چرا بن افلک در ماه عسل با جنیفر لوپر مدام خواب بود؟! بیماری او چیست؟

چرا بن افلک در ماه عسل با جنیفر لوپر مدام خواب بود؟! بیماری او چیست؟

اگر برایتان سوال پیش آمده که چرا بن افلک در ماه عسل با جنیفر لوپر مدام خواب یا در حال چرت زدن است باید بگوییم پاسختان قطعا این نیست که بن افلک از رابطه جنسی زیاد در دوران بعد از عروسی و رسیدن به عشق بیست و اندی سال پیشش خسته شده است. بلکه این چرت زدنای کوتاه دلیل دیگری دارد.

وضعیت و بیماری مزمن بن افلک باعث شده است که این هنرپیشه در دوران ماه عسل خود با جنیفر لوپز بیش از حد بخوابد.

فضای مجازی پر شده است از تصاویر بن افلک خسته در حال چرت زدن در دوران ماه عسلی که با جنیفر لوپز سپری می کند. رفتار این هنرپیشه مشهور به قدری مسخره شده است که اصلا کسی در مورد علت آن جست و جو نمی کند.

همانطور که مشخص شد، چرت زدن های پی در پی بن افلک دلیل پزشکی دارد. به همین دلیل است که همیشه خسته به نظر می‌رسد. او به دلیل شرایط پزشکی خاصی که سال‌ها از آن رنج می‌برد همیشه خوابالود است. بن افلک سال هاست که درگیر عارضه میگرن مزمن شده است.

مشخص نیست که آیا این میگرن ارتباطی با اعتیاد او به الکل دارد یا خیر، اما به همین سبب، او همیشه خسته است و نیاز به خواب مداوم دارد. مواقعی در طول تولید وجود داشته است که افلک مجبور شد فیلمبرداری را متوقف کند و به خاطر دردناک بودن این میگرن ها استراحت کند. جنیفر لوپز از آنچه در حال رخ دادن است بسیار آگاه است و قبلاً برخی از قابل اعتمادترین پزشکان خود را توصیه کرده است.

چرا بن افلک این دردهای میگرنی را دارد؟

بر اساس گزارش دیلی میل، بن عمدتاً به دلیل استرس بالایی که خود را تحت آن قرار می دهد، از این سردردها رنج می برد. تولید یا کارگردانی یک فیلم هر کسی را دچار این سردردها می کند. با این حال، تمام استرس هایی که در فرآیند طلاق نیز ایجاد می شود، می تواند دلیل دیگری برای گذراندن این شرایط باشد. متأسفانه، به دلیل این میگرن مزمن بارها از افلک خواسته شده که کار را متوقف کند و این مشکلی است که او نتوانسته کنترل کند.

اگر این گزارش دیلی میل صحت داشته باشد، همه آن تصاویر مضحکی که رابطه این زوج در ماه عسل را دستمایه خنده می کرد و حاکی از آن بود که این زوج از رابطه جنسی زیاد خسته شده‌اند، اکنون بی‌اهمیت هستند. تمسخر چنین موقعیتی هرگز بهترین واکنش به تصاویر ساده ای که از افراد مشهور می بینیم نبوده است. بیایید امیدوار باشیم که مشکل افلک به زودی برطرف شود و او به حالت عادی بازگردد.

ازدواج جنیفر لوپز با او پس از بازگشت به هم باید دلیل خوبی باشد تا دیگر همیشه استرس نداشته باشد. افلک این روزها، نسبت به دوران جدایی سخت از جنیفر گارنر، خوشحال تر به نظر می رسد.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

نگاهی به سه لباس عروسی که جنیفر لوپز در مراسم ازدواجش با بن افلک پوشید + تصاویر

هزینه عروسی دوم جنیفر لوپز و بن افلک چقدر بود؟

خانم و آقای افلک در شهر عشاق؛ تصاویر بن افلک و جنیفر لوپز در ماه عسل در شهر پاریس

بازگشت بن افلک به سینما در نقش بتمن؛ شوالیه سیاه پوش به آکوامن پیوست

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود