا نگذاشت که تمرکز کنه، همیشه نگران شکست این بازی بود نگران قضاوت و نگران حرف مردم اگه کسی میگه سجاد آمده نبود اتفاقا آماده ترین حالت این چند سال بود از بعد فورد شبانه روزی تمرین کرد ولی باز در آخرین لحپه و رختکن نگرانی از شکست تمام وجودش رو پر از استرس کرد و نتیجه این شد که به بازی ادامه نداد اون شکست نخورد از دوباره زمین خوردن ترسید از حرف مردم».

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۹ نظر

ورود

 • داریوش مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  خااااااک یعنی ها خااااااک
  همین الان اینستاگرامت رو حذف کن و برو پی زندگیت هر چند پروتر از این حرف ها هستی

 • Mohsen مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  کاکو برو اصلا خودت زنده زنده اتیش بزن فقط پف خالی هستی ابرو یه ملتیو بر باد فنا دادی تو چیزی جز یه ادم چاق و تو خالی چیزی نیستی خدا ورت داره پفیوز

 • آرتین مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  پست فطرتهای بی غیرت چرا آبروی ایران رو میبرین، جمع کنین کاسه کوزه تونو، هر چقدر کُشتی گیرا آبرو خریدن، شما همه رو ازبین بردین

 • ارژنگ مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  این بابا برای پول ، تا ده بار دیگه آبروی ایران رو نبره دست بردار نیست ‌. یکی جلوشو بگیره.

  • صالح مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

   با این میزان افتضاحی که سجاد غریبی بار آورده حقشه رئیس جمهور بشه خداییش خیلی قشنگ تر میزنه به آبروی ملت

 • مهدی مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  همه که امیر علی اکبری نمیشن ولی جا داره یک بوکسور ایرانی با این اردک قزاق مبارزه کنه

 • مهدی مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  همه که امیر علی اکبری نمیشن ولی جا داره یکی جلوی این سیرک رو بگیره

 • ارش مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  مارتین فورد راست میگفت. حالا این سجاد برا مارتین کرکری میخوند. مارتینی که ۱۰۰ برابر حرفه ایی تر از گرویل قزاقه. مارتین میگفت اونقدر بچه هست که حتی بعد مسابقه ممکنه خودشو بکشه. راست مگیفت.
  و نفس نفس زدن. نشون میده اصلا باشگاه کار نکرده. دلش به همون کیسه بلند کردن خوش بوده. بدنش پر چربیه تا عضله.

 • ارش مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  یه بار میگه تمرین نداشت مشکل اقتصادی و این چرت و پرتا. بعد میگه کلی سال تمرین کرده بود. من ۱۰ سال پیش شایدم قبلتر جودو کار کردم. کمربند سبز رو گرفتم تموم کردم. فکر کنم دان ۶میگن یعنی نصف راه تا کمربند مشکی رو طی کرده بودم. اونم تنها تو ۱ سال. ۱۰ ساله اصلا جودو کار نکردم. حتی یدونه پا ننداختم.
  ۲ سال پیش اتفاقی جایی بودیم یه محله ایی که پایین شهر نشینه و دو سه تا از لاتای محلشون که انگار تازه جوون شده بودن و دنبال نفس کش بودن شروع کردن گیر دادن. اول از همه معذرت خواستم. قبول نکردن. بعدش کار به دعوا رسید. دیدم چند نفر دیگه اومدن. به کمک این دو سه تا ارازل. منی که ۸ سال اصلا جودو کار نکرده بودم خود به خود گارد گرفتم. ترتیب پا و دستهامو به صورت خود به خود اعمال کردم. دوتاشونو همونجا زدم با لگد. افتادن زمین. دیدم بقیه شون شروع کردن به چیزی نشده و اشکال نداره و بعدم یه صلوات و رفتن خونه هاشون. حالا اینو گفتم بدونین شما اگه تمرین کرده باشی. حتی ۸ سال ۱۰ سال کار نکرده باشی بازم بدنت عادت داره و خود به خود گارد میگیری.
  فیلمای سجاد اشغالو ببینین & اصلا بلد نیست گارد بگیره. اصلا بلد نیست مشت بندازه. لگد بلد نیست بندازه. این چه مربیه که داره اخه؟ ادم دو روز از صبح تا شب کافیه تمرین کنه. فقط دو روز. نحوه ی صحیح ارایش پا و دست و گارد رو یاد میگیره. دیگه هم فراموش نمیکنه.

 • کسری مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  اون احمقهایی که از این بدبخت شکم گنده حمایت می کردند و هی می گفتن ایرانیه و باید ازش حمایت کرد بهتره بقیه عمرشون دیگه خفه خون بگیرند. بعضیها واقعا تعطیله مغزشون! این همه ما گفتیم این بدبخت فقط چربی و پیه است نه عضله ای داره نه تکنیکی بلده نه اینقدر جنم و غیرت داره که حداقل به جای شکم گنده کردن و زر زر اضافی توی فضای مجازی بره تمرین کنه همش متهم میشدیم که شما وطن فروشید چرا از این حمایت نمی کنید. خود این خیکی که براش آبرو و شرف اهمیتی نداره فقط می خواد مثل شاخ های مجازی دیگه فالوورهاش بیشتر بشه اونهایی که فریب این رو خوردند واقعا چقدر احمقند!

  • عبدالرضا نارویی مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

   با سلام و درود خوب مربی دروغگو اگه تو راست میگی پس رجز خونی این سجاد توخالی رو چی میگی. تبریک میگم آبروی ایران و ایرانی رو بردید آبروی تختی و تمام ورزشکاران. بتمرگ تو کشورت گند بزن ترسو

 • عبدالرضا نارویی مرداد ۱۰, ۱۴۰۱

  با سلام و درود خوب مربی دروغگو اگه تو راست میگی پس رجز خونی این سجاد توخالی رو چی میگی. تبریک میگم آبروی ایران و ایرانی رو بردید آبروی تختی و تمام ورزشکاران. بتمرگ تو کشورت گند بزن ترسو

 • ناشناس مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  دلقک چاقالو

 • ایرانی مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  من ورزشکار حرفه ای نیستم ولی تشخص می دم برای شرکت در مسابقات باید حداقل قدم به قدم بالا رفت نه یکباره و در یک شب …
  به نظرم سجاد از حاشیه ها دور شو و تبلیغات فضای مجازی با اراده ای که داری دوباره از پایه شروع کن و قدم به قدم رشد کن و بیا بالا

 • حمیدرضا مرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  تو توضیحات میگه شبانه روز بعد مارتین تمرین کرده بعد یه مشت بلد نبود بزنه
  بعد اسکل اومد تو ویدیو گفت سجاد یه هفته بیشتر تمرین نکرد

 • محمد مرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  سلام خواهش میکنم زنجیراین مرتیکه روبکشید زندگانیش کنیدتانتونه همچین گندکاری روبکنه آدم اینقدر بیشهورآبروی ایران وبردمارتین مردبودکنارکشید

 • سامان مرداد ۱۳, ۱۴۰۱

  خوب شد ی اوسکول تررررر زد حالا همه واسه ما رزمی کار و پهلوون شدن همه میخوان بگن من ازش بهترم واگه من بودم فلان میکردم و من کمربند صورتی بروسلی اینا رو دارم و……

 • سامان مرداد ۱۳, ۱۴۰۱

  خوب شد حالا با اون یارو غوله. مارتین فورد. نرفت مبارزه کنه وگرنه فکنم با چک میزد اونم جیغ می‌کشید و فرار میکرد

 • ٠٠٠٠ مرداد ۱۴, ۱۴۰۱

  نمیشد اول استرسش رو کنترل میکرد بعد کری بخونه و به دیگران مبارزه دعوت کنه . اینکه امادگی نداشت یه سال دیگه کری خوندن رو عقب مینداخت . جالبه بازم مدیر برنامه هاش مردم رو مقصر کرده .