چند جلسه هایفوتراپی برای جوانسازی صورت لازم است ؟ همه حقایق پنهان در مورد هایفو صورت !

چند جلسه هایفوتراپی برای جوانسازی صورت لازم است ؟ همه حقایق پنهان در مورد هایفو صورت !

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

هایفوتراپی یکی از جدیدترین و ایمن ترین روش ها در جهت از بین رفتن چین و چروک و جوانسازی پوست صورت یا بدن می باشد. از آنجا که افراد به پوست صورت خود به اهمیت ویژه‌ای می‌دهند؛ انجام هایفوتراپی صورت نسبت به هایفوی بدن طرفداران پروپاقرصی دارد.

در روش هایفوتراپی به علت اینکه از اشعه های کاملا بی خطر و ایمن استفاده می شود و این اشعه با نام اشعه التراسونیک مشهور است و توسط دستگاه اولترافورمر انجام می‌شود.

با تاباندن این اشعه بر روی پوست موجب تجمع این امواج در ناحیه درم پوست شده و با ایجاد گرما در منطقه موجب آسیب سطحی سلولی می‌گردد.

نیازیزبه نگرانی نیست، زیرا این آسیب ها در سطح سلولی است و به رگ، عضلات و بافت افراد در زیر پوست آسیب وارد نخواهد کرد. این آسیب سلولی تنها موجب تحریک بدن برای کلاژن و الاستین سازی بیشتر می گردد.

در نتیجه موجب از بین رفتن چین و چروک و روشن شدن پوست، جوانسازی و لیفت پوست صورت می‌گردد. یکی از نکات مهم در انتخاب افراد برای روش های مختلف زیبایی بر روی صورت و همچنین انتخاب کلینیک های مختلف، تعداد جلسات هایفوتراپی می باشد.

برای اینکه بدانید ب طور استاندارد تعداد جلسات هایفوتراپی در مطب پوست و لیزر دکتر رفیعی به چقدر است؟، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

هایفوتراپی یکی از جدیدترین و ایمن ترین روش ها در جهت از بین رفتن چین و چروک و جوانسازی پوست صورت یا بدن می باشد.

تعداد جلسات هایفوتراپی گردن

هایفوتراپی گردن با هایفوتراپی غبغب متفاوت است، اما انجام هایفوتراپی در ناحیه گردن منجر به تحلیل و از بین رفتن غبغب احتمالی نیز می گردد.

معمولا به علت افزایش سن و بروز چین و چروک ها و افتادگی شدید پوست گردن، این ناحیه نیاز به انجام روش های زیبایی- درمانی پیدا خواهد کرد.

پزشک با بررسی این چین و چروک ها و میزان افتادگی به تنظیم دستگاه می‌پردازد و با تاباندن اشعه به پوست و افزایش کلاژن سازی، بعد از گذشت ۴ الی ۶ هفته منجر به لیفت پوست و از بین رفتن چین و چروک ها در این منطقه می گردد.

دقت داشته باشه انجام هایفوتراپی برای چین و چروک های بسیار شدید و افتادگی شدید پوستی مناسب نمی باشد.

تعداد جلسات هایفوتراپی غبغب

غبغب که معمولاً به علت افزایش سن و جمع شدن پوست ناحیه گردن و یا به علت افزایش وزن و چاقی و افزایش تعداد سلول های چربی در این ناحیه رخ می دهد، موجب تاثیر به سزایی در میزان زیبایی افراد می‌گردد.

بسیاری از افراد در پی از بین بردن ناحیه غبغب خود به دنبال راهکارهای زیبایی می باشند. با استفاده از روش هایفوتراپی غبغب تا درصد بسیار بالایی می تواند به از بین رفتن غبغب امیدوار باشید.

دقت داشته باشید که انجام این روش حدود یک و نیم تا دو سال با توجه به نوع پوست و مهارت پزشک متخصص پایداری دارد و بعد از آن فرد مجدد می بایست برای انجام جلسه ترمیمی اقدام کند.

دقت داشته باشید که تعداد جلسات هایفوتراپی در ناحیه غبغب نباید بیشتر از دو بار در سال تجاوز کند، زیرا از آنجایی که در این ناحیه غدد بسیاری وجود دارد، احتمال آسیب رسانی به آن ها نیز محتمل است.

هایفو زیر چشم چند جلسه طول می کشد؟

هایفوتراپی یکی از جدیدترین و ایمن ترین روش ها در جهت از بین رفتن چین و چروک و جوانسازی پوست صورت یا بدن می باشد.

از آنجا که پوست اطراف چشم بسیار حساس و لطیف می باشد، انجام بسیاری از روش های زیبایی در این ناحیه توصیه نمی گردد.

استفاده از هایفوتراپی به علت برخورداری از امواج کاملاً بی خطر اولتراسوند در زیر چشم و نفوذ آن تنها به قسمت درم پوست و تاثیرگذاری بر روی کلاژن سازی آسیب چندانی به پوست اطراف چشم و همچنین سلول های چشمی وارد نخواهد کرد.

بنابراین توصیه می گردد اگر از روشهای درمان گیاهی نتیجه نگرفته اید، با استفاده از روش هایفوتراپی جهت درمان گودی زیر چشم یا پف زیر چشم بپردازید.

این روش در یک جلسه ۳۰ دقیقه ای صورت می گیرد و با توجه به میزان مشکلات دور چشم پزشک برای تعیین تعداد جلسات هایفوتراپی و ساعات آن به شما مشاوره ارائه می دهد.

هایفو بینی چند جلسه است؟

تعداد جلسات هایفوتراپی بینی معمولاً بین ۱ تا ۳ جلسه در سال برگزار می شود. معمولا برای افرادی که به دنبال جلسه ترمیمی زیبایی بینی خود هستند یا دچار ایرادات بسیار سطحی و اندک بر روی بینی می باشند؛ از جمله اینکه به دنباله سر بالا تر کردن نوک بینی خود هستند، می توانند با استفاده از هایفوتراپی و تحریک کلاژن سازی در این منطقه منجر به لیفت پوست و بالا کشیدن نوک بینی گردد.

دقت داشته باشید که از این روش برای از بین بردن مشکلات اساسی بینی؛ همچون رفع قوز بینی، رفع پولیپ رفع گرفتگی بینی و… نمی توان استفاده کرد و تنها برای اصلاحات جزئی بینی و یا از بین بردن جوش های سرسیاه روی بینی توان روی این روش حساب کرد.

هایفو ابرو چند جلسه نیاز دارد؟

بروز خط اخم، چین و چروک ها در اطراف ابرو، افتادگی پلک و تغییر حالت ابرو از جمله مواردی است که می توان با کمک هایفوتراپی انجام داد‌ در واقع با استفاده از این روش و تحریک کلاژن سازی در این منطقه علاوه بر رفع خط اخم و چروک های به وجود آمده در این منطقه؛ به خصوص چین و چروک های پنجه کلاغی در اطراف چشم میتوان باعث لیفت پوست و حتی تغییر حالت ابرو نیز شد.

به این ترتیب بدون استفاده از روش هایی مانند میکروبلیدینگ، تاتو، فیبروز و… می توان ابروهایی طبیعی جذاب و لیفت شده را توسط تکنیک هایفو برای خود فراهم کنید.

هایفوتراپی گونه در چند جلسه انجام می شود؟

برخی از افراد ممکن است دارای گونه های برجسته باشند، اما این گونه ها دچار افتادگی شده باشد یا به علت افزایش سن و بروز برخی چین و چروک ها در اطراف صورت و برجستگی گونه آنها به درستی مشخص نباشد. این افراد می‌توانند با استفاده از روش ایمن و پرکاربرد هایفوتراپی به لیفت گونه های خود بپردازند.

دقت داشته باشید که با لیفت گونه موجب لیفت فک و ایجاد زاویه خط فک نیز می گردد که به زیباتر شدن چهره شما کمک شایانی خواهد کرد.

از طرف دیگر دقت کنید که تعداد جلسات هایفوتراپی برای انجام لیفت گونه معمولاً یک یا دو جلسه می باشد و کمتر پیش می‌آید که پزشکی برای لیفت گونه از جلسه سوم در یک سال نیز استفاده کنند.

با این وجود با توجه به میزان افتادگی و چروک در این منطقه پزشک می‌تواند نظر قطعی خود را اعلام کند.

چند جلسه برای رفع چین و پروک های پیشانی هایفوتراپی لازم است؟

از جمله روشهای جوانسازی، لیفت و از بین بردن چین و چروک های پیشانی می توان به هایفوتراپی اشاره کرد.

با استفاده از این روش بدون درد و خونریزی یا استفاده از روش‌های جراحی پرخطر که دارای بیهوشی، بی حسی و … می باشد، می توانید به از بین بردن چین و چروک های پیشانی خود بپردازید.

در واقع پزشک با تاباندن اشعه های ایمن اولتراسوند بر روی پوست منجر به تجمع این امواج در ناحیه درم پوست شده و با ایجاد گرمای نسبی به تخریب جزئی سلولی می پردازد. بدن به این تخریب واکنش نشان می دهد و منجر به کلاژن سازی بیشتر، در نتیجه از بین رفتن چین و چروک ها و آسیب های پوستی در این منطقه می گردد.

دقت داشته باشید که این کلاژن سازی نهایتا تا یک سال ادامه خواهد داشت و تاثیرات آن تا حدود یک و نیم تا دو سال پس از انجام هایفوتراپی ادامه دار خواهد بود. نتیجا مانند ردش های جراحی باز دارای ماندگاری دائمی و طولانی مدت نخواهد بود‌.

فاصله جلسات هایفو صورت

هایفوتراپی صورت را می توان در طول یک سال بین ۱ تا ۳ بار انجام داد و بنابراین می‌توان اینگونه نتیجه گرفت که تعداد جلسات هایفوتراپی در یک سال بیشتر از سه بار نمی توان انجام داد.

فاصله بین جلسات هایفوتراپی با توجه به عمق مشکلات صورت و همچنین میزان چین و چروک ها و همچنین میزان سن شما می تواند متغیر باشد، اما عموما متخصصین توصیه می‌کنند که انجام هایفوتراپی را با انجام دو جلسه به اتمام برسانند‌ در جلسه اول که اصلی‌ترین جلسه می باشد، پزشک توسط اشعه التراسونیک موجب تحریک سلول های زیر پوستی و تولید کلاژن بیشتر می گردد.

معمولاً نتیجه این درمان از ۴ الی ۸ هفته پس از شروع هایفوتراپی نمودار می گردد و بعد از گذشت دو الی سه ماه شما می‌توانید مجدداً برای روند تکمیلی و ترمیمی هایفو به کلینیک مربوطه مراجعه نمایید. می‌توان گفت تعیین تعداد جلسات هایفوتراپی معمولاً بین یک تا دو جلسه در سال می باشد و برای دوستانی که مشکلات شدیدتری در ناحیه پوست خود دارند، می توانند هر چهار ماه یکبار در طول یکسال مراجعه کنند و در انجام صحیح جلسه هایفوتراپی در طول یک سال استفاده کنند.

بیشتر از این میزان ممکن است به سلول های زیر پوستی شما اسیب وارد کند و موجب تخریب دائمی آنها گردد. بنابراین توصیه می گردد که افراد با استراحت چهار ماهه الی شش ماهه بین جلسات هایفوتراپی، فرصت به ترمیم و التیام سلول های نیمه تخریب شده در زیر پوست توسط این اشعه بپردازند.

مدت زمان هر جلسه هایفوتراپی

هایفوتراپی یکی از جدیدترین و ایمن ترین روش ها در جهت از بین رفتن چین و چروک و جوانسازی پوست صورت یا بدن می باشد.

مدت زمان هر جلسه هایفوتراپی با توجه به عمق و شدت مشکلات پوستی تعیین می گردد‌ البته تجربه و مهارت و سرعت عمل پزشک متخصص نیز در این زمینه بی‌تاثیر نخواهد بود.

به عنوان نمونه؛ برخی از افراد برای از بین بردن چین و چروک های سطحی خود مراجعه می‌کند و دارای سنین پایین تر می باشند، برای این افراد مسلما تعداد جلسات و مدت زمان جلسه درمانی آنها کوتاه تر خواهد بود.

در مقابل افرادی که دارای سنین بالا با چین و چروک های عمیق و پوستی کاملا شل و افتاده می باشند، علاوه بر نیاز به از بین بردن چین و چروک، نیاز به لیفت پوست و همچنین روشن شدن و از بین رفتن تیرگی ها و لک های صورت نیز دارند.

در اینگونه افراد معمولا جلسه هایفو تا ۹۰ دقیقه در هر جلسه نیز زمان بر می باشد‌. عموما در جلسه مشاوره  ای که قبل از شروع انجام هایفوتراپی توسط پزشک متخصص با فرد بیمار برگزار می شود، با بررسی پوست و علل آن، به ارائه تعداد جلسات لازم برای هایفوتراپی در طول یک سال و همچنین زمان مورد نیاز برای انجام هر جلسه پرداخته خواهد شد.

چند جلسه هایفو مورد نیاز است؟

همانطور که پیشتر ارائه شد؛ با توجه به مواردی همچون میزان مشکلات پوستی، عمق مشکلات پوستی، سن افراد، تجربه و مهارت پزشک متخصص، به روز و جدید بودن دستگاه اولترافورمر، تشخیص صحیح مشکلات پوستی توسط فرد متخصص و انتخاب درمان صحیح و مناسب برای آن بستگی دارد.

هایفوتراپی معمولاً برای تمام قسمت های صورت، گردن، ابرو، چشم، بینی و سایر قسمت‌های صورت انجام می پذیرد که کمی پیش تر توضیحات مختصری درباره ی هر کدام داده ایم.

خلاصه مطلب تعداد جلسات هایفو صورت ، غبغب و گردن

از آنجا که هایفوتراپی روشی پرکاربرد، ایمن و پرطرفدار در میان روش های زیبایی جهان محسوب می گردد؛ لذا تمامی موارد مربوط به این روش می‌تواند از جمله نکات مهمی باشد که در انتخاب افراد برای به عنوان روش زیبایی برای پوست صورت، گردن و بدن آنها موثر واقع شود.

در این مطلب سعی کردیم به معرفی هایفوتراپی و تعداد جلسات هایفوتراپی بپردازیم تا افراد بتوانند با آگاهی بیشتری نسبت به انتخاب این روش اقدام نمایند.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود