الهام اخوان؛ از شباهت به بیلی آیلیش تا بازیگر شدن به خاطر چشمان رنگی + ویدئو

الهام اخوان؛ از شباهت به بیلی آیلیش تا بازیگر شدن به خاطر چشمان رنگی + ویدئو

الهام اخوان، بازیگر جوان سینما و تلویزیون که با سریال های تلویزیونی «باخانمان» و «دودکش ۲» شناخته شد و این روزها به واسطه ی حضورش در سریال «آفتاب پرست» در شبکه نمایش خانگی و فیلم «دوزیست» در سینما به شهرت بیشتری رسیده است، در مصاحبه ی جدیدی از تأثیر چهره اش در ورود به عرصه ی بازیگری و شباهتش به بیلی آیلیش، خواننده ی مشهور آمریکایی گفته است.

اخوان در مصاحبه ی خود با رسانه تی وی پلاس، در پاسخ به این سؤال که آیا قبول دارد به خاطر چهره و چشمان رنگی اش توانسته وارد عرصه ی بازیگری شود، گفت:

مسأله ی ظاهر هم قطعاً نقش دارد. نگاه، صدا، هوش، کاریزما و آن ِ بازیگر مهم است. همه ی این ها باهم یک بازیگر را می سازد. اگر بازیگری می ماند و تماشاچی قبولش می کند، فقط به خاطر این نیست که پارتی یا چهره ی زیبا داشته، بلکه همه ی این ویژگی ها را باهم داشته. و اگرنه بیشتر از چند کار نمی تواند بازی کند.

او در بخش دیگری از صحبت هایش گفت گرچه در سال های اخیر به واسطه ی حضور در جلوی دوربین به شهرت رسیده اما ۱۴ سال تجربه ی فعالیت در پشت صحنه ی سینما و تلویزیون به عنوان منشی صحنه را دارد.

اخوان گفت بعد از بازی در سریال «آفتاب پرست» واقعاً معنای شهرت را درک کرد و حالا هر جا که می رود او را می شناسند و بازخوردهای خوبی از مردم گرفته است.

او درباره ی پژمان جمشیدی که در سریال «آفتاب پرست» با او همبازی بوده گفت پژمان جمشیدی مهربان و پرانرژی و بسیار باهوش است.

اخوان که تجربه ی همبازی شدن با جواد عزتی را در فیلم سینمایی «دوزیست» داشته او را بازیگری توانمند توصیف کرد و گفت کمک زیادی به او در بازی اش کرد.

الهام اخوان همچنین درباره ی شباهتش به بیلی آیلیش، خواننده ی آمریکایی گفت:

خواننده ی با استعداد و جذابی است و کارهایش را دوست دارم و گوش می کنم. چهره مان به طور کلی شباهت زیادی به هم دارد. آنقدر هشتگ بیلی آیلیش پای پست های اینستاگرامم زده بودند که فن پیج های خارجی بیلی آیلیش هم مرا پیدا کردند.

اخوان الگوی خود در میان بازیگران ایرانی را هدیه تهرانی عنوان کرد و پارسا پیروزفر را پدر جذاب های ایران توصیف کرد.

بیوگرافی الهام اخوان

الهام اخوان متولد سال ۱۳۶۷ در تهران و دارای لیسانس تئاتر و فوق لیسانس کارگردانی است.

بزرگ شده ی اصفهان است. پدرش کارمند بانک و مادرش از کارکنان مخابرات است و یک خواهر و یک برادر دارد .

در کودکی با دیدن فیلم آمریکایی «همشهری کین» به بازیگری علاقمند شد.

اولین تجربه ی بازیگری اش را در ۱۶ سالگی با بازی در یک تئاتر در اصفهان کسب کرد. بعد از آن برای ادامه ی تحصیل به تهران رفت.

وقتی ۱۹ سال داشت، در تهران به کلاس های بازیگری استاد سمندریان رفت و پس از آن در رشته تئاتر وارد دانشگاه شد.

در ادامه به عنوان منشی صحنه کار خود را از پشت صحنه شروع کرد. سپس فعالیت خود را با بازی در تئاتر ادامه داد تا اینکه در سال ۹۷ بعد از بازی در یک نمایش، از سوی برزو نیک نژاد، کارگردان سینما و تلویزیون، برای بازی در فیلم جدید او دعوت شد.

اینگونه شد که در سال ۹۸ برای اولین بار با فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک نژاد جلوی دوربین رفت.

سپس در سال ۹۹ با سریال «باخانمان» ساخته ی برزو نیک نژاد وارد تلویزیون شد و یک سال بعد با بازی در سریال دیگر این کارگردان، «دودکش ۲» به شهرت رسید.

او شبکه نمایش خانگی را هم با سریال «آفتاب پرست»، دیگر ساخته ی برزو نیک نژاد تجربه کرده است.

الهام اخوان تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

الهام اخوان در فیلم «دوزیست»

الهام اخوان در سریال «با خانمان»

الهام اخوان در سریال «دودکش ۲»

الهام اخوان در سریال «آفتاب پرست»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • Ha? شهریور ۲۴, ۱۴۰۱

    کجاش شبیه بیلی ایلیشه خدایی چرا دروغ میگین تا بازدیدکننده های سایت تون زیاد بشه :/

  • Ha? شهریور ۲۴, ۱۴۰۱

    کجاش شبیه بیلی ایلیشه خدایی چرا دروغ میگین تا بازدیدکننده های سایت تون زیاد بشه :/ من نمیفهمم اون فنا و حتی خودش چه شباهتی پیدا کردن