یک فروشگاه اینترنتی برای شما «زمان» می‌خرد

یک فروشگاه اینترنتی برای شما «زمان» می‌خرد

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

 تاریخچه‌ی خرید اینترنتی در ایران به حدود ۱۵ سال قبل برمی‌گردد. با گذشت زمان این شیوه از خرید طرفداران بیشتری به خود جذب کرده‌است. از سوی دیگر فروشگاه‌های اینترنتی نیز همواره در تلاشند که خدمات خود را به‌گونه‌ای ارتقا دهند که این تجربه‌ی خرید را به یک خرید حضوری نزدیک‌تر کنند.

محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی هاکوپیان

در یک فروشگاه اینترنتی، شما پیش از هر چیز زمان می‌خرید؛

می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز، محصول مورد نیاز خود را تهیه کنید و ساعت‌ها در مسیر فروشگاه‌های مختلف تردد نداشته باشید.

به‌علاوه این امکان را دارید که محصول مورد نظرتان را در کمال آرامش بیابید و بررسی کنید؛

در یک فروشگاه اینترنتی با چند کلیک می‌توانید چندین محصول را در کنار هم ببینید، رصد کنید و در نهایت انتخاب نمایید. در حالی که یک فروشگاه فیزیکی ایجاب می‌کند که محصولات را یک‌به‌یک از فروشنده بخواهید.

خواندن نظرات خریداران قبلی نیز کمک می‌کند که با تجربه‌های مثبت و منفی استفاده از یک محصول آشنا شوید و انتخابی مطمئن‌تر داشته باشید.

تمام آن‌چه برشمرده شد، امتیازاتی است که جز در خرید آنلاین به‌دست نمی‌آید. با این‌همه این شیوه از خرید ممکن است دغدغه‌هایی نیز در پی داشته باشد که مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر، آن‌ها را برطرف خواهد کرد. دغدغه‌هایی نظیر:

 • سودجویی ناشی از معتبر نبودن سایت
 • وجود ایراداتی در محصول
 • نامناسب بودن سایز، رنگ و مدل محصول

در میان برندهای پرسابقه، هاکوپیان، برند نام‌دار پوشاک مردانه، به‌تازگی فعالیت فروشگاه اینترنتی خود را آغاز کرده‌‌است. هاکوپیان با تکیه بر اعتباری پنجاه‌ساله، کوشیده تا با راه‌اندازی فروشگاه تازه‌ی خود از حدود هشت ماه پیش، اقتضائات طیف وسیع‌تری از همراهانش را مرتفع سازد. از جمله این خدمات:

 • امکان تماشای لباس‌های برتن‌نشسته در مقایسه با رگال‌های فروشگاهی
 • امکان بازگشت محصول در هر شرایطی اعم از: سایز نامناسب، تطبیق‌نداشتن با سفارش ثبت‌شده، نپسندیدن لباس از نزدیک
 • ارسال رایگان

محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی هاکوپیان

محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی هاکوپیان

بخش زیادی از محصولات هاکوپیان، در فروشگاه اینترنتی نیز عرضه می‌شود:

کت و شلوار

کت تک کلاسیک و کژوال

شلوار تک کلاسیک، جین و کتان

پیراهن‌های کلاسیک و کژوال

پالتو و بارانی

کاپشن و اورکت

پولوور

افزون بر این، در فروشگاه اینترنتی هاکوپیان ست‌هایی پیشنهاد می‌شود که توسط متخصصان حوزه‌ی مد و استایل انتخاب شده‌است. پشتیبانان فروش نیز پیوسته در دسترس‌اند تا فرایند خرید را شانه‌به‌شانه‌ی مخاطبان طی کنند.

https://shop.hacoupian.net/

۲ نظر

ورود

 • محمد انور آبان ۱۵, ۱۴۰۱

  خیلی تبلیغ نویسیتون عالی بود

 • HH آبان ۱۵, ۱۴۰۱

  این خیلی خوبه که روزیاتو بازدید هاش و بازخورد هاش رفته بالاتر و این روزا داره تبلیغ میگیره این خودش نشونه پیشرفت سایته. ما کاربرا هم حمایت میکنیم تا بتونید بازخورد های بیشتر و بهتری بگیرید البته به شرط اینکه به سمت زرد شدن نرین و سعی کنین تخصصی تر به قضایای پیرامون جامعه و مسائل جهان نگاه کنید. برای مطالب سیاسی و بین الملل هم از نویسندگان با عقاید مختلف بهره بگیرید و از زوایای مختلف به قضایا نگاه کنید. چون الان مطالب سیاسی مخصوصا بین الملل جهت دار هست. البته بی جهت بودن غیر ممکنه ولی وجود نویسندگان مختلف باعث میشه همه زوایا پوشش داده بشه.
  و همچنین تعامل نویسندگان سایت با کابر ها هم باید بیشتر بشه.