جنیفر لارنس برای اولین بار جنسیت و نام فرزند تازه متولد شده اش را فاش کرد

جنیفر لارنس برای اولین بار جنسیت و نام فرزند تازه متولد شده اش را فاش کرد

جنیفر لارنس در مصاحبه ای که اخیراً با مجله ووگ داشته، برای اولین بار در مورد مادر شدن صحبت کرده و جنسیت و نام اولین فرزندش را فاش کرده است. او می گوید که عاشق مادر بودن شده اما می گوید که بعد از اینکه دوستانش به او گفته بودند ممکن است مادر شدن را دوست نداشته باشد، بسیار ترسیده بود اما تایید می کند که به محض زایمان، این حس را داشته که اولین روز زندگی اش است. جنیفر و همسرش کوک مارونی که سه سال است با هم ازدواج کرده اند، در ابتدای سال جاری به پسرشان خوشامد گفتند اما نام یا جنسیت او را تاکنون فاش نکرده بودند و بازیگر مشهور هالیوود اکنون می گوید که او و همسرش تصمیم گرفته اند به افتخار کای تومبلی نقاش مشهور آمریکایی که هنرمند محبوب شوهر گالری دارش است، اسم پسرشان کای (Cy) باشد.

جنیفر لارنس نام و جنسیت فرزند تازه متولد شده اش را فاش کرد

لارنس در مصاحبه خود با مجله ووگ گفته است: «بسیار ترسناک است که در مورد مادر شدن صحبت کنیم. تنها به این دلیل که برای هر کسی متفاوت است. اگر می گویم که از همان ابتدا فوق العاده بود، برخی افراد با خود می گویند که برای من در ابتدا فوق العاده نبود و حس بدی داشت. خوشبختانه من دوستان دختر زیادی دارم که با من صادق بودند، کسانی که می گفتند ترسناک است. شاید به سرعت با مادر بودن ارتباط برقرار نکنی. ممکن است خیلی سریع عاشقش نشوی. برای بخشیدن خیلی خودم را آماده کرده بودم. به یاد دارم که همراه با یکی از نزدیک ترین دوستانم حدود نه ماه پیش راه می رفتم و می گفتیم که همه می گویند که فرزندم را بیشتر از گربه ام دوست خواهم داشت. اما این واقعیت ندارد، شاید او را به اندازه گربه ام دوست دارم».

جنیفر لارنس نام و جنسیت فرزند تازه متولد شده اش را فاش کرد

جنیفر لارنس نام و جنسیت فرزند تازه متولد شده اش را فاش کرد

جنیفر لارنس می گوید که اگر چه از قبل خود را برای خوشامدگویی به اولین فرزندش آماده کرده بود اما تایید کرده که وقتی برای اولین بار پسرش را دیده، تمام ترس هایش از ارتباط برقرار نکردن با او از بین رفته است: «صبح روز بعد از زایمانم، حس می کردم که زندگی ام از اول آغاز شده است. مثل اینکه امروز روز اول زندگی ام است. به او خیره شده بودم. به شدت عاشق شده بودم. عاشق همه کودکان در همه جا شده بودم. نوزادها بسیار فوق العاده هستند. آن ها بازمانده های کوچکی صورتی رنگ، ورم کرده و شکننده هستند. اکنون همه کودکان را دوست دارم. اکنون صدای گریه کودکی را در رستوران می شنوم و با خودم می گویم اوه چقدر ارزشمند است».

جنیفر لارنس نام و جنسیت فرزند تازه متولد شده اش را فاش کرد

این بازیگر برنده اسکار مدعی است که بعد از پدر شدن شوهرش بیش از پیش عاشق او شده است: «قلبم تا جایی باز شده است که فکرش را هم نمی کنم. شوهرم را در این قلب بزرگ شده جای داده ام». جنیفر لارنس که برای مدتی از دنیای بازیگری کناره گیری کرده در مورد بارداری اش برای بار اول صحبت کرده است. او گفته که اولین سقط جنینش را در اوایل دهه سوم زندگی اش تجربه کرده و صد درصد تصمیم به سقط جنین داشت تا اینکه در تنهایی و در مونترال این کار را انجام داد. او همچنین یک بار دیگر در اواخر سال ۲۰۲۰ و اوایل ۲۰۲۱ هنگام فیلمبرداری فیلم Don’t Look Up مجبور به یک سقط جنین دیگر شد.

جنیفر لارنس نام و جنسیت فرزند تازه متولد شده اش را فاش کرد

تازه ترین پروژه او فیلم Causeway است که در آن با برایان تایری هنری و سمیرا وایلی همبازی شده و قرار است در فستیوال فیلم تورنتو در سال جاری برای اولین بار اکران شود. علاوه بر بازی در نقش سربازی آمرکیایی که بعد از یک صدمه مغزی در افغانستان به خانه اش در نیواورلئانز باز می گردد، جنیفر  لارنس از تهیه کنندگان این فیلم بوده که از طریق کمپانی فیلمسازی اش با نام Excellent Cadaver صورت گرفته است. بخش اعظم این فیلم در سال ۲۰۱۹ فیلمبرداری شد، پیش از اینکه شیوع کرونا باعث توقف ساخت فیلم شود و ادامه فیلم نیز در سال ۲۰۲۱ فیلمبرداری شد، زمانی که لارنس به تازگی باردار شده بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود