واکنش ها به شکست تحقیرآمیز سجاد غریبی؛ از شهربانو منصوریان تا هادی چوپان + ویدیو

واکنش ها به شکست تحقیرآمیز سجاد غریبی؛ از شهربانو منصوریان تا هادی چوپان + ویدیو

پس از افتضاح دو روز پیش هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق درون رینگ و باخت در مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ که خود نیز در رشته بوکس آماتور است، واکنش های بسیاری در فضای مجازی و حتی تلویزیون رسمی کشورمان دیده شد.

حمزه مرادیان که در هفته‌های اخیر مربی ‌گری سجاد غریبی را بر عهده داشت و پس از باخت سجاد غریبی ویدیویی در کنار او ضبط کرده بود، بار دیگر کنار غریبی نشست و ویدیوی دیگری منتشر کرد.

واکنش ها به افتضاح هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق + ویدیو

حمزه مرادیان ابتدا به شوخی گفت: «لطفا سجاد را آنفالو کنید و قهرمان ها را فالو کنید.» او سپس گفت: «این آقا اصلا هیچ عنوانی ندارد. چرا می‌آیید او را فالو می‌کنید؟ چرا این‌قدر پیگیر یک آدم فیک هستید؟ حالا که یک آدم فیک را پیدا کردید و او را واقعی کردید، دیگر چرا این‌قدر اذیتش می‌کنید؟»

سجاد غریبی که تمام طول مدت این ویدیو سرش را از خجالت بالا نمی‌آورد بار دیگر از مردم عذرخواهی کرد و علت باخت خود را مشاوره های اشتباهی دانست که پیش از کار با حمزه مرادیان گرفته بود.

دوستان و مربی سجاد غریبی پس از افتضاح درون رینگ: آفرین! عالی بود!

در ویدیویی که از رختکن محل مبارزه سجاد غریبی منتشر شده دوستان و مربی او را می‌بینیم که به تعریف و تمجید از او مشغول هستند. حمزه مرادیان، مربی سجاد غریبی با گفتن مداوم جمله «هرکسی جرات نمی‌کند وارد رینگ شود» سعی دارد به او دلگرمی بدهد و به او می‌گوید: «عالی بود!»

واکنش شهربانو منصوریان: بیا باشگاه من!

شهربانو منصوریان نیز در ویدیویی که از خودش ضبط کرده بود به صحبت‌های مربی سجاد غریبی اشاره کرد که گفته بود او فقط دو هفته تمرین کرده بود و حالش خوب نبود و گفت پیش از یک مسابقه مهم باید حداقل دو تا شش ماه تمرین کرد.

منصوریان با اشاره به اینکه متوجه نقطه ضعف هالک ایرانی شده گفت: «پاشو بیا باشگاه من، یک هفته باهات کار می‌کنم و بعد برو مسابقات. اگر نترکوندی بیا هرچی خواستی بهم بگو.»

واکنش هادی چوپان: بیش از این به ورزش لطمه نزن

هادی چوپان، بدنساز افتخارآفرین ایران در مسابقات مستر المپیا که در سال ۲۰۱۹ عنوان سومی این رقابت مهم و همچنین جایزه قهرمان مردم را کسب کرد نیز در اینستاگرام خود به باخت هالک ایرانی واکنش نشان داد. او از سجاد غریبی خواست بیش از این به عرصه ورزش لطمه وارد نکند.

واکنش ها به افتضاح هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق + ویدیو

واکنش ها به افتضاح هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق + ویدیو

واکنش تند رامین راستاد به هالک ایرانی

رامین راستاد بازیگر سینما و تلویزیون نیز واکنش تندی به عملکرد سجاد غریبی در مبارزه اش درون رینگ داشت. او هالک ایرانی را به «کوه دنبه» تشبیه کرد و نوشت: «بیشتر از این آبروی ورزشکارای کاربلد و شریف رو نبر و بتمرگ تو خونه‌ت پای فتوشاپ بازیت.»

واکنش ها به افتضاح هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق + ویدیو

واکنش ها به افتضاح هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق + ویدیو

اما واکنش ها به باخت هالک ایرانی تنها به فضای مجازی محدود نشد و اخبار ۲۰:۳۰ نیز در بخش خارج از گود گزارشی از او به نمایش گذاشت.

واکنش رسانه های خارجی به افتضاح سجاد غریبی

حتی رسانه های خارجی هم به مسابقه سجاد غریبی و باخت بد او پرداختند. دیلی میل در گزارشی نوشت طرفداران بوکس به دنبال نمایش ناامیدکننده هالک ایرانی درون رینگ به شدت در شبکه های اجتماعی از او انتقاد کردند.

واکنش های داخلی و خارجی به افتضاح هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق + ویدیو

واکنش های داخلی و خارجی به افتضاح هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق + ویدیو

واکنش های داخلی و خارجی به افتضاح هالک ایرانی مقابل گوریل قزاق + ویدیو

به گزارش دیلی میلی برخی هواداران رشته بوکس در شبکه های اجتماعی از غریبی خواستند دیگر هرگز بوکس نکند. یکی از آنها نوشت: «لطفا یکی به هالک ایرانی پول بده تا دیگه پاش رو داخل رینگ بوکس نذاره.» و یکی دیگر نوشت: «هالک ایرانی خجالت آورترین آدمیه که در عمرم دیدم. خدا رو شکر که با مارتین فورد مبارزه نکرد.»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۱۱ نظر

ورود

 • لعنت بهش مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  لعنت بهش. نمیدونم هم محله ایی هاش چرا ساکتن. برین دوتا پس گردنی بزنین بهش.
  خداییش چه رجزی برا مارتین میخوند. الان رجزهاش یادم میاد از خنده روده بر میشم

  • محمد مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

   بیشرف این چه افتضاحی بود هم سن و سالهای تو تو جنگ جلو گلوله وایسادن شهید شدن که نام ایران سربلند باشه تو از کدوم خراب شده ای اومدی به اسم ایران میری تو رینگ بایکی کمتر از خودت مبارزه میکنی و کتک میخوری بخدا من جای مسئولین باشم محاکمه ات میکم فقط گم شو مردم اسمتو نشنون

 • محمد مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  بخدا غیرت داشته باشه باید خودکشی کنه

  • فرناز مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

   بابا این ازنظر عقلی کم داره وگرنه یه ادم نرمال وقتی هیچ تجربه بوکس نداره اینقد توهم‌نمیزنه برای مارتین خط و نشان بکشه . مارتین فرد بهت قول میدم با بلانکارداز رینگ بیرون بری . خب نشانه عقل کمشه باور کرده بود زور داره گمان کرده بود با مشت پر زورش چهارتا بزنه مارتین کارش تمامه . عقل نباشد جان در عذاب است

   • پژمان غلامی شاه ور مرداد ۱۴, ۱۴۰۱

    ای کاش مبارزه می‌کرد که جنازه شم از رینگ بیرون نمیومد حداقل یکبار برا همیشه بود نه دوبار

 • حسن شیرازی مرداد ۱۱, ۱۴۰۱

  چی بس است؟ این ها دنبال ورزش نیستن که دارن جلب توجه میکنن و پول در میارن که موفق هم بودن

  • کتیبه مرداد ۱۲, ۱۴۰۱

   داداش به چه قیمتی آخه شرمنده شاید بعد از انقلابی باشی ولی تو این دوره امسال این زیاده تقصیر حکومت هم هست منو شما چطور ناراحت شدیم مسئولین چرا حرفی نمیزنن تو فرودگاه گوششو بکشن یه تیپا بهش بزنن دیگه از این غلطا نکنه به خدا سال۵۶رفتم دهات پدریم از یکی کتک خوردم الان تو مراسمی جایی اون هست خجالتی میکشم بی رگ زیاد شده

 • حمیدرضا رضایی مرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  سلام
  واقعا تو که تا حالا رینگ بوکس رو یکبارم از نزدیک تماشا نکردی میری تو رینگ اونم با یه قزاق ضعیف !!!!
  به نظر من اول جایگاه خودت رو ببین تا مثل یه بچه ۱۰ ساله تو رینگ فرار نکنی
  کاش میفهمیدی که پول درآوردن به هر دلیل جالب نیست کوه دنبه رو بوردی تو رینگ هم دنیا فهمیدن که تو فقط حارتو پورتی موقع عمل شلوارتو خیس میکنی احمق اونایی که همراهی ات میکنن اونا ببین از کجا اومدن این قزاق رو با ۳۰ ثانیه یه بوکسور ۶۵ کیلو ناک اوت می‌کرد کاش از عقل هم استفاده میکردی برو کوچولوی دنبه ای تو رو چه به هالک بشین تیکن بازیکن ابله بی مغز

 • Hsh مرداد ۱۲, ۱۴۰۱

  پهلوون دونبه خوبه بامارتین رودرو نشدی والا بابرانکارت تورامیبردن نه اونا چقدرتو قدرتمندی تنهایی آبرو ایران رابردی باید مدال بهت بدهند حق تو کی دوباره شروع به گنده گوزی می‌کنی خاک توسرت تاحالا۴ بخدا تو دعواهم نکردی باکسی مثل بچه کوچیکا. کودک خوردی خاک برسرت

 • ناشناس مرداد ۱۴, ۱۴۰۱

  هم خودش و هم اطرافیانش افراد چیپ و مفت خوری هستند که از این فرصت ولو به قیمت باخت مفتضحانه پولی نصیبشان می شود. حتی خبرگزاری ها هم برای اینکه بیکار نباشند برای جلب مخاطب از نشر اعمال مفتضح این بچه از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

 • Pourya مرداد ۱۷, ۱۴۰۱

  فقط شهربانو منصوریان که مربیشو با افتابه شست 😂