تمسخر لهجه عجیب بروکلین بکهام توسط کاربران شبکه های اجتماعی + ویدیو

تمسخر لهجه عجیب بروکلین بکهام توسط کاربران شبکه های اجتماعی + ویدیو

لهجه عجیب بروکلین بکهام در ویدیویی که اکنون وایرال شده است، توسط کاربران شبکه های اجتماعی به تمسخر گرفته می شود. پسر ۲۳ ساله ویکتوریا و دیوید بکهام روی فرش قرمز در مورد حرفه اش به عنوان سرآشپز صحبت کرد. بروکلین که در مورد علاقه اش به آشپزی برای همسر ۲۷ ساله اش نیکولا پلتز صحبت می کرد، در این مصاحبه می گوید: «او پاستای موی فرشته با سس صورتی را دوست دارد، اما اسپاگتی با سس بولونیایی را هم دوست دارد. درست کردن این سس برای من ۸ ساعت زمان می برد اما او آن را دوست دارد».

تمسخر لهجه بروکلین بکهام توسط کاربران شبکه های اجتماعی

تمسخر لهجه بروکلین بکهام توسط کاربران شبکه های اجتماعی

نیکولا نیز از این صحبت ها استقبال کرده و شوهرش را «بامزه ترین انسان تاریخ» خطاب قرار داده اما کاربران شبکه های مجازی از بروکلین بکهام به خاطر ترکیب لهجه کاکنی لندنی با لهجه آمریکایی انتقاد کرده اند. یکی از کاربران در این باره گفته است: «خدای من، قبلاً هرگز او را در حال صحبت کردن ندیده بودم. این لهجه دیگه چی بود؟». دیگری می گوید: «اصلاً میدونه حرف زدنش چجوریه؟». بروکلین بکهام در لندن به دنیا آمده اما بخش زیادی از دوران کودکی اش را در ایالات متحده بوده است. او در آوریل گذشته در یک عروسی بسیار بزرگ و چند میلیون دلاری با نیکولا پلتز بازیگر فیلم Transformers ازدواج کرد. ویکتوریا و دیوید بکهام چند عکس از روز عروسی پسر بزرگشان منتشر کردند هر چند گزارش هایی از رابطه نه چندان خوب نیکولا و ویکتوریا بکهام به گوش می رسد.

تمسخر لهجه بروکلین بکهام توسط کاربران شبکه های اجتماعی

نیکولا پلتز که دختر یک میلیاردر است اخیراً ویدیویی از خود در حال گریه کردن در رختخواب منتشر کرده و به طرفداران خود گفته است که انسان سرسختی است. او در شرح پستش نوشته است: «گاهی اوقات در نشان دادن تکه غمگین خودم دچار مشکل می شوم. بزرگ شدن با هفت خواهر و برادر و والدین بسیار قوی ام، باعث شده بسیار سرسخت باشم، آن ها مرا طوری بزرگ کرده اند که اجازه ندهم دیگران مرا پایین بکشند یا دلم را بشکنند. مجبور شدم دیواری بسازم تا از خودم محافظت کنم، به ویژه در این صنعت. همه ما روزهایی داشته ایم که دیگران باعث شده اند احساس بدی داشته باشید و مشکلی نیست که به خاطر آن رنجیده باشید. فکر می کردم چیزی بنویسم چون هیچ وقت این بخش از خودم را اینجا نشان نمی دهم».

تمسخر لهجه بروکلین بکهام توسط کاربران شبکه های اجتماعی

این پست پس از آن بود که خبرهایی در مورد نگرانی ویکتوریا به خاطر «از دست دادن پسرش» و دشمنی او با نیکولا پلتز مخابره شده بود. گفته می شود نزدیکی بیش از حد بروکلین بکهام به خانواده همسرش باعث نگرانی ویکتوریا شده است. همچنین شواهد نشان می دهد که نیکولا و ویکتوریا به اندازه قبل از ازدواج او با بروکلین، در شبکه های اجتماعی با هم مراوده ندارند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود