یک سوپرکامپیوتر برندگان مسابقات نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و قهرمان را مشخص کرد

یک سوپرکامپیوتر برندگان مسابقات نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و قهرمان را مشخص کرد

فرانسه در بهترین شرایط ممکن برای رسیدن به قهرمانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و تکرار قهرمانی دوره گذشته قرار دارد. آبی ها بعد از پیروزی بحث برانگیز دو بر یک برابر انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی توانستند حضورشان را در نیمه نهایی تثبیت کنند. خروس ها در نیمه نهایی برابر مراکش غول کش حاضر خواهند شد که به اولین کشور آفریقایی تبدیل شده که با حذف کردن بلژیک، اسپانیا و پرتغال توانسته به نیمه نهایی جام جهانی برسد. از طرف دیگر، آرژانتین با یک تیم مرموز و ظاهراً کم شانس دیگر به نام کرواسی روبرو می شود که توانسته تیم ملی برزیل را شکست دهد، تیمی که از نگاه بسیاری کارشناسان، بیشترین شانس را برای قهرمانی این دور از جام جهانی داشت.

چه کسی قهرمان جام جهانی 2022 می شود؟ پاسخ سوپرکامپیوتر

تیم کرواسی اگر چه از نگاه بسیاری شانس زیادی برای حضور در این دور از جام جهانی قطر نداشت اما با ارائه یک بازی منطقی و قوی در برابر برزیل، و پیروزی در ضربات پنالتی، توانست تیم پرامید تیته را به برزیل بازگردانده و خود راهی نیمه نهایی شود تا مقابل مسی و یارانش قرار گیرد. بر اساس تحلیل های BonusCodeBets، مسی و آلبی سلسته و تیم ملی فرانسه با پیروزی در نیمه نهایی به فینال جام جهانی خواهند رسید تا روز یکشنبه آینده در استادیوم لوسیل فینال را برگزار کنند. بر اساس برآوردهای سوپر کامپیوتر، در نهایت فرانسه موفق می شود به قهرمانی رسیده و در کنار کسب سومین جام جهانی اش، همراه با ایتالیا و برزیل به تنها تیم هایی تبدیل می شود که می تواند از مقام قهرمانی خود در جام جهانی دفاع کند.

چه کسی قهرمان جام جهانی 2022 می شود؟ پاسخ سوپرکامپیوتر

پیش بینی های این سوپرکامپیوتر نشان می دهد که لیونل مسی و کیلیان امباپه که هر دو در تیم پاری سن ژرمن توپ می زنند، برای بالا بردن جام جهانی قطر با هم شاخ به شاخ خواهند شد. اما آخرین تلاش لیونل مسی برای بردن جام جهانی به ناکامی می انجامد زیرا امباپه یک بار دیگر تیم ملی کشورش را به قهرمانی جام جهانی می رساند.

چه کسی قهرمان جام جهانی 2022 می شود؟ پاسخ سوپرکامپیوتر

سخنگوی BonusCodeBets در این باره گفته است: «در ۱۸ دسامبر یک فینال کلاسیک بین آرژانتین و فرانسه را خواهیم داشت. لیونل مسی در برابر کیلیان امباپه، پیر در مقابل جوان، برنده توپ طلای جهان در برابر برنده آینده توپ طلای جهان. چه اتفاق بدی ممکن است رخ دهد؟ مایه تأسف است که مراکش و کرواسی برابر دو تیمی که در سطح دیگری هستند شکست خواهند خورد اما ماجراجویی های آن ها در جام جهانی چیزی از حیرت انگیز بودن کم ندارد».

شما چه فکر می کنید؟ چه تیم هایی به فینال جام جهانی ۲۰۲۲ می رسند و کدام یک قهرمان خواهد شد؟ حدس و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود