ویدیو تبلیغاتی جذاب آدیداس از رویارویی لیونل مسی با سه نسخه متفاوت از خودش + ویدیو

ویدیو تبلیغاتی جذاب آدیداس از رویارویی لیونل مسی با سه نسخه متفاوت از خودش + ویدیو

آدیداس از یک تبلیغ حیرت انگیز دیگر برای جشن گرفتن آخرین حضور لیونل مسی در جام جهانی رونمایی کرده است که در آن وی با چهار نسخه متفاوت از خودش رقابت می کند. این غول آلمانی عرصه تولیدات ورزشی که هم اسپانسر مسی ۳۵ ساله و هم تیم ملی آرژانتین است، روز گذشته از این کلیپ حیرت انگیز رونمایی کرد. با عنوان The Impossible Rondo، آدیداس از این کلیپ به عنوان تمجیدی از دوران حضور لیونل مسی در جام جهانی رونمایی کرده است. این کلیپ حاوی شات هایی از مسی در هر یک از حضورهای گذشته اش در جام جهانی و ظاهر این روزهایش در آخرین جام جهانی اش است.

کلیپ تبلیغاتی حیرت انگیز آدیداس برای لیونل مسی

در شرح این ویدیو آمده است: «با ترکیب تصاویر واقعی از مهاجم آرژانتینی از سال های ۲۰۰۶، ۲۰۱۰، ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸، آدیداس غیرممکن را ممکن ساخته است، با گرم کردن مسی در مقابل مسی در یک تمرین روندو که در نوع خود بی نظیر است. این کلیپ با استفاده از آخرین تکنولوژی های هوش مصنوعی و VFX ساخته شده و ۱۸ سال اخیر بزرگ ترین بازیکن تاریخ را به نمایش می گذارد و دستاوردهای او را به شکلی غیرمنتظره ارج می نهد». جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پنجمین و آخرین حضور لیونل مسی در جام جهانی خواهد بود در حالی که وی اولین تجربه اش در جام جهانی را در سال ۲۰۰۶ با تیم ملی آرژانتین تجربه کرد.

کلیپ تبلیغاتی حیرت انگیز آدیداس برای لیونل مسی

در دو دوره اول حضور لیونل مسی در جام جهانی که به ترتیب در آلمان و آفریقای جنوبی برگزار شد، تیم ملی آرژانتین به یک چهارم نمایی راه یافت. اما در سال ۲۰۱۴ بود که لیونل مسی به فینال راه یافت اما رویای قهرمانی او و هم تیمی هایش با گل ماریو گوتزه در وقت های اضافه مسابقه به پایان رسید. چهار سال بعد نیز این تیم فرانسه بود که فرانسه، قهرمان جام جهانی، تیم آرژانتین را از دور رقابت ها حذف کرد.

کلیپ تبلیغاتی حیرت انگیز آدیداس برای لیونل مسی

بازیکن افسانه ای تیم بارسلونا تاکنون در ۱۹ حضور خود در مسابقات جام جهانی موفق به زدن ۶ گل و دادن ۵ پاس گل شده است. قهرمانی جام جهانی تنها جامی است که در فهرست افتخارات لیونل مسی دیده نمی شود. تیم ملی آرژانتین اولین مسابقه اش را روز سه شنبه مقابل عربستان سعودی آغاز خواهد کرد. بعد از آن تیم مسی باید با مکزیک و در ادامه با لهستان روبرو شود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • احمد آبان ۲۸, ۱۴۰۱

    با ۴ نسخه متفاوت از خود!!!