تمرین حمزه چیمایف با پسران رهبر چچن بعد از مبارزه کمیک با رمضان قدیروف + ویدیو

تمرین حمزه چیمایف با پسران رهبر چچن بعد از مبارزه کمیک با رمضان قدیروف + ویدیو

خمزات چیمایف یا حمزه چیمایف (Khamzat Chimaev) که بارها نزدیکی خود را به رهبر چچن نشان داده است، بار دیگر با انتشار ویدیویی که او را در حال تمرین کردن با پسران رمضان قدیروف نشان می دهد مورد انتقاد قرار گرفته است. چیمایف دوستی بحث برانگیزی با خانواده رمضان قدیروف دارد و پیش از نقل مکان و گرفتن تابعیت سوئد، در چچن به دنیا آمده و اکنون یکی از مشهورترین مبارزان دنیای یو اف سی یا هنرهای رزمی ترکیبی است.

مبارزه تمرینی حمزه چیمایف با رمضان قدیروف و پسرانش

چیمایف به خاطر سبک خاص مبارزه اش در داخل قفس که از پیشینه اش در کشتی گرفته و همچنین تهاجمی بودن و ناک اوت هایش شناخته می شود. در تصاویری که اخیراً در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، چیمایف در حال تمرین با پسران نوجوان رمضان قدیروف دیده می شود. در شرح این ویدیو که توسط خود چیمایف منتشر شده، چنین نوشته است: «درگیری برادرانه»، جایی که علی قدیروف نیز تصویری از تمرین این دو را در بخش کامنت ها منتشر کرده که در آن یکدیگر را «برادر» نامیده اند. این اولین باری نیست که خمزات چیمایف از تمرین خود با فرزندان پسر رمضان قدیروف رونمایی کرده است، اتفاقی که پس از دعوت قدیروف از چیمایف برای حضور در زادگاهش رخ می دهد.

مبارزه تمرینی حمزه چیمایف با رمضان قدیروف و پسرانش

همچنین تصاویر درگیری چیمایف با خود رمضان قدیروف نیز منتشر شده است که بیشتر شبیه شوخی و کمدی بوده و این دو با هم گلاویز شده که در نهایت چیمایف شکست خورده و تسلیم می شود. ژانویه گذشته بود که یک خودرو مرسدس بنز توسط رمضان قدیروف به حمزه چیمایف اهدا شد اما سه ماه بعد بود که چیمایف با همان خودرو تصادف کرد. در آوریل گذشته، اولین بار تصاویر تمرین کردن چیمایف با پسران نوجوان رهبر چچن منتشر شد، تقریباً همزمان با تمرین کمدی چیمایف با خود رمضان قدیروف. بدنبال ناکامی خمزات چیمایف در رسیدن به وزن مناسب برای مبارزه اش با نیت دیاز، از تعداد طرفداران و دنبال کنندگان این رزمی کار سوئدی کاسته شده است، اتفاقی که در یو اف سی ۲۷۹ و در ماه گذشته رخ داد.

مبارزه تمرینی حمزه چیمایف با رمضان قدیروف و پسرانش

بعد از این اتفاق بود که به سرعت مبارزه ای بین چیمایف و کوین هالند رخ داد که به سرعت با برتری ورزشکار چچنی الاصل سوئدی به پایان رسید. قدیروف که گفته می شود اثرگذاری قابل توجهی بر دنیای یو اف سی در داخل و خارج از چچن دارد به خاطر سیاست های سختگیرانه اش در داخل منطقه خودمختار تحت کنترلش مورد انتقاد سازمان های حقوق بشری قرار گرفته است. قدیروف یک باشگاه مبارزه در حوزه هنرهای رزمی ترکیبی به نام اخمت (احمد) را تاسیس کرده که برخی از مبارزان کنونی یو اف سی مانند ماکسیم گریشین، آلبرت دورائف و ماگومد آنکالائف در آن تمرین می کنند. گروهی از قهرمانان سابق یو اف سی، از جمله کریس ویدمن، نیز در تورنمنتی در این زمینه که در سال ۲۰۱۵ توسط قدیروف ترتیب داده شده بود شرکت کردند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود