معرفی و بررسی بازی تتان آرنا

معرفی و بررسی بازی تتان آرنا

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، بازی ‌ها و سرگرمی‌های زیادی به مردم ارائه شد. بسیاری از بازی‌ ها در گذشته تنها توسط یک شخص یا به صورت گروهی انجام می‌شد. اکنون نیز با وجود بروز تکنولوژی و استفاده از ویژگی‌های کاربردی، بازی‌های آنلاینی ارائه شد که جذابیت‌های بسیار زیادی داشت. همچنین بسیاری از این بازی‌ها به مرور زمان پیشرفت چشمگیری داشت و نسخه‌های جذاب‌تری از آن ارائه شد.

یکی از مزیت‌های بسیار جذابی که در این دسته از بازی‌ها وجود دارد ارتباط آنها با بازار ارزهای دیجیتال است. شاید پس از مطالعه این جمله، چنین تصوری در ذهنتان ایجاد شود که اصلا چگونه می‌توان بین ارزهای دیجیتال و بازی‌های آنلاین ارتباطی ایجاد کرد؟ آیا ایجاد این ارتباط فقط از طریق خرید ارزهای دیجیتال امکان پذیر است؟

مسلما بسیاری از بازی‌های مرتبط با دنیای ارزهای دیجیتال نیازمند واسطه‌ایی هستند. اما اینکه چگونه و از چه روشی این ارتباط بین ارزهای دیجیتال و بازی‌ها ایجاد شود، از جمله موضوعاتی است که نیازمند اطلاعات موثق است. پس اگر شما نیز در این مورد اطلاعات درستی ندارید، تا انتها این مقاله را مطالعه کنید.

بازی تتان آرنا چیست؟

بازی تتان آرنا یکی از جمله برترین بازی‌های آنلاین است که به صورت گروهی انجام می‌شود

بازی تتان آرنا یکی از جمله برترین بازی‌های آنلاین است که به صورت گروهی انجام می‌شود. در این بازی اشخاص به گروه‌های چهار نفره تقسیم شده و علاوه بر مهارت‌های شخصی، باید مهارت‌های لازم برای بازی‌های گروهی را نیز داشته باشند.

این بازی توسط کمپانی wolf fun ارائه شده و در نسخه‌های مختلف به مردم ارائه شده است. هرکدام از نسخه‌های متفاوت این بازی بروز دهنده ویژگی ها و مزیت‌های بسیار هوشمندی هستند که جذابیت زیادی برای اشخاص دارد. این بازی اکنون یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین و گروهی است.

بازی تتان آرنا و دنیای ارزهای دیجیتال

بازی تتان آرنا اولین بازی آنلاین و مرتبط با ارزهای دیجیتال است که بر فناوری بلاک‌چین ارائه شد. این بازی به صورت کاملا جداگانه با بازی‌ها و برنامه‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال قرار دارد و یکی از محبوب‌ترین بازی‌هایی است که در این شبکه وجود دارد.

در این بازی، کاربران با خریداری توکن بومی THGمی‌توانند مالکیت شخصیت‌های اصلی و کاربردی بازی را به دست آورده و بازی‌های خود را در رده و نسخه‌های بالاتری انجام دهند. همچنین می‌توانند بسیاری از دوستان خود را به صورت آنلاین به این بازی دعوت کرده و به صورت گروهی بازی خود را انجام دهند.

توکن THG یا THC

توکن THC و THG که به صورت غیر قابل معاوضه عمل می‌کنند، یکی از پرفروش‌ترین توکن‌های بازار ارزهای دیجیتال هستند که به سبب ویژگی ها و مزیت‌های بسیار خوبی که دارند، محبوبیت زیادی بین سرمایه‌گذاران دارند. این دسته از توکن‌ به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی قابل تعویض نیست و به همین دلیل میزان امنیت بسیار بالایی دارد. امنیت بسیار بالای این توکن باعث می‌شود که دسترسی اشخاص غیر به این توکن تقریبا غیرممکن باشد.

ساده‌ترین و ابتدایی‌ترین چیزی که سرمایه گذاران برای دارایی خود به آن نیاز دارند میزان امنیت بالا است. این توکن با ویژگی‌های امنیتی بسیار مناسب و عدم اجازه دسترسی به اشخاص غیر، یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین توکن‌های بازار ارز دیجیتال است.

بازی تتان آرنا یکی از جمله برترین بازی‌های آنلاین است که به صورت گروهی انجام می‌شود

توکن های بومی، راهکاری برای مالکیت بازی‌ ها

تا اینجا به کسب اطلاعات درمورد ماهیت توکن‌های بومی و بازی تتان آرنا سپری شد، و همانطور که گفته شد، بین این بازی و توکن‌های بومی هم ارتباطی وجود دارد، اما به نظر شما چگونه می‌توان این ارتباط را ایجاد کرد؟

پاسخ بسیار ساده است، در این بازی شخصیت‌های اصلی و تاثیرگذاری وجود دارند که با خریداری آنها می‌توانید نسخه‌ها و عملکردها یا ویژگی‌های بسیار جالب‌تری از بازی را اجرا کنید، اما خرید این شخصیت‌ها وابسته به خریداری توکن‌های بومی است.

به زبان ساده‌تر، این توکن‌های پشتیبان و حامی کاراکترهای اصلی بازی هستند و هنگامی که شما توکن‌های بومی را خریداری کنید، می‌توانید بسیاری از کاراکترها و ویژگی‌های بازی تتان آرنا را دریافت کرده و نسخه‌های بالاتری را اجرا کنید.

امنیت کاراکتر ها

همانطور که در قسمت معرفی توکن THG و توکن‌های بومی توضیح دادیم، این توکن ها به دلیل قابلیت غیرقابل تعویضی، از میزان امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و جز سرمایه‌گذاران اصلی یا کسانی که این توکن را خریداری کرده و برای آن رمز گذاشته‌اند، کسی قابلیت دسترسی به این کاراکترها را ندارد.

به زبان ساده‌تر، هنگامی که شخصی، توکن‌های THGو بومی را خریداری می‌کند، درواقع اصلی‌ترین کاراکترها و ویژگی‌های بازی تتان آرنا را خریداری کرده و اشخاص دیگر نمی‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. به همین دلیل امنیت کاراکترهای بازی کاملا تضمین شده است.

سبک‌ های مختلف بازی تتان آرنا

در این بازی جذاب و هیجان سبک‌های متفاوتی از بازی وجود دارد. البته این بازی به صورت کلی دارای چهار نوع شیوه است که در قسمت زیر به آن اشاره می‌کنیم:

سوپر استار

این شیوه از بازی یکی از هیجانی‌ترین سبک‌‌های بازی تتان است. در این بخش بازیکنان به صورت ۸ نفره تقسیم شده و برای دستیابیی به بیشترین امتیاز که توسط سوپراستار اصلی تولید می‌شود با یکدیگر مسابقه می‌دهند. همچنین این بازی دارای زمان‌بندی بوده و فقط ۴ دقیقه برای بازی زمان دارند.

محاصره مکان

در این نوع از بازی، کاراکترها به گرو‌های ۴تایی تقسیم شده و به هرکدام از آنها مکان یا برجی داده می‌شود. هر گروه باید بتواند از مکان خود دفاع کرده و در نهایت برج گروه‌های دیگر را ویران کند. در نهایت گروهی که بیشترین امتیاز از سلامت مکان را داشته، پیروز است.

نبرد سفارشی

این سکب از بازی یکی از محبوب‌ترین شیوه‌های بازی تتان آرنا است. زیرا تمامی کاربران می‌توانند بر اساس آنچه که خودشان دوست دارند و با هرتعداد بازیکن، مسابقه خود را آغاز کرده و شروع به مبارزه کنند.

بتل رویال

بتل رویال حساس‌ترین شیوه بازی در تتان آرنا است. در این سبک از بازی، ۱۲ بازیکن در محدوده مکانی مشخص و در یک زمان‌بندی ۴ دقیقه‌ایی با یکدیگر مبارزه کرده و تلاش می‌کنند که به عنوان آخرین نفر باقی بمانند. سختی این مرحله در این است که با گذشت زمان، میزان محدوده مسابقه کوچک‌تر شده و کارِ کاربران برای دفاع از خود سخت‌تر می‌شود.

بازی مرگ

در این نوع از بازی تیم‌ها با تعداد ۴ نفره برای حذف گروه‌های دیگر تلاش می‌کنند. با حذف هرکدام از گروه‌ها میزان امتیاز مشخصی برای گروه برنده در نظر گرفته شده است. همچنین این نوع از بازی دارای زمان‌بندی ۳ دقیقه‌ایی است که از سبک‌های دیگر کمتر است.

کسب درآمد از بازی تتان

یکی از مزیت‌های بسیار جذاب بازی تتان آرنا کسب درآمد از آن است. در این بازی شما می‌توانید با فروش اکانت خود، به دارایی و سرمایه بسیار چشمگیری دستیابی پیدا کنید، زیرا این اکانت علاوه بر بازی و سرگرمی، نوعی دارایی دیجیتال محسوب می‌شود و ارزش زیادی دارد.

همچنین می‌توانید در بسیاری از رای‌گیری‌ها و پیروزی در نبردهای مختلف، توکن‌های THG یا THC را به صورت پاداش دریافت کنید. سپس آن را به کیف پول خود منتقل کرده و از آنها نگه‌داری کنید.

خریداری ارز دیجیتال

اما یکی از بزرگ‌ترین سوالاتی که برای سرمایه‌گذاران بازی تتان آرنا رخ می‌دهد این است که چگونه باید این ارزها یا توکن‌ها را خریداری کنند. اصلی‌ترین و ساده‌ترین پاسخی که برای این سوال وجود دارد مراجعه به صرافی است. شما می‌توانید با جست‌و‌جوی ساده و دستیابیی به یک صرافی معتبر، که پشتیبان توکن‌ها و ارزهای مورد نظرتان هم باشد، خرید خود را انجام دهید.

همچنین می‌توانید یک روش ساده‌تر را امتحان کنید و برای خرید ارز دیجیتال اینجا کلیک کنید و از بازی‌ها و افزایش دارایی خود لذت ببرید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود