آشنایی با شرکت ساپل؛ تولیدکننده ظروف بسته بندی پلاستیکی

آشنایی با شرکت ساپل؛ تولیدکننده ظروف بسته بندی پلاستیکی

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرکت ساپل با سابقه طولانی در صنعت ظروف بسته بندی پلاستیکی فعالیت کرده است و یک ماموریت ویژه برای خود تعریف کرده است، بر همین اساس برهمین اساس همواره تلاش نموده به دیگران و جامعه به درستی خدمت کند. با توجه به دانش و تجربیات خود در زمینه تولید انواع ظروف بسته‌بندی و قطعات تزریقی پلیمری جهت صنایع مختلف سعی کرده تا بهترین محصولات را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. شرکت ساپل جزو برندهای خوشنام می‌باشد و اهداف مشخصی را در بازارهای مورد نظر خود دنبال می‌کند.

مروری بر سوابق شرکت ساپل

شرکت ساپل تولید کننده ظروف پلاستیکی؛ در سال ۱۳۵۹ شروع به فعالیت کرد و در آن زمان تنها دو دستگاه بادی داشت. در ابتدا صرفا بر روی کارهای جزئی شرکای خود تمرکز کرده بود. با پیگیری و تلاش بسیار زیاد و همکاری شرکا، شرکت ساپل مسیر موفقیت را طی کرد. وسعت کارخانه و ماشین آلات کم کم بیشتر شد و در سال ۱۳۷۹ در منطقه سیمین دشت کرج یک کارخانه به مساحت ۲۰۰۰متر، ۱۲۰۰ متر سوله و ۱۰ دستگاه به شرکت ساپل اختصاص یافت.

ساپل قدم جدیدی در مسیر پیشرفت برداشت

از سال ۱۳۸۵ رویکرد مدیریت جدید شرکت ساپل بر «محوریت توسعه آموزش» تمامی کارکنان در حوزه‌های خانواده، نگرش مثبت، سیستم‌ها و روشهای نوین مدیریت و همچنین «توسعه تکنولوژی ماشین آلات» و «توسعه زیرساخت ها» قرار گرفت. و در راس تمام این امور «بهبود کیفیت زندگی تمام کارکنان» در دستور کار قرار داشت و به جزء لاینفک و زندگی جاری ساپل تبدیل شد.

از این سال برگزاری منظم سمینارهای آموزشی برای کارکنان و خانواده آنان در حوزه زندگی آرام، ارتباط موثر و … به اجرا درآمد. حمایت از فعالیت‌های تحصیلی، هنری، ورزشی و مناسبتی و. . برای کارکنان و خانواده آن‌ها نیز اجرایی شد. در سال ۱۳۹۸ در راستای توسعه زیرساخت‌ها کارخانه به محل جدید در شهرک صنعتی صفادشت و در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر و ۲۴۰۰ متر سوله منتقل گردید.

حسن اعتماد و حمایت مشتریان بزرگ و موفق منجر به رشد و توسعه مستمر ساپل شده است. به طوریکه امروز در سال ۱۴۰۰ مساحت کارخانه بالغ بر ۱۰۰۰۰مترمربع، ۲۴۰۰ متر فضای تولیدی، ۳۷۰۰متر انبار، ۶۰۰ متر فضای اداری، واحد قالبسازی، آزمایشگاه مجهز، ۲۰ دستگاه انواع ماشین آلات جدید بادی، تزریقی، بادی تزریقی، تیم مدیریتی آموزش دیده، سیستم ارزیابی عملکردی آنلاین و … باشد.

پایبندی خلل ناپذیر بر «اصل صداقت»، رعایت کامل «اصول اخلاقی و کاری»، داشتن «دغدغه کیفیت» و فراهم نمودن تمام الزامات آن به همراه اقدامات توسعه‌ای منجر به آن گردید است که شرکت ساپل همیشه با برندهای شاخص در صنایع بهداشتی، روانکاران، آرایشی و شیمیایی و. . سابقه همکاری طولانی و پایدار داشته باشد.

معرفی محصولات ساپل

از محصولات شرکت ساپل می‌توان به بطری پلاستیکی نیم لیتری و یک لیتری انواع درب بطری پلاستیکی و گالن ۴ لیتری و گالن ۱۰ لیتری اشاره کرد. این شرکت امکان خرید عمده ظروف بسته بندی پلاستیکی را نیز فراهم کرده است.

شرکت ساپل با سابقه بیش از ۴۰ سال در صنعت پلاستیک

«شرکت ساپل» با اعتقاد به اینکه «بنی ادم اعضای یک پیکرند/که در آفرینش زیک گوهرند» خود را عضوی از پیکر «جامعه» می‌داند و باور دارد همه ما انسان‌ها در تمامی خوبی‌ها و زشتی‌های جامعه سهیم هستیم و بایستی مسئولانه و آگاهانه ایفاء نقش نماییم. «شرکت ساپل» ماموریت خود را خدمت به خود از طریق خدمت به دیگران و جامعه می‌داند.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود