پدر بریتنی اسپیرز مدعی است که با قیومیت جان دخترش را نجات داده است

پدر بریتنی اسپیرز مدعی است که با قیومیت جان دخترش را نجات داده است

جیمی، پدر بریتنی اسپیرز، درباره رابطه با دخترش که با او قطع ارتباط کرده صحبت کرد و اشاره کرد که از اینکه او را تحت سرپرستی خود داشت، پشیمان نیست و فکر می‌کند این کار جان او را نجات داده است.

این خواننده پاپ در سال ۲۰۰۸ با حکم دادگاه تحت قیومیت پدرش قرار گرفت؛ حکمی که به مدت ۱۳ سال به طول انجامید و کنترل امور شخصی و مالی بریتنی را به پدرش می‌داد. اما در نهایت در نوامبر سال گذشته پس از یک نبرد پرسروصدا برای به دست آوردن استقلال خود از قیومت پدر ۶۸ ساله‌اش آزاد شد.

ادعای پدر بریتنی اسپیرز درباره دوران قیومیت این خواننده: «جانش را نجات دادم»

جیمی اسپیرز در طول دوران سرپرستی و دعوای دادگاهی متعاقب آن، توسط بریتنی و تیمش و بسیاری از افراد عادی برای به دست گرفتن کنترل زندگی‌ خود مورد سرزنش قرار گرفت. اما جیمی معتقد است که تنها دلیل زنده بودن دخترش این است که دادگاه کنترل زندگی بریتنی را به او داده بود.

او گفت: «همه با من موافق نیستند. اما من دخترم را با تمام وجود دوست دارم. بریتنی الان بدون آن سرپرستی و محافظت من کجا بود؟ نمی‌دانم که زنده می‌ماند یا نه. نمی‌دانم.»

این پدر سه فرزند اضافه کرد: «برای محافظت از او و همین‌طور بچه‌هایش، قیومیت یک ابزار عالی بود. بدون آن، فکر نمی‌کنم که می‌توانست بچه‌ها را پس بگیرد.»

ادعای پدر بریتنی اسپیرز درباره دوران قیومیت این خواننده: «جانش را نجات دادم»

سرپرستی بریتنی – که از فوریه ۲۰۰۸ آغاز شد و تا نوامبر ۲۰۲۱ ادامه داشت – کنترل املاک و امور مالی بریتنی و حرفه‌اش را به پدرش داده بود. به‌علاوه زندگی شخصی بریتنی نیز تحت کنترل او بود؛ از جمله تصمیم‌گیری‌های مربوط به فرزندانش و توانایی‌‌اش برای ازدواج.

با توجه به این قدرت بیش از حد، جیمی بر اینکه بریتنی چقدر می‌تواند دو پسرش را ببیند، تأثیر داشت؛ شان ۱۷ ساله و جیدن ۱۶ ساله که فرزندان بریتنی از همسر سابقش کوین فدرلاین ۴۴ ساله هستند.

ادعای پدر بریتنی اسپیرز درباره دوران قیومیت این خواننده: «جانش را نجات دادم»

جیمی می‌گوید طوری عمل می‌کرد که مطمئن شود بریتنی فرزندانش را می‌بیند و با کوین هماهنگ کرده بود که او ۵۰ درصد به آنها دسترسی داشته باشد، اگرچه کوین حقوق قانونی بیشتری بر پسران داشت.

جیمی گفت: «ما توانستیم بچه‌ها را به اروپا ببریم. آنها زمانی را که می‌توانستند با پدر یا مادر خود بگذرانند از دست ندادند. خیلی‌ها این‌ها را نمی‌دانند. هدف اصلی این بود که بریتنی را با فرزندانش به یک رابطه راحت و بی‌دردسر برگردانیم. ما هر کاری که می‌شد انجام دادیم.»

او افزود: «رابطه من با کوین به آنها احساس آرامش و پشتیبانی می‌داد. کوین هم این را به شما خواهد گفت. این ما بودیم که بچه‌ها را بزرگ کردیم. من فقط کاری را که قرار بود بکنم یا احساس کردم باید بکنم انجام دادم.»

ادعای پدر بریتنی اسپیرز درباره دوران قیومیت این خواننده: «جانش را نجات دادم»

بریتنی، ستاره شناخته‌شده دنیای موسیقی پس از پایان دوره قیومیت، با شوهر سوم خود، سام اصغری، بازیگر ۲۸ ساله ازدواج کرد. این زوج اوایل سال جاری اعلام کردند که در انتظار اولین فرزند مشترک خود هستند اما متأسفانه نوزاد را در ماه بعد در بارداری از دست دادند.

بریتنی همچنین مدعی شده است که ممکن است دیگر هرگز به تور یا اجرا نپردازد و به خاطر شیوه‌ای که در زمان قیومیت مجبور به اجرا بود از خانواده‌اش انتقاد کرد.

بیشتر بخوانید:

بریتنی اسپیرز در نهایت دلشکستگی: «امیدوارم والدینم هر دو در جهنم بسوزند»

بریتنی اسپیرز دلیل «بی دین و خداناباور» شدنش را شکنجه‌های خانواده‌اش می‌داند

تغییر فاحش رابطه بریتنی اسپیرز با پسرانش پس از ازدواج با سام اصغری

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود