پسر بریتنی اسپیرز: «پست های بحث برانگیز مادرم برای جلب توجه است» + واکنش بریتنی

پسر بریتنی اسپیرز: «پست های بحث برانگیز مادرم برای جلب توجه است» + واکنش بریتنی

کوچکترین پسر بریتنی اسپیرز، جیدن، مدعی شده است که پست های بحث برانگیز و عریان مادرش در شبکه های اجتاعی «چیزهایی برای جلب توجه» هستند و از نگرانی خود مبنی بر اینکه مبادا این رویه هیچوقت پایان نیابد گفته است. پسر ۱۵ ساله اسپیرز در یک بخش از پیش ضبط شده از برنامه روز جمعه برنامه ITV News که با اجازه پدرش کوین فدرلین ۴۴ ساله انجام شد این صحبت ها را مطرح کرد. او در بخش دیگری از صحبت های خود مدعی می شود که رابطه نه چندان خوب او و مادرش بهبود خواهد یافت اما زمان خواهد برد. جیدن که همراه با برادر ۱۶ ساله اش شان پرستون در خانه پدرشان در لس آنجلس زندگی می کنند فاش کرده است که علیرغم تفاوت های شخصیتی و مشکلات اخیر دوست دارد مادرش را ببیند.

واکنش پسر بریتنی اسپیرز به عکس های عریان مادرش در شبکه های اجتماعی

وی افزوده که به نظر او ماجرای ۱۳ ساله قیومیت پدر بریتنی اسپیرز بر او «کمی بیش از حد طولانی» شده بود اما پدربزرگش جیمی اسپیرز تنها سعی داشته در ابتدا به دخترش کمک کند که رویایش را دنبال نماید. بریتنی اسپیرز در پست های اینستاگرامی اش معمولاً ژست های عریان می گیرد و با پاراگراف های طولانی با طرفداران خود صحبت می کند. جیدن در مورد این پست های بحث برانگیز مادرش می گوید: «تقریباً شبیه این است که او مجبور است چیزی را در شبکه های اجتماعی اش پست کند تا جلب توجه نماید. این رویه سال های طلوانی ادامه داشته و شاید هرگز پایان نیابد». او در ادامه خانه پدرش را «مکان امن» او و برادرش توصیف کرده و گفته است که می تواند «ترومای احساسی» که در آن هستند را هضم کند اگر چه به جزییات این تروما اشاره ای نمی کند. ماه گذشته بود که دیلی میل فاش کرد بریتنی ماه هاست پسرانش را ندیده است.

واکنش پسر بریتنی اسپیرز به عکس های عریان مادرش در شبکه های اجتماعی

پدرشان گفته است که پسران این دو دوست دارند از سیرکی که حول زندگی خصوصی مادرشان رخ داده دوری کنند و به همین خاطر در مراسم عروسی او با سام اصغری در ماه ژوئن نیز شرکت نکرده اند. در پستی اینستاگرامی که اکنون حذف شده، اسپیرز پسرانش را به اینکه او را ترک کرده و کینه ای هستند متهم کرد. در روزهای اخیر نیز خبر می رسد که بریتنی حساب اینستاگرامی خود را حذف کرده و هفته گذشته نیز در یک پیام صوتی مدعی شد که خانواده اش از طریق ماجرای قیومیت در عمل او را کشته اند، پستی که آن هم بعدتر حذف شد. جیدن همچنین در مصاحبه خود مدعی شد که مادرشان نسبت به این دو عشق و علاقه مساوی نشان نداده و تایید کرد که ماه هاست مادرشان را ندیده و خودشان خواسته اند در مراسم عروسی او با اصغری شرکت نکنند. واکنش بریتنی به صحبت های پسرش این بود که یک کتاب بردارد و بخواند و کوین فدرلین را به مصرف هر روزه ماریجوآنا متهم کرد.

بریتنی اسپیرز در پستی طولانی نسبت به صحبت های جیدن واکنش نشان داده و نوشته است:

نهایت تلاشم را کرده ام که بهترین انسانی که می توانم باشم… اینکه در واقع در خانه ها تحت نظر پرستاران و خیلی چیزهای مزخرف به گروگان گرفته شده بودم. امیدوارم فرزندانم روزی منطق مرا برای حرکاتم در ابراز خودم درک کنم، زنی که زیر پتوها و تحت نظر ماجرای قیومیت بوده است. در نهایت در ۴۰ سالگی بدون محدودیت هایی که خانواده ام برایم ایجاد کردند… به پسرم جیدن می گویم که هر روز تا پایان عمرم تمام عشق موجود در جهان را برایت می فرستم!!!! عشق من به فرزندانم هیچ حد و مرزی ندارد و به شدت مرا غمگین می کند وقتی می بینم که او می گوید من آن مادری که انتظار داشت نبوده ام… و شاید روزی بتوانیم با هم رو در رو ملاقات کنیم و در این مورد آزادانه صحبت کنیم. فرزند عزیزم شاید بتوانی برایم شرح دهی که چرا خانواده ما چنین کاری با کسی می کند!!!!!

واکنش پسر بریتنی اسپیرز به عکس های عریان مادرش در شبکه های اجتماعی

من به پدر شما که در ۱۵ سال اخیر کاری نداشته کمک کردم… فکر می کنم برای شما پسرها آسان تر است که کسی نباشد که چک کند شما تکالیفتان را انجام داده اید یا خیر!!! مطمئنم که استانداردهای پدرتان که هر روز ماریجوآنا می کشد به زندگی روزمره تان در ۱۵ و ۱۶ سالگی کمک می کند که در یک نسل بسیار باحال مشارکت داشته باشید. کاملاً درک می کنم که نیاز دارید با پدرتان زندگی کنید در حالی که من مجبور بودم ۱۵ سال نقش یک انسان بی نقص را برای هیچ بازی کنم. بسیار خوشحالم که توانستم ۴ تور برگزار کنم، در مسابقه ایکس فاکتور داور باشم و بسیاری موفقیت های دیگر… آن کارها را به خاطر شما کردم و پرستون… من به استعداد خدادادی تو اطمینان دارم… می دانم که در زندگی من تو یکم معلم هستی و فرزند عزیزم من هم برای تو یک معلم هستم.

بسیار هولناک است که می بینم پدر شما یک شخص دورو است و می گوید که رسانه ترسناک است و اما همزمان به شما می گوید در مورد مسائل شخی با آن ها صحبت کنید!!!! اگر می توانید کمی درنگ کنید و به یاد بیاورید که از کجا آمده اید!!! امیدوارم بتوانید در آینه نگاه کنید و به یاد بیاورید… شما فرزندان من هستید و برای همیشه فرزندان من خواهید ماند!!!! چون پرستون حرفی با من نزده، عشقم را برایش می فرستم!!!!هیچ چیزی را به اندازه دیدنت دوست ندارم. به نواختن پیانو که در آن استعداد داری ادامه بده… تو و برادرت هر دو فوق العاده و باهوش هستید و به خودم افتخار می کنم که هر دوی شما را فرزندان خودم بدانم.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • Shahin شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

  واکنش پسره: B.K

 • علی شهریور ۱۳, ۱۴۰۱

  سلام دوستان
  در نام سرگشاده که ایشون نوشتن تزادهای جالی هست ایشون تمام اطرافیان شون رو متهم می‌کنند که افراد کینه ای سود جو هستن اما باز با لحن افتراح گونه ای اونها رو مورد خطاب قرار میده تمام مشکلات شون رو به ۱۵ سال اخیر خلاصه کرد اما دوستان تمام مشکلات شخصیتی هر فرد ریشه در دوران کودکی اون داره که ایشون هیچ اشاره ای به اون نکرده در ضمن در نامه در دو موضع نگاه بالا به پایین و نگاه عاقلانه به آدم فکم هوش موج میزنه و توری میخواد که پسران شو قانع بکنه که هرکاری کرده بخاطر اونها بود!!!
  اما ایشون و امسالهم که دچاره امراض مشابه هستن که دادگاه چچند وقت پیش رو به خاطر دارید بخاطر کارهای که انجام میدن به پوچی می‌رسند و درآنجا بخاطر عدم رعایت موازین اخلاقی و ایجاد حریم امن برای خود و خانواده خود رو محکوم می‌بینند دست به نمایش‌های سرک گون و مضحکه تری می‌زنند که در نهایت به آخر خط نزدیکتر میشند الان مدافعان سینه چک میگند زندگی خودشه اما آیا مدافعان دروغین این زندگی خودش آسیب به زندگی دیگران نیست آهای آنهای که زندگی تهی این افراد رو در بوق میکنید تا جیب تون پر کنید مرگ یک مادر مرگ یک انسان برای شما اینقدر لذت بخشه که حاضرید همه رو در این راه تباه کنید در کلام آخر هرچند ایشون نمی‌خوانند کار به گذشته شما ندارم اما لطفا همون طور که شما افتخار میکنید که چنین فرزندانی دارید کاری کنید که فرزندان تون هم افتخار کنند چنین مادری دارند

 • سامان شهریور ۱۴, ۱۴۰۱

  یعنی بعد از یک عمر تلاش تازه بشی بریتنی اصغری!!! عجب دستاوردی داشته این بانو