ارتباط «پادشاه بوتاکس» با مرگ مایکل جکسون؛ دکتر آرنولد کلین که بود؟

ارتباط «پادشاه بوتاکس» با مرگ مایکل جکسون؛ دکتر آرنولد کلین که بود؟

مردی که مسئول تغییر ظاهر کامل مایکل جکسون طی دهه ها از یک آفریقایی آمریکایی به یک سفیدبرفی بود، دکتر آرنولد کلاین (Dr. Arnold Klein) نام داشت. او در دوران اوج قدرت خود به عنوان پادشاه بوتاکس شناخته می‌شد و در سال ۲۰۱۵ در سن ۷۰ سالگی درگذشت.

اما چرا امروز او را با مرگ پادشاه موسیقی پاپ مرتبط می‌دانند؟ به تازگی ادعاهای جدیدی از سوی دبی رو، همسر سابق مایکل جکسون درباره مرگ نابهنگام او در سال ۲۰۰۹ منتشر شده است. گمان می‌رود این تراژدی به دلیل مصرف بیش از حد داروی پروپوفول (Propofol) رخ داده باشد. دبی رو، دکتر آرنولد کلین متخصص پوست سابق را برای معتاد کردن جکسون به این داروهای تجویزی سرزنش می‌کند.

چه کسی واقعا مایکل جکسون را کشت؟ نقش دکتر پوست ستاره پاپ در مرگ نابهنگام او

آیا دکتر کلین مسئول مرگ مایکل جکسون است؟

در مستند جدید شبکه فاکس به نام «چه کسی واقعا مایکل جکسون را کشت؟» همسر سابق مایکل جکسون در مورد موثر بودن دکتر کلین در اعتیاد مایکل جکسون به داروهای تجویزی سخن می‌گوید. دمرول (Demerol) یکی از مسکن های اصلی است که پادشاه موسیقی پاپ مصرف می‌کرد و دکتر کلین سعی داشت پس از مرگ جکسون از خود در برابر اتهام در دست داشتن در تجویز این دارو دفاع کند.

کلین جدا از اینکه متخصص پوستی بود که مایکل جکسون را معالجه کرد، تلویحا در یک مصاحبه به این اشاره کرد که برای به دنیا آمدن فرزندان این هنرمند از اسپرم اهدایی او استفاده شده است.

چه کسی واقعا مایکل جکسون را کشت؟ نقش دکتر پوست ستاره پاپ در مرگ نابهنگام او

پس از مرگ مایکل جکسون، کلین ادعا کرد که به خاطر مرگ این ستاره پاپ مورد آزار و اذیت قرار گرفته و تهدید شده که زندگی‌اش را ویران می‌کنند. بر اساس گزارش مرگ آرنولد کلین، او به مرگ طبیعی درگذشت.

این مستند جدید او را بار دیگر در کانون توجهات قرار داده و احتمالا به عنوان یک مقصر احتمالی معرفی می‌کند. یا حداقل او را به‌طور غیرمستقیم مسئول رابطه مرگ مایکل جکسون با داروهای تجویزی می‌داند.

بیشتر بخوانید:

ادعای جدید پزشک مایکل جکسون ۱۲ سال پس از مرگش: من مقصر نبودم، خودش اوردوز کرد

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • شهریور ۲۰, ۱۴۰۱

    انقد مقاله های چرت ننویسین
    همه دنیا میدونن مایکل جکسون بیماری پیسی داشت ک پوستشو پر لکه های سفید میکرد
    این بیماری باعث میشه بیمار در برابر نور خورشید ضعیف بشه و مایکل مجبور بوده با کرم و آرایش پوستشو بپوشونه تا اسیب نبینه