تریلر اپیزود سوم سریال «خاندان اژدها» از افزایش تنش ها و جنگ خبر می دهد + ویدیو

تریلر اپیزود سوم سریال «خاندان اژدها» از افزایش تنش ها و جنگ خبر می دهد + ویدیو

تریلر اپیزود سوم سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) از تولدی تنش زا و اولین جنگ بزرگ در این سریال بسیار پرطرفدار خبر می دهند. در همین دو اپیزود منتشر شده از سریال خاندان اژدها، این پیش درآمد بازی تاج و تخت توانسته توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و جالب اینکه اپیزود دوم توانسته تعداد بینندگان بیشتری نسبت به اپیزود اول داشته و رکوردشکنی اپیزود اول در تبدیل شدن به پربیننده ترین اپیزود اول یک سریال از شبکه HBO را فراتر نیز ببرد. بعد از اتفاقات دو اپیزود اول که باعث شده تنش در کینگز لندینگ و در بین خاندان تارگرین به اوج برسد، اکنون تریلر کوتاهی از اتفاقات اپیزود سوم سریال خاندان اژدها منتشر شده که با عنوان Second of His Name منتشر شده و از تولد شاهزاده ایگان تارگرین، اولین پسر ویسریس از آلیسنت خبر می دهد.

تریلر اپیزود سوم سریال خاندان اژدها منتشر شد

اکنون پادشاه یک پسر دارد و دیدگاهش نسبت به جانشینی رینیرا ممکن است تغییر کند. این موضوعی است که در این تریلر تازه به خوبی قابل مشاهده است، ویسریس به رینیرا می گوید که او باید به زودی خانواده خودش را تشکیل دهد که البته با آزردگی او همراه می شود. از این تریلر کوتاه مشخص است که با تولد اولین نوزاد پسر ویسریس، تنش بین رینیرا و آلیسنت که تا قبل از ازدواج دختر دست راست پادشاه رابطه نزدیکی با هم داشتند، به اوج می رسد. در شرایطی که ویسریس بالاخره پسری که سال ها می خواست را دارد، اولویت هایش تغییر کرده اند و اگر چه رینیرا را از مقام جانشینی خود عزل نمی کند اما نمی توان نفی کرد که ایگان تهدید بزرگی برای جانشینی رینیرا به شمار می آید. رابطه رینیرا و آلیسنت در سریال بسیار پیچیده بوده است و تریلر اپیزود سوم نشان می دهد که چطور رابطه این دو به طور مداوم در حال بدتر شدن است.

تریلر اپیزود سوم سریال خاندان اژدها منتشر شد

تاکنون آلیسنت به صورت واضح با ولیعهدی رینیرا مخالفتی نکرده است اما در اپیزود سوم، دیدگاه او در این مورد تغییر خواهد کرد در حالی که پدرش او را تهییج می کند که هدف بزرگتری از ملکه بودن در سر داشته باشد. در تریلر اپیزود سوم خاندان اژدها به ماجرای استپ استون نیز پرداخته می شود. در شرایطی که دیمون و کورلیس پس از دیدار مخفیانه شان در اپیزود دوم، علیه نیروهای کراگاس دراهار ملقب به «غذا دهنده خرچنگ ها» وارد عمل می شوند، ظاهراً ارتش آن ها در آستانه شکست از این دزد دریایی قرار می گیرند اما باز هم اژدهایی از راه می رسد و موازنه را تغییر می دهد. در این تریلر مشخص نیست که کدام اژدها باعث شکست نیروهای کراگاس می شود اما با کمی دقت می توان فهمید که اژدهای دیمون تارگرین نیست. به نظر می رسد این اژدها سیراکس متعلق به رینیرا باشد که برای نجات نیروهای عمویش وارد عمل شده است. اپیزود سوم خاندان اژدها یکشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود