۵ هدف بزرگ آموزش سئو برای کسب و کارها

۵ هدف بزرگ آموزش سئو برای کسب و کارها

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

هدف مهم‌ترین موضوع در یادگیری هر آموزشی است. شما باید هدفتان از آموزش سئو را بدانید. سئو تحولی عظیم در بازاریابی کسب و کارهاست. امروزه یکی از اساسی‌ترین روش‌های افزایش بازدید سایت و در ادامه آن افزایش فروش محصولات و خدمات، در نظر گرفتن اصول سئو در توسعه وب سایت است. در ادامه ۵ هدف بزرگ دیجی کالا، آپارات، دیوار، نیوسئو و … را از در نظر گرفتن اصول سئو که راز موفقیتشان است، با هم بررسی می‌کنیم.

۱- افزایش ۱۰۰ برابری بازدید و فروش وب سایت

این اثبات شده است که افزایش چند ۱۰۰ برابری فروش محصول یا خدمات در زمان کنونی، خصوصاً به دلیل شرایط بحرانی حاکم بر کشور، فروش از طریق دنیای وب است. اما تا زمانی که وب سایت شما بازدید خاصی نداشته باشد، نمی‌توانید فروش اعجاب انگیزی را تجربه کنید. دوره های آموزش غیرحضوری سئو روش‌هایی برای بهینه سازی سایت برای گوگل، به شما ارائه می‌دهد تا هیچگاه از کورس رقابت با وب سایت‌های برتر حوزه کسب و کار خود عقب نمانید.

افزایش ۱۰۰ برابری فروش و افزایش ۱۰۰ برابری مشتریان زمانی محقق می‌شود که وب سایت شما به صورت کامل با اصول سئو بهینه سازی و در زمان های بخصوص بروز رسانی شود.

۲- با سئو، مورد اعتماد همه شوید!

شما یک فروشگاه لوازم ورزشی در مرکز فروش تجهیزات ورزشی در شهر خود دارید، مشتریان فقط در حالات زیر به شما اعتماد خواهند کرد:

  1. دیدن انبوهی از مشتریان که دست پر از فروشگاه شما خارج می‌شوند.
  2. در آن مرکز همه از شما تعریف کنند.
  3. تبلیغات وسوسه انگیز و جذاب داشته باشید.
  4. فروشنده‌های شما اطلاعات خوبی از کالا، در اختیار آن‌ها قرار دهند.

این ها تقریباً مهم‌ترین مواردی است که یک شخص به خرید از شما راغب می‌شود. تمام این موارد با سئو امکان پذیر است. شرکت در دوره جامع آموزش سئو به شما می‌آموزد که چگونه اطلاعات خوبی در اختیار مشتریان قرار دهید، چگونه در کنار دیگر برندها، مشهور شوید و چگونه مانند دیجی کالا بر سر زبان‌ها بیوفتید.

۳- سئو یک سرمایه گذاری با سود فراوان است

این یک عقیده کاملاً درست از سئو سایت است. شما با سرمایه گذاری مالی و زمان گذاشتن در بکارگیری اصول برگرفته از دوره سئو در وب سایت، به صورت اصولی و برنامه ریزی شده، سودهای فراوانی را برای خود بدست می‌آورید. بازدهی‌هایی که حتی باورش برای شما سخت است. بهره‌وری‌هایی که اکنون دیجی کالا، نیوسئو، دیوار و … در حال استفاده از آن، هستند. نیوسئو مرجع برگزار کننده دوره غیرحضوری سئو درباره سرمایه گذاری برای سئو و یادگیری اصولی تکنیک‌های آن و کسب درآمد دلاری، توضیحاتی را داده است:

((شما می‌توانید کارشناس خبره سئو شوید و در هر شهری در ایران درآمد دلاری داشته باشید. با توجه به اینکه سئو را می‌توانید در منزل انجام دهید، کافی است با فردی خارج از کشور ارتباط بگیرید تا به سادگی برای شما پروژه سئو بگیرد و درآمد دلاری داشته باشید! واقعاً به همین سادگی است و هم اکنون هم نیوسئو و هم بسیاری از دانشجویان ما درآمد دلاری مطلوبی دارند. جدا از این مسئله، با توجه به اینکه سئو جزو معدود مشاغل بین المللی ایرانی در جهان است و در هر کشوری خواهان دارد، کافی است شما هم همانند برخی از دوستانتان که در دوره‌های آموزش سئو نیوسئو شرکت کرده‌اند، سئو را یاد بگیرید و به طور عملی و تجربی سایت‌هایی را در نتایج برتر گوگل قرار دهید و پس از آن با خیالی راحت مهاجرت کنید!)).

۴- با سئو به بازار خود وسعت ببخشید

با تکنیک‌هایی که در دوره آموزش سئو به شما آموزش داده می‌شود، بازار شما دیگر محدود به منطقه، شهر یا استان خاصی نمی‌باشد. شما می‌توانید به فروش بین‌المللی فکر کنید، سئو بهینه سازی را برای رقابت با وب سایت‌های بزرگ دنیا، نشان می‌دهد. البته اگر جهانی شدن برایتان اهمیت دارد.

این نوع تفکر یعنی راه‌اندازی و بهینه سازی سایت بر اساس اصولی است که مورد تأیید قوی‌ترین موتور جستجوگر دنیا یعنی گوگل و کاربران آن است. این شاید مهم‌ترین هدف یک مدیر شرکت یا یک بازاریاب قدرتمند است، که فقط یک راه حل دارد.

۵- هزینه‌های سنگین استخدام متخصص سئو

شاید با دیدن این تیتر تعجب کنید. اما یک حقیقت است که یک سئوکار درآمدهای فوق العاده ای با علمی که از آموزش سئو، بدست آورده است، می‌تواند کسب کند. بسیاری از مدیران کسب و کارها فقط به همین دلیل در دوره آموزش سئو شرکت می‌کنند. پس بهترین انتخاب و تصمیم، شرکت در دوره جامع آموزش سئو است که هم می‌تواند برای شما درآمدزایی کند و هم می‌تواند هزینه‌های شما را کاهش دهد. شما با یادگیری تکنیک‌های سئو دیگر نیازی نیست:

  1. یک متخصص سئو استخدام کنید.
  2. برای تحلیل وب سایت به مشاوره سئو، مراجعه کنید.
  3. در یک شرکت بهینه سازی سئو برای قرار گرفتن در لینک اول گوگل، ماهانه هزینه کنید.

تصمیم گیری برای شرکت در دوره سئو می‌تواند بهترین فرصت ممکن برای شما باشد. پس زمان را از دست ندهید و برای شرکت در دوره‌های آموزش سئو، سریعاً تصمیم‌گیری کنید.

پیشنهاد ویژه ما قطعا شرکت در دوره های آموزشی امیر قمصری است که در حال حاضر بزرگترین دوره سئو ایران است و با پشتیبانی و بروزرسانی دائمی بیش از ۱۳.۰۰۰ دانشجو دارد.

بدون نظر

ورود