آخرین خبرها از ریزش دوباره ساختمان متروپل آبادان؛ مرگ یک نفر دیگر تایید شد + ویدیوها

آخرین خبرها از ریزش دوباره ساختمان متروپل آبادان؛ مرگ یک نفر دیگر تایید شد + ویدیوها

بر اساس خبرها و ویدیوهای منتشر شده، حدود ساعت ۱۶:۴۰ امروز چهارشنبه چهارم آبان ماه، ساختمان متروپل آبادان بار دیگر و برای سومین بار ریزش کرده است. در حالی که هنوز خبری از زیر آوار ماندن افرادی در این حادثه مخابره نشده اما برخی منابع کشته شدن یک نفر در این حادثه را تایید کرده اند، خبری که تاکنون توسط مقامات رسمی تایید نشده است. به گزارش ایرنا، با فروریختن بخش‌های دیگری از سازه به جا مانده از برج متروپل آبادان، ماموران امدادی و خدمات رسانی در محل حاضر شدند.

به گزارش تسنیم، طبق اعلام مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان پس از ‌این حادثه چند خودرو در خیابان سعدی گرفتار شده که یک نفر در این حادثه جان باخت و یک نفر هم توسط عوامل آتش نشانی و امدادی به بیمارستان منتقل شد.

متروپل دوباره فرو ریخت

به گزارش خبرنگار ایرنا معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه سازندگی‌ خاتم‌الانبیاء (ص) سپاه پاسداران ۱۹ مهر به خبرنگار ایرنا گفته بود:تاکنون ۲ بخش از بقایای ساختمان متروپل آبادان تخریب شده و پیش‌بینی می‌شود عملیات تخریب سه قسمت باقی مانده در کمتر از یک ماه به اتمام برسد.

سردار پاسدار اسداله حاجی‌زمانی بیان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بلافاصله پس از وقوع حادثه متروپل آبادان در محل حضور یافت و بخش‌ مهندسی کار را بر عهده گرفت و مسوولیت تخریب بقیه ساختمان متروپل نیز به این قرارگاه سپرده شده است.

وی افزود:با توجه به اینکه ساختمان متروپل از سازه خاصی برخودار بوده و فاقد اصولی مهندسی است تخریب آن باید به روش‌های مهندسی خاص انجام شود تا به ساختمان های مجاور آسیب نرسد.

بخشی از باقی‌مانده ساختمان متروپل آبادان ۲۳ شهریور در زمان سبک‌سازی سازه فروریخته بود. در حادثه ریزش ساختمان ۱۰ طبه متروپل آبادان که دوم خرداد امسال رخ داد ۴۳ نفر جان باختند و ۳۷ نفر نیز مصدوم شدند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود