باربی بلغار و رکوردار بزرگ‌ترین لب‌های دنیا هنوز هم می‌خواهد به تزریق فیلر ادامه دهد

باربی بلغار و رکوردار بزرگ‌ترین لب‌های دنیا هنوز هم می‌خواهد به تزریق فیلر ادامه دهد

خانم باربی بلغاریایی که بعد از ۳۰ تزریق فیلر، بزرگترین لب های دنیا را دارد، باز هم قصد دارد برای بزرگتر کردن آنها جراحی بیشتری انجام دهد.

او که عنوان “بزرگترین لب جهان” را به دست آورده، در حال برنامه ریزی برای انجام عمل جراحی بیشتر است.

آندریا ایوانووا، ۲۳ ساله، اهل بلغارستان، ادعا می کند که رکورد زیادترین تزریق اسید هیالورونیک (فیلر) به لب های خود را به ثبت رسانده است.

آندریا گونه های خود را نیز “بزرگ” کرده، چانه و خط فک را تغییر شکل داده و صورتش را با فیلرهای پوستی مختلف پر کرده است.

او قبلاً قول داده بود که هیچ چیز مانع از بزرگ‌تر کردن لب‌هایش نمی‌شود. در حال حاضر، لب‌های او در حال حاضر آنقدر بزرگ هستند که تقریباً سوراخ‌های بینی او را مسدود می‌کنند و جلوی نفس کشیدنش را می گیرند.

ایمپلنت سینه ؛ بعد از فیلر لب

این خانم اصطلاحا باربی! اکنون قصد دارد با زیر تیغ رفتن در ترکیه یا آلمان سینه های خود را ایمپلنت کند.

آندریا قبلا اندازه سینه خود را از سایز ۷۵C به سایز ۷۵E افزایش داده است. اما حالا می خواهد سینه های خود تا کاپ H بزرگ تر کند.

او گفت:

«من تمام مداخلات و اقداماتم را در شهری که در آن زندگی می‌کنم، یعنی در صوفیه، انجام داده‌ام، اما قصد دارم جراحی بعدی خود برای بزرگ کردن سینه‌ را در ترکیه یا آلمان انجام دهم، زیرا متخصصان بسیار خوبی در این کشورها هستند.»

آندره در سال ۲۰۱۸ تحول تکان دهنده خود را به یک باربی واقعی آغاز کرد.

پزشک او قبلاً به او هشدار داده بود که به هر گونه درد در لب‌های بزرگش توجه کند، زیرا عمل های بعدی ممکن است “کشنده” باشند.

با وجود خطرات و عوارض ناشی از داشتن لب های بزرگ، مانند خوردن وعده های غذایی، او اصرار دارد که هنوز به اندازه کافی فیلر اسید داخل لب هایش ندارد.

ظاهر خیره کننده آندریا بیش از ۲۰۰۰۰ فالوئر و طرفدار را به خود جلب کرده است. به گفته او، طرفداران ثروتمندش اغلب می خواهند از او در سفرهای جهانی پذیرایی کنند.

او گفت:

«هر روز بسیاری از طرفداران مختلف از سراسر جهان هزاران پیام در شبکه های اجتماعی من برای من ارسال می کنند و من را به تعطیلات در کشورها و حتی قاره های مختلف دعوت می کنند. اما من هنوز با طرفدارم به تعطیلات نرفته ام، اما شاید روزی بروم.»

این خانم عاشق تزریق فیلر برای کار و تفریح زیاد سفر می کند. او در این سفرها، از سایر مسافران هم واکنش های مثبت و هم منفی دریافت می کند.

آندریا ایوانووا گفت:

«همیشه واکنش‌های مثبت و منفی وجود دارد… مردم همیشه به من نگاه می‌کنند، درباره من نظر می‌دهند، با هم زمزمه می‌کنند. حتی برخی با انگشت به سمت من اشاره می کنند، درباره من و ظاهر من بحث می کنند. برخی برای من سوت می زنند، کسانی هستند که می خندند، مسخره ام می کنند و البته افرادی هم هستند که به سراغ من می آیند و به من تبریک می گویند و می خواهند با من عکس بگیرند. هرجا که می روم، همیشه افرادی هستند که حاضرند با من عکس بگیرند، که برای من فوق العاده است.»

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

زنی با بزرگ ترین لب های جهان می‌خواهد با ۲۷اُمین تزریق‌اش شبیه عروسک برتز شود

تزریق ژل لب برای چه افرادی مناسب است

روزنامه اسپانیایی: کریستیانو رونالدو به صورت و اندام‌ خصوصی‌اش بوتاکس تزریق می‌کند

منبع: thesun
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • امیر شهریور ۱۷, ۱۴۰۱

    به خورد بعضیا در کودکی، به جای شیر خشک، مواد مخدر خشک داده اند.