خرید پنجره دوجداره UPVC با بهترین قیمت از هوم وین

خرید پنجره دوجداره UPVC با بهترین قیمت از هوم وین

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه پنجره دوجداره UPVC نقش بسیار مهمی را در خانه‌های ما ایفا می‌کنند. بنابراین برای انتخاب آن‌ها باید حساسیت زیادی به خرج داد. همچنین این پنجره‌ها جایگزین مناسبی برای مدل‌های قدیمی پنجره است.

با این‌که استفاده از پنجره دوجداره UPVC از محبوبیت بالایی برخوردار است. اما ممکن است نصب این نوع پنجره هزینه بالایی داشته باشد. بنابراین به سراغ پروفیل‌های بی‌کیفیت می‌روند و مساله باعث می‌شود تا هم ظاهر ساختمان بد شود و هم سطح کیفی ساختمان کاهش یابد.

در این مقاله قصد داریم عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت خرید پنجره دوجداره UPVC را با هم بررسی کرده و راه‌های انتخاب یک پنجره دوجداره با کیفیت و قیمت مناسب را یاد بگیریم.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت خرید پنجره دوجداره UPVC

عوامل مختلفی وجود دارد که بر روی قیمت خرید پنجره دوجداره UPVC تاثیر می‌گذارد که بعضی از این عوامل بسیار مهم هستند.

کیفیت پروفیل پنجره دوجداره UPVC

ضخامت پروفیل‌های یو پی وی سی باید به گونه‌ای باشد که در برابر ضربه شکننده نباشد. همچنین جنس پنجره UPVC باید به گونه که در برابر تابش نور خورشید زرد نشود. همه این موارد به ضخامت گالوانیزه داخل پروفیل بستگی دارد. کم یا زیاد بودن آن در قیمت خرید پنجره دوجداره یو پی وی سی تاثیر خواهد داشت. از جمله برندهای پروفیل UPVC که در ایران دارای کیفیت بالایی هستند می‌توان به پروفیل‌های هابرمن، وینتک، هافمن و… اشاره نمود.

یراق‌آلات پنجره دوجداره UPVC

کیفیت یراق‌آلات، دومین موردی که در قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی تاثیرگذار است. در تولید پنجره دوجداره بازشو و ثابت یراق مختلفی استفاده می‌شود که دارای کیفیت و قیمت‌های مختلفی هستند و بنا به بودجه مشتری می‌توان برندها یا قیمت‌های مختلف را استفاده نمود. دستگیره، لولا و اسپانیولت جزو یراق‌آلاتی هستند که بیشترین استفاده را در پروژه دارند.

جنس گالوانیزه‌ای که در دور پنجره استفاده می‌شود نیز باید مقاومت کافی برای پیچ کردن پنجره به سنگ نما را داشته باشد تا در هنگام مته کاری دچار ترک‌خوردگی نشود.

همچنین دستگیره‌هایی که در مدل پنجره دوجداره بازشو استفاده می‌شود هم باید از پلاستیک باکیفیت ساخته شده باشد تا در طول استفاده باعث افزایش هزینه‌های جاری تعمیر پنجره نشود.

تولید پنجره UPVC با قیمت مناسب

بدون شک پنجره‌های گران قیمت‌تر دارای کیفیت پروفیل و یراق‌آلات بالاتری هستند. بنابراین در زمان طولانی‌تری دچار ایراد و خرابی خواهند شد. همچنین سازنده‌های درب و پنجره UPVC روی آن ضمانت تعمیر یشتری ارائه خواهند داد.

در ساخت پنجره‌هایی که دارای قیمت پایین تری هستند دو حالت وجود دارد

حالت اول: تولید کننده‌های درب و پنجره UPVC معمولا برای کاهش هزینه‌های مشتری از مواد درجه ۳ استفاده می‌کنند که مقاومت کمتری دارند.

حالت دوم: تولید نوع دوم ساخت پنجره‌ای است که با مواد اولیه مرغوب ولی با سود پایین باشد که قیمت تمام شده این محصول برای مصرف کننده پایین است.

چرا درب و پنجره هوم وین؟

هوم وین به عنوان یک مجموعه تخصصی در ساخت و مونتاژ انواع پنجره‌های UPVC دوجداره با کیفیت بالا در بازار فعالیت دارد همچنین تیم دارای سابقه طولانی مدت در زمینه تولید درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره و آلومینیومی در بازار است و بدون واسطه به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط است.

مجموعه هوم وین با مجموعه‌های بزرگی چون هافمن، وین تک،‌ هابرمن، دل‌ وین، پروفیل آرارات و… همکاری می‌کند و با توجه به نیاز مشتریان خود و متریال مورد نیاز در پروژه با کیفیت‌ترین پنجره یو پی وی سی را برای مشتری تولید و نصب می‌کند.

همچنین کلیه محصولات هوم وین در صورتی که دچار خرابی یا ایراد ظاهری شوند شامل یک سال گارانتی تعمیر خواهند بود. این موضوع باعث می‌شود خرید پنجره دوجداره UPVC با خیال راحت انجام شود.

بدون نظر

ورود