ماجرای اخاذی ۱۳ میلیون یورویی برادر پل پوگبا از وی و واکنش ستاره فرانسوی یوونتوس

ماجرای اخاذی ۱۳ میلیون یورویی برادر پل پوگبا از وی و واکنش ستاره فرانسوی یوونتوس

پل پوگبا مدعی است که برادر بزرگ ترش و یک گروه سازمان یافته خلافکار تلاش دارند مبلغ ۱۱ میلیون پوند از او اخاذی کنند. ستاره سابق منچستر یونایتد با انتشار بیانیه ای، برادر بزرگترش ماتیاس را به مشارکت در تلاش برای اخاذی یک گروه سازمان یافته از خود متهم کرده است. بازیکن خط میانی تیم یوونتوس روز یکشنبه از طریق وکیل خود بیانیه ای منتشر کرده است، پس از آنکه ماتیاس در شبکه های اجتماعی از افشاگری های بزرگ در مورد برادر کوچکترش در آینده ای نزدیک خبر داد. به گزارش خبرگزاری های فرانسوی، پلیس فرانسه پرونده ای را برای تحقیق در مورد این ماجرا باز کرده و فرانس تی وی نیز مدعی شده است که ظاهراً قصد ماتیاس از این تهدید به افشاگری، اخاذی ۱۳ میلیون یورویی از برادر کوچکترش است.

ماجرای اخاذی از پل پوگبا توسط برادرش و گروه سازمان یافته

پل پوگبا و برادرش ماتیاس پوگبا

در واکنش به ویدیو ماتیاس، بیانیه ای از جانب پل پوگبا، مادرش یئو موریبا و وکیلش رافائلا پیمنتا بدین مضمون منتشر شده است: «صحبت های اخیر ماتیاس پوگبا در شبکه های اجتماعی، متاسفانه جای تعجب ندارد. این صحبت ها، اضافاتی به تهدیدها و تلاش های یک گروه سازمان یافته برای اخاذی از پل پوگبا هستند. مقامات مرتبط در ایتالیا و فرانسه یک ماه پیش در جریان ماجرا قرار گرفته و هیچ صحبت های جدیدی در مورد تحقیقات در حال انجام وجود نخواهد داشت». ماتیاس پوگبا که سابقه بازی در سطوح مختلف در اروپا را دارد، در پستی که روز شنبه در شبکه های اجتماعی خود منتشر کرد قول داد که افشاگری های حیرت انگیزی از برادرش و پیمنتا خواهد کرد.

ماجرای اخاذی از پل پوگبا توسط برادرش و گروه سازمان یافته

وی در صحبت های خود چنین می گوید: «اگر این ویدیو را تهیه کرده ام، بدین معناست که باور دارم طرفداران فرانسوی، ایتالیایی، انگلیسی و اسپانیایی که به معنای کل جها ناست، همچنین طرفداران برادرم و حتی بسیاری دیگر، طرفداران تیم ملی فرانسه و یوونتوس، همبازی های برادرم و اسپانسرهای او باید چیزهای خاصی را بدانند تا بتوانند تصمیم بگیرند که با اطلاع از تمامی واقعیات، آیا آن ها شایستگی تحسین، احترام و عشق مردم را دارند یا خیر. اسناد و شواهد بسیاری برای تایید صحبت های من وجود دارد. همه این ها به احتمال فراوان منفجر کننده بوده و سروصدای بسیاری ایجاد خواهد کرد». پل پوگبا با مراجعه به پلیس فرانسه مدعی شده است که دوستان دوران کودکی و برادر بزرگترش، ماتیاس، پشت این تلاش برای اخاذی از وی قرار دارند.

ماجرای اخاذی از پل پوگبا توسط برادرش و گروه سازمان یافته

پوگبا مدعی شده که مردانی با صورت های پوشیده و اسلحه به دست او را تهدید کرده و در منچستر، تویرین و پاریس باعث اذیت و آزار وی شده اند. این گروه، به ادعای پل پوگبا، در مارس گذشته وی را به داخل یک آپارتمان در پاریس برده و از او درخواست ۱۳ میلیون یورو به خاطر محافظت هایشان از پوگبا در ۱۳ سال اخیر داشته اند. همچنین پوگبا مدعی شده که این گروه می خواهند پیام هایی که در مورد کیلیان امباپه بازیکن پاری سن ژرمن ارسال کرده را فاش کنند تا به اعتبار و جایگاه او در تیم ملی فرانسه آسیب بزنند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود