فهرست گرانقیمت ترین بازیکنان لیگ MLS آمریکا؛ دستمزد باورنکردنی گرت بیل

فهرست گرانقیمت ترین بازیکنان لیگ MLS آمریکا؛ دستمزد باورنکردنی گرت بیل

بعد از دریافت دستمزد هفتگی ۶۲۷,۰۰۰ دلاری در رئال مادرید، مقدار کاهش دستمزد گرت بیل در لیگ ام ال اس ایالات متحده فاش شد، جایی که این مهاجم ولزی دستمزدی نسبتاً معمولی را در تیم لس آنجلسی دریافت می کند. در ارقامی که روز دوشنبه توسط انجمن بازیکنان MLS منتشر شده است، گرت بیل ۲.۳ میلیون دلار به عنوان دستمزد قطعی در فصل جاری دریافت خواهد کرد که شامل مبلغ دریافتی او در هنگام ثبت قرارداد و پاداش ها می شود. این بدان معناست که ۲۲ بازیکن در لیگ MLS دستمزدی بیشتر از گرت بیل می گیرند و در حالی که این عدد فاصله ای زیاد با دستمزد بیل در روزهای اوجش در اروپا را نشان می دهد، نقش اندک این ستاره ولزی در تیم لس آنجلسی باعث می شود دریافت دستمزدی بیشتر برای او قابل توجیه نباشد.

بالاترین دستمزدها در لیگ MLS آمریکا را چه بازیکنانی می گیرند؟

از زمان پیوستن به تیم اف سی لس آنجلس در ۲۷ ژوئن، بیل تنها در دو بازی به صورت فیکس در ترکیب تیمش قرار داشته است و ۱۰ بار دیگر نیز به صورت جانشین وارد زمین شده و دو گل نیز به ثمر رسانده است. دیگر بازیکنان پردرآمد MLS تاثیر بیشتری نسبت به وی بر نتایج تیم هایشان داشته اند. دو بازیکن ایتالیایی تیم تورنتو، لورنزو اینسینیه (۱۴ میلیون دلار) و فدریکو برناردسکی (۶.۲ میلیون دلار) به ترتیب در رتبه های اول و چهارم رتبه بندی پردرآمدترین بازیکنان لیگ MLS آمریکا قرار دارند و هر دوی آن ها از زمان پیوستن به تیم اف سی تورنتو تاکنون دستکم ۶ گل و دو پاس گل به ثبت رسانده اند.

بالاترین دستمزدها در لیگ MLS آمریکا را چه بازیکنانی می گیرند؟

ژردان شگیری ستاره سابق تیم های بایرن مونیخ و لیورپول با ۸.۱ میلیون دلار دستمزد تنها بازیکنی است که کمتر از لورنزو اینسینیه دستمزد دریافت کرده اما توانسته هفت گل به ثمر رسانده و هفت پاس گل نیز در فصل اول حضورش در لیگ فوتبال آمریکا به ثبت برساند. خاویر چیچاریتو هرناندز با ۷.۴ میلیون دلار و گونزالو هیگواین با ۵.۷ میلیون دلار دستمزد رتبه های سوم و ششم پردرآمدترین بازیکنان فوتبال لیگ ام ال اس را به خود اختصاص داده اند و جوزی آلتیدور مهاجم سابق تیم ملی ایالات متحده نیز با ۴.۲ میلیون دلار دستمزد سالانه در جمع ۱۰ بازیکن پردرآمد لیگ MLS قرار گرفته است. البته گرت بیل تنها بازیکنی نیست که دستمزدی بسیار کمتر از انتظارات دریافت می کند.

بالاترین دستمزدها در لیگ MLS آمریکا را چه بازیکنانی می گیرند؟

همبازی ایتالیایی او در تیم اف سی لس آنجلس، جورجیو کیه لینی نیز سالیانه کمی بیش از یک میلیون دلار دستمزد می گیرد هرچند این مدافع میانی ایتالیایی نقشی مهم تر از بیل در ترکیب اصلی تیمش داشته است. کریستین تیو، بازیکن سابق بارسلونا، پورتو و فیورنتینا نیز سالانه ۱.۷ میلیون دلار دستمزد می گیرد و خارج از فهرست ۲۵ بازیکن پردرآمد لیگ MLS قرار می گیرد، بازیکنی که از زمان پیوستن بیل و کیه لینی به لس آنجلس اف سی نتوانسته به صورت ثابت در ترکیب تیم قرار گیرد. کریستینی بنتکه ستاره سابق کریستال پالاس با ۴.۱ میلیون دلار، کارلس گیل با ۳.۵ میلیون دلار، ویکتور وانیاما با ۳ میلیون دلار و کارلوس ولا با ۲.۷ میلیون دلار دستمزد نیز در میان ۲۵ بازیکن پردرآمد لیگ فوتبال MLS قرار گرفته اند.

بالاترین دستمزدها در لیگ MLS آمریکا را چه بازیکنانی می گیرند؟

پردرآمدترین بازیکنان لیگ MLS ایالات متحده

 1. لورنزو اینسینیه- تورنتو اف سی (۱۴ میلیون دلار)
 2. ژردان شگیری- شیکاگو فایر (۸.۱ میلیون دلار)
 3. خاویر هرناندز- لس آنجلس گلکسی (۷.۴ میلیون دلار)
 4. فدریکو برناردسکی- تورنتو اف سی (۶.۲ میلیون دلار)
 5. داگلاس کاستا- لس آنجلس گلکسی (۵.۸ میلیون دلار)
 6. گونزالو هیگواین- اینتر میامی (۵.۷ میلیون دلار)
 7. هکتور هررا- هیوستون دینامو (۵.۲ میلیون دلار)
 8. آلخاندرو پوزلو- اینتر میامی (۴.۶ میلیون دلار)
 9. لوییز آراوخو- آتلانتا یونایتد (۴.۴ میلیون دلار)
 10. جوزی آلتیدور- تورنتو اف سی (۴.۲ میلیون دلار)
 11. کریستین بنتکه- دی سی یونایتد (۴.۱ میلیون دلار)
 12. کارلس گیل- نیو انگلند روولوشن (۳.۵ میلیون دلار)
 13. ویکتور وانیاما- سی اف مونترال (۳ میلیون دلار)
 14. کوچو هرناندز- کلمبوس کرو (۲.۸ میلیون دلار)
 15. کارلوس ولا- لس آنجلس اف سی (۲.۷ میلیون دلار)
 16. والکر زیمرمن- نشویل اس سی (۲.۳ میلیون دلار)

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود