۸ چیز که جیسون موموآ را به بهترین پدر تاریخ تبدیل می کند

۸ چیز که جیسون موموآ را به بهترین پدر تاریخ تبدیل می کند

ستاره هالیوود که همیشه دوست داشت پدر شود، در ۲۰۰۷ در ۲۸ سالگی صاحب اولین دخترش شد و پس از آن در ۲۰۰۸، پسرش وارد زندگی او شد. امروز فرزندان جیسون موموآ ۱۵ و ۱۳ ساله هستند و این پدر از هر دقیقه بزرگ کردن آنها لذت می برد. موموآ ۴۳ ساله به لطف سبک فرزندپروری دوستانه، همراه با قوانین سخت‌گیرانه و گاهی غیرمنتظره، نه تنها یکی از بزرگترین ستاره‌های هالیوود، بلکه یکی از فداکارترین و دوست‌داشتنی‌ترین پدران جهان است.

۱. او برای سیر کردن آنها تلاش می کرد و هرگز تسلیم نشد.

جیسون موموآ به عنوان پدر

موموآ بلافاصله پس از پایان کارش در «بازی تاج و تخت»، اعتراف کرد که برای گذران زندگی و مراقبت از خانواده اش سختی می‌کشید. او حتی فاش کرد: «ما گرسنگی می‌کشیدیم …. نمی توانستم کار پیدا کنم.» این بازیگر افزود: «وقتی بچه دار می‌شوید، همه چیز بسیار چالش برانگیز است».

۲. او به پسرش می‌آموزد که پذیرای شکست باشد.

جیسون موموآ به عنوان پدر

موموآ علی‌رغم قد و هیکل عضلانی‌اش، مهربان ترین قلب را دارد و پسرش را طوری تربیت می‌کند پذیرش شکست را داشته باشد. او توضیح داد: «من یک جنگجو هستم. اما من اولین کسی هستم که می‌گویم، مشکلات زیادی دارم و می‌خواهم آنها را حل کنم».

شخصیت عمومی او همچنین ثابت می کند که او هرگز از نشان دادن جنبه زنانه خود نمی ترسد. به عنوان مثال، زمانی که او یک بار برای یک مصاحبه لباس صورتی پوشید گفت: «همه ما جنبه زنانه و مردانه را در خود داریم و باید هر دو را در آغوش بگیریم.»

۳. او دوست دارد احساسات خود را به آنها منتقل کند.

با وجود مشغله کاری، موموآ مطمئن می‌شود که زمان زیادی را به ۲ فرزندش اختصاص می‌دهد. این بازیگر می‌گوید که مادرش او را با اسکیت‌برد و صخره‌نوردی آشنا کرده است که به او آزادی خلاقانه و بی‌باکی را آموخت که هم از نظر حرفه‌ای و هم از نظر شخصی به او کمک کرده است و به همین دلیل است که او نیز به نوبه خود همین کار را با بچه‌هایش انجام می‌دهد.

۴. او همیشه می‌خواست پدر شود.

این بازیگر که والدینش در جوانی طلاق گرفتند، توضیح داد که نبودن پدرش سخت بود. او نمی‌دانست برای پدر شدن چه چیزی لازم است و از اینکه پدر خوبی نباشد یا اشتباهات مشابهی را با بچه‌هایش تکرار کند می‌ترسید.

از سوی دیگر، داشتن یک پدر تا حدودی غایب باعث شد که جیسون موموآ، همیشه رویای این را داشته باشد که خودش پدر شود. او خاطرنشان کرد: «همیشه فکر می‌کردم پدر بودن خیلی خوب است!»

۵. او خیلی به آنها وابسته است.

حتی زمانی که مجبور است برای فیلمی به مسافرت برود و برای مدتی طولانی از فرزندانش دور باشد، تمام تلاش خود را می‌کند تا آنها را نزدیک خود نگه دارد. این بازیگر اعتراف کرد: «من نقاشی‌های بچه‌هایم را می‌آورم. من عاشق داشتن تمام وسایل آنها هستم.» او افزود: «این باعث خوشحالی من می‌شود، فقط به این دلیل که دلم برای خانه تنگ شده است.»

۶. او یک پدر سرگرم کننده است.

این ستاره ۴۳ ساله سینما، درونش یک بچه شاد دارد که واقعاً از انجام فعالیت های سرگرم کننده با فرزندانش لذت می برد. او اعتراف کرد: «سعی می‌کنم تا آنجا که ممکن است بزرگسال باشم. اما حقیقت این است که من فقط عاشق بازی کردن هستم و خلاق بودن و استفاده از تخیل لذت بخش است.» 

۷. آنها نمی توانند همه فیلم های او را تماشا کنند.

اما راحت بودن با فرزندانش به این معنی نیست که آنها می توانند هر کاری که می خواهند انجام دهند. جیسون موموآ به عنوان پدر قوانین سختگیرانه‌ای را در مورد فیلم‌هایی که بچه‌های کوچکش اجازه تماشای آن‌ها را دارند، وضع کرده است. او توضیح داد که اگرچه دختر و پسرش طرفداران پر و پا قرص بازیگری او هستند، اما تماشای برخی از کارهای او برای آنها، ممنوع هستند. این بدان معناست که آنها نتوانستند پدرشان را در «بازی تاج و تخت»، «گارد ساحلی» یا «کونان بربر» ببینند.

۸. او نمی‌خواهد آنها وارد هالیوود شوند.

موموآ علیرغم تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین ستاره‌های هالیوود، فراموش نکرده است که مسیر موفقیت برای او چقدر سخت بوده است. این دلیلی است که او نمی‌خواهد فرزندانش راه او را دنبال کنند و بازیگر شوند. با این حال، اعتراف کرد که یکی از فرزندانش در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است، اما او طرفدار این ایده نیست. او خاطرنشان کرد که تمام تلاش خود را می‌کند تا «آنها را از آن دور نگه دارد» و به جای آن، آنها را وادار کند به سراغ چیزهای دیگر بروند.

بیشتر بخوانید:

خالکوبی جدید جیسون موموآ با تکنیک سنتی جالب مردمان هاوایی

جیسون موموآ در اقدامی شوکه کننده و با هدفی انسانی موهای بلندش را تراشید + ویدیو

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود