جدایی نیمار از نامزدش؛ آیا نیمار به برونا بیانکاردی خیانت کرد؟

جدایی نیمار از نامزدش؛ آیا نیمار به برونا بیانکاردی خیانت کرد؟

رابطه نیمار، بازیکن تیم فرانسوی پاری سن ژرمن و برونا بیانکاردی (Bruna Biancardi) اینفلوئنسر برزیلی در میان شایعاتی مبنی بر خیانت ستاره برزیلی به نامزدش به پایان رسید.

بیانکاردی ۲۷ ساله در اینستاگرام خود خبر جدایی از نیمار را تایید اما شایعاتی مبنی بر خیانت این ستاره برزیلی به خودش در یک مهمانی در ریودوژانیرو را تکذیب کرد.

جدایی نیمار از نامزدش

او در صفحه شخصی‌اش نوشت: «همان‌طور که می‌دانید من همیشه درگیر کارهای خودم بوده‌ام، اما از آنجایی که همیشه مرا درگیر شایعات می‌کنند ترجیح می‌دهم اینجا روشن کنم که مدتی است در رابطه نبوده‌ام.»

او ادامه داد: «هر چیزی را که می‌شنوید باور نکنید. من او و کل خانواده‌اش را خیلی دوست دارم. لطفا نام مرا درگیر این داستان‌ها نکنید. متشکرم.»

جدایی نیمار از نامزدش

نیمار ۳۰ ساله نیز از مدتی پیش حلقه نامزدی‌اش را از انگشتش بیرون آورده است. در واقع از ماه جولای که به همراه دوستانش در مهمانی شام گابریل مدینا، قهرمان موج سواری دنیا در سائو پائولو حاضر شد، حلقه‌ای در دستش دیده نشد. در همین حال، بیانکاردی مدتی از رسانه های اجتماعی فاصله گرفت که برای اینفلوئنسری مثل او کاملا غیرعادی بود.

پیش از این اکسترا آنلاین گزارش داده بود که بیانکاردی پس از آنکه متوجه شد نیمار در یک مهمانی در ریودوژانیرو به او خیانت کرده تصمیم به پایان رابطه گرفت.

جدایی نیمار از نامزدش

منابع دیگری نیز خیانت نیمار به برونا در یک مهمانی را تایید کردند. گفته می‌شود رابطه این زوج زمانی که در ژوئن امسال در ریودوژانیرو بودند به پایان رسید. گزارش شده است که در ۲۶ ژوئن پس از آنکه برونا به خواب رفت، نیمار با دختر دیگری رابطه برقرار کرد و این اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی پس از چند روز از ماجرا باخبر شد.

یک منبع نزدیک این‌طور فاش کرد: «چند روز بعد او متوجه شد نیمار با یک دختر در مهمانی بوده و همان لحظه تصمیم گرفت به رابطه پایان دهد. برونا وسایلش را جمع کرد و به محض اینکه خورشید طلوع کرد آنجا را ترک کرد» با این حال بیانکاردی این گزارش ها را تکذیب کرده است.

جدایی نیمار از نامزدش

نیمار و برونا اولین بار در آگوست گذشته در سفر با قایق بادبانی در ایبیزا اسپانیا دیده شدند اما تا ماه ها رابطه خود را علنی نکردند. آخرین حضور عمومی این زوج در ۲۸ ژوئن و در مراسم کاخ کوپاکابانا در ریو اتفاق افتاد.

جدایی نیمار از نامزدش

برونا بیانکاردی کیست؟

برونا بیانکاردی مدل و اینفلوئنسر معروف شبکه‌ های اجتماعی است که اخیرا به خاطر جدایی از نامزد سابقش یعنی نیمار جونیور، ستاره برزیلی دنیای فوتبال نامش بر سر زبان‌ها افتاده است.

او در ۱۹ آوریل ۱۹۹۴ در سائوپائولو برزیل به دنیا آمد اما در حال حاضر در پاریس زندگی می‌کند. او قبلا ازدواج نکرده اما یک فرزند دارد. دارایی خالص او یم میلیون دلار پیش بینی می‌شود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • Ah مرداد ۲۷, ۱۴۰۱

    به درک

  • dsf مرداد ۲۷, ۱۴۰۱

    خود طرف داره میگه بهم خیانت نشده بعد این رسانه های زرد میان داستان درست می کنند. چقدر مسخره اند این تابلویدها!