وندا نارا بالاخره دلیل جدایی اش از مائورو ایکاردی را فاش کرد

وندا نارا بالاخره دلیل جدایی اش از مائورو ایکاردی را فاش کرد

اگرچه شایعات حاکی از آن است که ازدواج وندا نارا (Wanda Nara) و مائورو ایکاردی (Mauro Icardi) به خاطر رابطه جسته و گریخته مهاجم سابق تیم اینترمیلان با چاینا سوارز (China Suarez)، بازیگر آرژانتینی، به پایان رسیده، اما این‌طور نیست.

آن‌طور که خود نارا در مصاحبه‌ای با مجله ونیتی فِیر (Vanity Fair) اعتراف کرده است: «انتظار نداشتم. مائورو هرگز به من دلیلی برای حسادت نداده بود. تجربه بدی بود، اما بعد متوجه شدم ما در افسانه‌ های دیزنی زندگی نمی‌کنیم و چیزهای بد هم ممکن است اتفاق بیفتد.»

دلیل واقعی جدایی وندا نارا و مائورو ایکاردی بالاخره مشخص شد

او ادامه داد: «من مائورو را وقتی ۱۸ ساله بود دیدم. او تجربه کافی نداشت. فکر کنم به همین خاطر بود. در واقع این موضوع حتی باعث شد او بیشتر از قبل بفهمد که چقدر مرا دوست دارد. من آن اشتباه را بخشیدم. مشکل چیز دیگری بود.»

وندا نارا در ادامه درباره دلایل جدایی از ایکاردی این‌طور توضیح داد: «ما قبلا قرارداد طلاق را امضا کرده بودیم. مائورو راضی نبود و این کار خیلی سختی بود، چون من هنوز هم خیلی دوستش دارم. اما همه چیز خوب پیش نمی‌رفت. فضای خانه بد بود و یک جایی به او گفتم: «بیا تمامش کنیم». تا لحظه آخر رابطه عاشقانه داشتیم و بعد من به آرژانتین رفتم. کمپین های تبلیغاتی انجام دادم و برنامه های تلویزیونی را مجری گری کردم. دو ماه دور بودم اما فاصله گرفتن هم کمکی نکرد.»

دلیل واقعی جدایی وندا نارا و مائورو ایکاردی بالاخره مشخص شد

بازگشت وندا به کار

دلیل اصلی جدایی آنها نگرانی های نارا بود. بعد از یک دهه وقف کردن زندگی‌اش به مراقبت از پنج فرزند، می‌خواست به چالش هایی که در گذشته رها کرده بازگردد و ایکاردی این را دوست نداشت.

نارا که مدل و مجری تلویزیونی است در این رابطه گفت: «واقعیت این است که من پنج فرزند داشتم، به همه‌شان شیر دادم، بزرگشان کردم و ۱۰ سال خودم را وقف آنها کردم. اخیرا به مائورو گفته بودم که می‌خواهم به سر کار برگردم و او موافق نبود. به ندرت پیش می‌آید که همسر یک فوتبالیست کار کند.»

دلیل واقعی جدایی وندا نارا و مائورو ایکاردی بالاخره مشخص شد

او گفت: «برای مدتی طولانی فقط از فرزندان و شوهرم مراقبت می‌کردم و حالا می‌خواهم زمانی که صرف کردم را پس بگیرم و به حرفه‌ام بازگردم. در آرژانتین پیشنهادهای زیادی برای مجری‌ گری دارم و واقعا تلویزیون را دوست دارم.»

وندا نارا در ادامه افزود: «مائورو این ایده را دوست ندارد که توجهم را از خانواده بگیرم. در حالی که «استقلال» برای من یک امر اساسی و راه آزادی است. مادرم در جوانی بازیگر بود. وقتی با پدرم آشنا شد کارش را ترک کرد. اما من در سال ۲۰۲۲ نمی‌توانم بگذارم تاریخ دوباره تکرار شود.»

دلیل واقعی جدایی وندا نارا و مائورو ایکاردی بالاخره مشخص شد

وندا می‌گوید مائورو هنوز سعی می‌کند او را به زندگی‌شان برگرداند: «یک روز با یک ماشین پر از گل می‌آید و مرا به فرودگاه می‌برد و بعد مرا برای شام بیرون می‌برد و می‌گوید: «من تسلیم نمی‌شوم.» اما من می‌دانم اگر دوباره به هم برگردیم و دو ماه دیگر دوباره بگویم برای یک کار جدید پیشنهاد دارم، به نقطه اول برمی‌گردیم.»

بیشتر بخوانید:

مائورو ایکاردی پس از دیدن ویدیو همسرش با یک خواننده رپ به آرژانتین برگشت + ویدیو

رابطه عاشقانه جدید مائورو ایکاردی و بازیگر ترکیه ای پس از جدایی جنجالی از همسرش

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود