حسن همتی؛ بازیگر کوتاه قامت سریال «یاغی» که می خواهد پیتر دینکلیج ایران باشد + ویدئو

حسن همتی؛ بازیگر کوتاه قامت سریال «یاغی» که می خواهد پیتر دینکلیج ایران باشد + ویدئو

یکی از مجموعه های شبکه نمایش خانگی که این روزها در حال پخش است، سریال «یاغی» است که با استقبال مخاطبان مواجه شده است. این سریال گرچه ستاره های زیادی دارد اما در کنار آن ها نابازیگران و بازیگران ناشناخته ای هم نقش آفرینی می کنند که بازی آن ها نیز مورد توجه و تحسین قرار گرفته است. یکی از آن ها حسن همتی است که در مصاحبه ای با رسانه تی وی پلاس از زندگی خود گفته است.

حسن همتی در این مصاحبه تعریف کرد که هرگز از هیچ پشتوانه ی مالی و حامی ای برخوردار نبود و زمانی مدت ها جایی برای خوابیدن نداشت.

او گفت از زمان پخش سریال «یاغی» برخورد مردم با او تغییر کرده و تا پیش از این رفتار مناسبی با او نمی شد.

همتی درباره ی رفتار هم صنف های خود گفت بارها دستمزد بازی اش را پرداخت نکردند.

این بازیگر درباره ی رابطه ی خود با بازیگران سریال «یاغی» گفت ارتباط دوستانه ای با علی شادمان داشت و پارسا پیروزفر را باشخصیت و مهربان توصیف کرد. او از امیر جعفری هم به عنوان فردی مردمی و شوخ یاد کرد و گفت در بازی اش بسیار به او کمک کرد و همیشه با روی خوش به سؤالات او جواب می داد.

حسن همتی در بخش دیگری از این مصاحبه خاطره ای از برخورد خود با نوید محمدزاده گفت. حسن همتی تعریف کرد که یک بار محمدزاده را در خیابان دیده بود و وقتی محمدزاده فهمیده بود او هم کُرد است، با او شروع به کُردی صحبت کردن کرده بود. همتی گفت که محمدزاده شماره ی خود را هم به او داد اما تا به حال پاسخی به پیام های او نداده است.

حسن همتی همچنین از پیتر دینکلیج به عنوان الگوی خود در بازیگری یاد کرد و گفت کارهای او را خیلی دنبال می کند.

سریال «یاغی» به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی مازیار هاشمی و نویسندگی مشترک پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت، محصول سال ۱۴۰۱ است.

این سریال ۲۰ قسمتی با نگاهی به رمان «سالتو» نوشته مهدی افروزمنش ساخته شده است.

«یاغی» ماجرای جوان کشتی‌ گیری به نام «جاوید» را روایت می‌ کند که در جنوب شهر تهران، زندگی و کار می‌ کند. او که در خانواده‌ ای از هم پاشیده و درگیر اعتیاد متولد شده، سال‌ ها است پدر و مادر خود را از دست داده و دغدغه ی اصلی‌ اش این است که بتواند نسب خود را ثابت کند و شناسنامه بگیرد؛ در حالی که به دختری به نام «ابرا» نیز علاقمند است.

نقش اصلی «یاغی» بر عهده ی علی شادمان است و ستاره‌ های پرشمار دیگری در این سریال بازی می‌ کنند که از جمله ی آن‌ ها می‌ توان به پارسا پیروزفر، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی اشاره کرد.

سریال «یاغی» هر پنج شنبه ۸ صبح به‌صورت اختصاصی از پلتفرم فیلیمو پخش می شود.

 

بیشتر بخوانید:

بیوگرافی آبان عسگری و همسرش محمد کارت کارگردان سریال «یاغی»

بازی جذاب «علی شادمان» در سریال «یاغی» و پیش‌بینی فرزاد حسنی از آینده‌ او + ویدیو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود