واکنش تند سام اصغری و بریتنی اسپیرز به سخنان همسر سابق او در مورد دو پسرشان

واکنش تند سام اصغری و بریتنی اسپیرز به سخنان همسر سابق او در مورد دو پسرشان

بریتنی اسپیرز عصر روز گذشته در حساب اینستاگرامی خود به مصاحبه جامع همسر سابقش، کوین فدرلین، و ادعاهای او در مورد فرزندانشان واکنش نشان داد. او در استوری اینستاگرامی ش نوشت: «مرا غمگین می کند وقتی می شنوم که شوهر سابقم تصمیم گرفته در مورد رابطه بین و فرزندانم صحبت کند». این ستاره پاپ ۴۰ ساله در پست اینستاگرامی خود در مورد دو پسرش، شان پرستون ۱۶ ساله و جیدن جیمز ۱۵ ساله می گوید: «من همه چیز به آن ها دادم». این ستاره اهل لوییزیانا با نوشته های سفید و پس زمینه ای سیاه به صحبت های همسر سابقش در مورد اینکه بریتنی عکس هایی نیمه عریان از خودش در شبکه های اجتماعی منتشر می کند واکنش نشان داد و نوشت: «یک کلمه: آزاردهنده… آن را به زبان می آورم. مادرم به من گفت تو باید آن ها را به پدرشان بدهی… این موضوع را به اشتراک می گذارم زیرا می توانم!!!».

واکنش بریتنی اسپیرز و سام اصغری به صحبت های تند همسر سابق بریتنی

واکنش بریتنی اسپیرز و سام اصغری به صحبت های تند همسر سابق بریتنی

بریتنی اسپیرز پست خلاصه خود را چنین به پایان می رساند: «روز خوبی داشته باشید دوستان!!!». اوایل روز شنبه، سام اصغری شوهر بریتنی واکنش تندی به ادعاهای فدرلین در مورد رابطه پسران او و بریتنی با مادرشان نشان داد. بازیگر و مربی ورزشی ۲۸ ساله ایرانی الاصل در پیامی طولانی در استوری اینستاگرامی اش تلاش کرد احساسات خود در مورد صحبت های شوهر سابق بریتنی را بیان کرد و نوشت: «برای روشنگری در مورد اینکه همسر من هیچگاه هیچ سلفی عریانی از خودش منتشر نکرده غیر از … که این روزها کاملاً رایج و قابل قبول است. تمامی دیگر پست هایی که عریان انگاشته شده اند را می توان در هر پست تبلیغاتی که برای لوسیون یا صابون باشد می توان دید. هیچ اعتباری برای ادعاهای او در مورد فاصله گرفتن بچه ها وجود نداشته و این بی مسئولیتی است که چنین اظهاراتی را در ملاء عام بیان کرد. پسران بسیار باهوش بوده و به زودی ۱۸ ساله خواهند شد و خودشان تصمیم خواهند گرفت و شاید در نهایت بخش دشوار این واقعیت را بفهمند که پدری که داشته اند در بیش از ۱۵ سال گذشته نتوانسته نقش یک پدر واقعی را برایشان بازی کند».

واکنش بریتنی اسپیرز و سام اصغری به صحبت های تند همسر سابق بریتنی

سام اصغری در ادامه پست اینستاگرامی خود نوشته است: «منبع درآمد نامشروع کوین به زودی به پایان می رسد و شاید این موضوع زمانبندی این اظهارات آزار دهنده را توضیح دهد. شخصاً او را از نزدیک نمی شناسم و هیچ دشمنی با او ندارم جز اینکه تصمیم گرفته همسر مرا بدنام کند…». اصغری پست خود را چنین به پایانمی رساند: «چیزهایی که موضوعات و رفتارهای نرمال در نظر گرفته نمی شوند به سادگی با درمان یا دیگر روش ها درمان می شوند با توجیح یک حکم زندان ۱۳ ساله توجیه می شوند. هر کسی که این را تایید می کند اشتباه فکر می کند و به نحوی از آن سود می برد. در این موضوع هیچ اظهارنظری نمی کنم جز اینکه بگویم کار دارم».

واکنش بریتنی اسپیرز و سام اصغری به صحبت های تند همسر سابق بریتنی

بریتنی اسپیرز و همسر سابقش کوین فدرلین

از لحظه ای که بریتنی اسپیرز به عنوان یک ستاره نوجوان پاپ به شهرت رسید، بخش اعظم زندگی اش را در برابر انظار عمومی زندگی کرده است. ازدواج ها، مادر شدن، مشکلات روانی، مشکلات خانوادگی و درگیری حقوقی ناخوشایند که همه از دریچه دوربین های متفاوتی روایت شده اند. به مدت دو سال، بدنبال یک رابطه عاشقانه پرفراز و نشیب که در اسل ۲۰۰۴ آغاز شد، کوین فدرلین شوهر بریتنی و پدر دو پسرش بود. بعد از جدایی بود که فدرلین تلاش کرد دو پسرش را از درگیری ها و جنجال های مرتبط با مادرشان دور نگه دارد. اکنون او سکوتی حدود یک دهه ای را شکسته و اظهارنظرهای بی سابقه ای در مورد همسر ساقق خود بیان کرده است. فدرلین در مصاحبه اخیر خود مدعی شده که پرستون و جیدن ماه هاست که مادرشان را به خواست خودشان ندیده اند، اگر چه مادرشان که در ماه ژوئن به طور رسمی با سام اصغری ازدواج کرد، یک عمارت ۱۰ میلیون پوندی در فاصله ای نزدیک به خانه فدرلین در لس آنجلس خریداری کرده است.

واکنش بریتنی اسپیرز و سام اصغری به صحبت های تند همسر سابق بریتنی

واکنش بریتنی اسپیرز و سام اصغری به صحبت های تند همسر سابق بریتنی

فدرلین در این مصاحبه می گوید: «پسرها تصمیم گرفته اند که در حال حاضر مادرشان را نبینند. چند ماه از اخرین باری که آن ها مادرشان را دیده اند می گذرد. آن ها تصمیم گرفتند که به عروسی او نروند». او در ادامه مدعی شد که به نظر او ماجرای قیومیت ۱۳ ساله پدر بریتنی اسپیرز بر امور زندگی او باعث نجاتش شده است: «تماشای تمام این ماجراها دشوار بوده است، زندگی کردن در آن دشوارتر هم بدوه است، اما تماشای اینکه پسرانم متحمل آن شوند برایم دشوارتر از هر چیز دیگری بوده است. خیلی سخت بوده است. این چالش برانگیزترین کاری بود که مجبور شده ام در تمام طول عمرم انجام دهم».

واکنش بریتنی اسپیرز و سام اصغری به صحبت های تند همسر سابق بریتنی

با این وجود فدرلین مدعی است که پسران او هنوز مادرشان را دوست دارند: «سعی می کنم برایشان توضیح دهم و بگویم نگاه کنید شاید راه دیگری وجود دارد که او می خواهد با آن خودش را بیان کند. اما این موضوع باعث نمی شود کاری که او با آن ها می کند را نادیده بگیریم. خیلی سخت است. نمی توانم تصور کنم که نوجوان بودن و رفتن به دبیرستان در این شرایط چه معنایی می توند داشته باشد».

بیشتر بخوانید:

تغییر فاحش رابطه بریتنی اسپیرز با پسرانش پس از ازدواج با سام اصغری

مراسم عروسی بریتنی اسپیرز و سام اصغری با حضور سلبریتی ها برگزار شد + عکس ها

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود