تا حالا با کمترین زمان و چند کلیک جزوه یا کتاب خود را چاپ کرده اید؟

تا حالا با کمترین زمان و چند کلیک جزوه یا کتاب خود را چاپ کرده اید؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه با فراگیر شدن سایت ها و شبکه های اجتماعی دیگر نیاز به مراجعه حضوری به  موسسات و مراکز چاپ نیست از این رو چاپ و تکثیر اردیبهشت بر خود واجب دانسته که با خدمات چاپ آنلاین و تکثیر جزوه برای دانش آموزان، دانشجویان ، حتی مدارس و موسسات آموزشی با کیفیت بالا و قیمت مناسب سبب شود تا استفاده بهتر و راحت تری از این محصولات صورت گیرد و تنها با چند کلیک و بدون مراجعه حضوری محصول مورد نظر خود را بصورت فیزیکی دریافت نمایند.

پرینت آنلاین

خدمات پرینت آنلاین خدماتی است که از طریق آنلاین و بدون مراجعه حضوری شما میتوانید انجام دهید. به این صورت که شما سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت میکنید و محصول نهایی را پس از آماده شدن به صورت فیزیکی دریافت میکنید. یعنی ثبت سفارش به صورت غیرحضوری و دریافت به صورت حضوری یا از طریق پیک و پست.

به طور مثال شما، فایل جزوه، پایان نامه، کتاب، و … خود را از طریق سایت چاپ و تکثیر اردیبهشت بارگزاری  میکنید و پس از پرداخت هزینه ای که برای پرینت مورد نیاز است، فرایند انجام سفارش شما آغاز میشود. پس از انجام سفارش پرینت با توجه به انتخاب نحوه ارسال سفارش، آن سفارش برای شما ارسال میشود.

آیا پرینت ارزان وجود دارد؟

یکی از دغدغه های امروز در کشور عزیزمان وضعیت بد اقتصادی مردم است، بخصوص دانشجویان و دانش آموزان عزیز که از این قاعده مستثنی نیستند و همواره برای تحصیل بهتر و ارزان تر بدنبال چاپ و تکثیر ارزان هستند حتی کار بجایی رسیده که خیلی از دانشجویان ما ترجیح میدهند برای هزینه کمتر فایل خود را با کامپیوتر یا گوشی مطالعه کنند که همین امر باعث ضعیفی چشم و آسیب دیدن به سلامتی میشود اما چاپ و تکثیر اردیبهشت  این مژده را به شما میدهد که پرینت ها ، جزوات و چاپ کتاب هرچند به تعداد کم را برای شما با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما ارائه دهد، با ما پرینت ارزان را تجربه کنید.

چاپ و تکثیر اردیبهشت بر خود واجب دانسته که با خدمات چاپ آنلاین و تکثیر جزوه برای دانش آموزان، دانشجویان ، حتی مدارس و موسسات آموزشی

خدمات پرینت سیاه و سفید و انواع مختلف پرینت رنگی

یکی از جذابترین قسمت های سایت چاپ و تکثیر اردیبهشت بخش پرینت سیاه و سفید و پرینت رنگی است، در واقع در زمان استفاده از این خدمات ممکن است هریک و یا ترکیبی از هر دو برای شما مورد نیاز باشد.

جلد کتاب برجسته ترین قسمت کتاب است که میتواند بصورت رنگی چاپ شود در حالی که دیگر صفحات برای هزینه کمتر بهتر است بصورت سیاه و سفید چاپ شود در چاپ و تکثیر اردیبهشت بصورت آنلاین و تلفنی کارشناسان ما در کنار شما هستند.

چاپ و تکثیر اردیبهشت بر خود واجب دانسته که با خدمات چاپ آنلاین و تکثیر جزوه برای دانش آموزان، دانشجویان ، حتی مدارس و موسسات آموزشی

دیگر نگران صحافی و ویرایش پایان نامه خود نباشید

 صحافی پایان نامه آخرین مرحله از فرایند چاپ پایان نامه و امثال آنها می باشد. صحافی به منظور تنظیم و به هم بستن صفحات پایان نامه و بصورت دو پوششی در طرح های متنوع انجام می شود. صحافی باعث حفظ و زیبایی هر چه بیشتر کتب و پایان نامه انجام می گیرد و باعث افزایش ماندگاری کتب در زمان های طولانی می شود.

پایان نامه نیز به عنوان یک کتاب پس از تایپ نهایی حتما باید در تعداد نسخه های لازم (به تعداد استاد راهنما، استاد مشاور و دو نسخه کتابخانه مرکزی) تکثیر و صحافی گردد. در چاپ و تکثیر اردیبهشت صحافی پایان نامه به دو صورت فوری و غیر فوری انجام میشود که این بخش در سایت مجموعه قابل دسترسی می باشد.

چاپ و تکثیر اردیبهشت بر خود واجب دانسته که با خدمات چاپ آنلاین و تکثیر جزوه برای دانش آموزان، دانشجویان ، حتی مدارس و موسسات آموزشی

جمع بندی مقاله

با مطالعه این مقاله اکنون شناخت خوبی از خدمات و امکانات چاپ و تکثیر اردیبهشت بدست آوردید، که می توانید با یک جمع بندی مناسب به بهترین کیفیت و کمترین قیمت دسترسی پیدا کنید.

از دیگر خدمات چاپ و تکثیر اردیبهشت می توان به چاپ کارت ویزیت، طراحی لوگو، چاپ سربرگ، چاپ تراکت، چاپ پاکت نامه، چاپ سرنسخه پزشکی اشاره نمود.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود