جیک پال با شکست اندرسون سیلوا به رکورد شکست ناپذیری خود ادامه داد + ویدیو

جیک پال با شکست اندرسون سیلوا به رکورد شکست ناپذیری خود ادامه داد + ویدیو

جیک پال در راند آخر مسابقه خود با اندرسون سیلوا موافق شد با ضربه ای سنگین او را به زمین بزند و بدین ترتیب پیروزی خود مقابل چهره افسانه ای دنیای یو اف سی را تثبیت کند. تا راند هشتم، جیک پال در کارت امتیازات هر سه داور از حریف خود پیروز بود و در راند پایانی بود که با یک ضربه مشت دست راست، اندرسون سیلوا را به زانو دربیاورد. اگر چه ورزشکار برزیلی بلند شده و با موفقیت توانست داور را مجاب کند که حالش برای ادامه مسابقه خوب است اما در نهایت دومین شکست خود در رینگ بوکس را تجربه کرد.

مسابقه بوکس جیک پال و اندرسون سیلوا

جیک پال پس از پایان مسابقه گفت: «رفیق لحظه سوررئالی است اما سخت کوشی نتیجه می دهد. می خواهم از اندرسون تشکر کنم. او الهام بخش من برای بزرگ بودن بود. بدون او، امسال نمی توانستیم مسابقه ای داشته باشیم. چیزی جز احترام نسبت به او ندارم. دو سال و نیم پیش بوکس را شروع کردم و الان یکی از بهترین مبارزان تاریخ را شکست دادم». پال ۲۵ ساله به دنبال ششمین پیروزی حرفه ای خود مقابل سیلوای ۴۷ ساله بود، پس از آنکه پیش تر نیت رابینسون، ستاره سابق بسکتبال ان بی ای، و تایرون وودلی و بن آسکرن قهرمانان سابق هنرهای رزمی ترکیبی را شکست دهد.

مسابقه بوکس جیک پال و اندرسون سیلوا

بعد از اینکه سیلوا دو سال پیش از دنیای یو اف سی خداحافظی کرد، توانسته بود قهرمان سابق جهان خولیو سزار چاوز جونیور و تیتو اورتیز دیگر مبارزه کهنه کار هنرهای رزمی ترکیبی را شکست دهد. مسابقه جیک پال و اندرسون سیلوا در فینیکس برگزار شد و همانطور که انتظار می رفت، در اکثر دقایق شاهد مبارزه هیجان انگیزی نبودیم اما در راندهای پایانی بود که ضربات خوبی از جانب دو ورزشکار زده شد.

مسابقه بوکس جیک پال و اندرسون سیلوا

مسابقه بوکس جیک پال و اندرسون سیلوا

در راند هشتم و پایانی مسابقه بود که پال و سیلوا هر دو بهترین عملکردشان در مسابقه را به نمایش گذاشتند اما این پال بود که با یک ضربه دست راست توانست اولین ناک داون مسابقه را به نام خود ثبت کند. در ادامه راند هشتم این پال بود که همچنان دست بالا را داشت و در نهایت داوران با نتیجه های ۷۷ بر ۷۴، ۷۸ بر ۷۳ و ۷۸ بر ۷۳ با اجماع به نفع جیک پال رأی داده و او را برنده مسابقه اعلام کردند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • HH آبان ۸, ۱۴۰۱

    آقای پناهی ای کاش به مجموعه بگید توی مطالب سایت کمی تنوع ایجاد کنن.
    برخی ویژه نامه ها برای آخر هفته ها رو داشته باشن. یا حتی فرصتی ایجاد کنین کاربر ها و نویسندگان پیرامون یه مطلب خاص هر از چند وقت بحث کنن. مثل بحث آزاد. هر هفته هم موضوعش رو یک چیز خاص بذارید. فناوری علمی اقتصادی سیاسی
    خیلی موضوعات هست
    تعامل بین نویسندگان و کاربر ها الان واقعا پایینه. این برای یک سایت در حال رشد چیز خوبی نیست.