معرفی خدمات آنلاین بیمه ای در سایت بیمه بازار

معرفی خدمات آنلاین بیمه ای در سایت بیمه بازار

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه با افزایش شرکت های فروش بیمه، بسیار از افراد برای مقایسه قیمت ها به سایت های مختلفی سر می زنند تا بتوانند بیمه شان را از سایتی تهیه کنند که نه تنها ارزان تر از سایر شرکت ها است بلکه خدمات پس از فروش مناسبی را نیز داراست. بیمه بازار یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه ارائه خدمات بیمه است که امروزه با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین توانسته به تعداد مشتریان وفادار خود بیفزاید.

بیمه بازار یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه ارائه خدمات بیمه است که امروزه با ارائه خدمات خود به صورت آنلاین توانسته به تعداد مشتریان وفادار خود بیفزاید.

در سایت این شرکت شما می توانید انواع بیمه را با قیمت بهتر و پایین تر خریداری نمایید از بیمه شخص ثالث گرفته تا بیمه تکمیلی بیمه بازار را می توانید با مطالعه شرایط و قوانین آن خریداری کنید. البته قطعا در خرید هر نوع بیمه ای شما نیاز به کسب آگاهی لازم دارید تا بتوانید انتخاب درستی بگیرید. امروزه اسامی بیمه های مختلفی را از زبان افراد می شنوید مانند بیمه بدنه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی، بیمه آتش سوزی، بیمه موتور سیکلت و… که شاید نام بسیاری از آنها برای شما نا آشنا باشد.

با کسب آگاهی از هر یک از بیمه های ذکر شده می توانید آن را از سایت بیمه بازار تهیه نمایید. توجه داشته باشید که امروزه بیمه هایی به بازار وارد شده اند که ممکن است یک روز به کار تان بیاید پس از همین حالا نسبت به سایر بیمه های ارائه شده بی تفاوت نباشید. یکی از مهم ترین و ضروری ترین بیمه هایی که رانندگان و صاحبان خودرو، ملزم به خرید آن هستند، بیمه شخص ثالث می باشد. در این مقاله ما ب صورت کامل در خصوص بیمه شخص ثالث و سایر خدمات بیمه ای که بیمه بازار ارائه کرده است صحبت می کنیم.

خرید آنلاین انواع بیمه

همانطور که گفتیم، امروزه بیمه های مختلفی ارائه شده است که افراد می توانند از آنها استفاده نمایند که عبارت اند از:

  • بیمه شخص ثالث
  • بیمه عمر
  • بیمه آتش سوزی
  • بیمه بدنه
  • بیمه مسافرتی

هر یک از بیمه های ذکر شده دارای شرایط منحصر به فردی هستند و پوشش دهی متفاوتی دارند که در ادامه پوشش بیمه ای هر یک را به صورت خلاصه برای شما بیان می کنیم.

پوشش دهی بیمه شخص ثالث

یکی از پر فروش ترین بیمه های سال بیمه شخص ثالث می باشد. این نوع بیمه خسارت های جانی، مالی و خسارت های سرنشینان خودرو را پوشش می دهد.

خسارت جانی یا مالی: در صورتی بروز حادثه رانندگی تمامی هزینه های فرد آسیب دیده از سوی شرکت بیمه پرداخت می شود.

خسارت مالی: در صورتی که شما در حادثه رانندگی مقصر نباشید، بیمه تمامی خسارت های وارد شده به خودرو و اموال افراد زیان دیده را پوشش می دهد.

خسارت راننده مقصر: در صورتی که در حادثه رانندگی شما مقصر باشید، بیمه خسارت های جانی را تحت پوشش قرار داده و هزینه های آن را پرداخت می کند؛ اما خسارت های مالی وارد آمده را تحت پوشش قرار نمی دهد.

در صورتی که شما قصد خرید بیمه شخص ثالث را دارید، می توانید با مقایسه شرکت های ارائه دهنده آن، بهترین و مقرون به صرفه ترین بیمه را مقایسه و خریداری نمایید. برای استعلام بیمه شخص ثالث تنها کافی است وارد سایت بیمه بازار شوید.

پوشش دهی بیمه عمر

بیمه عمر از دیگر انواع بیمه ای است که شما می توانید برای سرمایه گذاری، دریافت مستمری و… از آن استفاده کنید. موارد تحت پوشش بیمه عمر عبارت است از:

سرمایه گذاری: با خرید این نوع بیمه شما اندوخته ای را برای آینده ذخیره می کنید. روی سرمایه شما با توجه به قرارداد تان و سود مشارکتی که دریافت می کنید در بازه های زمانی طولانی، سرمایه گذاری پر سودی را می توانید تجربه کنید.

دریافت مستمری بازنشستگی: پس از اتمام قرارداد تان شما می توانید آن سرمایه را هم به صورت مستمری بازنشستگی و هم به صورت یکجا دریافت نمایید. با گذشت حداقل ۱۰ سال از قرارداد بیمه تان می توانید اقدام به دریافت مستمری نمایید.

فوت: در صورتی که فرد بیمه شده فوت کند، بیمه گذار این وظیفه را برعهده دارد که مبلغی را به بازماندگان این فرد پرداخت نماید. عموما سرمایه فرد فوت شده با توجه به حق بیمه و قراردادی که دارد تعیین می شود.

پوشش دهی بیمه آتش سوزی

از دیگر انواع بیمه می توان به بیمه آتش سوزی اشاره کرد. پوشش دهی این نوع بیمه عبارت است از:

  • پوشش زلزله و پوشش آتشفشان که بیمه طبق نوع سازه و مصالح و مکان جغرافیایی آن ساختمان، خسارت را پرداخت می کند
  • پوشش طوفان و گردباد
  • سقوط هواپیما
  • ریزش سقف ناشی از بارش های سنگین برف
  • برخورد جسم های خارجی به ساختمان
  • سیل و طغیان آب دریا

پوشش دهی بیمه بدنه خودرو

از دیگر بیمه های ضروری که افراد باید برای خودرو شان خریداری نمایند، بیمه بدنه می باشد. این بیمه در حقیقت بیمه ای است که حتی اگر در حادثه رانندگی شما مقصر باشید، تمامی هزینه های ناشی از خسارت را به شما پرداخت می کند. پوشش دهی این نوع بیمه عبارت است از:

پوشش حادثه: خسارت های وارد شده به ماشین در صورت برخورد جسم های متحرک و یا ثابت تحت پوشش بیمه بدنه است.

پوشش آتش سوزی: خسارتی که در اثر آتش، صاعقه و انفجار به خودرو شما وارد می آید تحت پوشش این بیمه است.

پوشش سرقت: در صورتی که خودرو شما به سرقت رود و یا بخشی از لوازم آن دزدیده شود این بیمه خسارت آن را پوشش می دهد.

پوشش دهی بیمه مسافرتی

از دیگر انواع بیمه می توان به بیمه مسافرتی اشاره کرد. پوشش های مختلف این بیمه عبارت است از:

هزینه های پزشکی: تا سقف تعهد بیمه با بیمه شده، هزینه های مربوط به بستری شدن، معاینه و… پرداخت می شود

هزینه فوریت های دندانپزشکی: در صورت کشیدن و یا عفونت شدید دندان، شما تحت پوشش این نوع بیمه هستید

هزینه ابتلا به بیماری های شدید: در صورت ابتلا به بیماری های شدید، شرکت بیمه موظف است که هزینه های درمان را در همان کشور و یا هزینه های انتقال شما به کشور را پرداخت نماید.

هزینه داروهای ضروری مسافر در صورت مفقود شدن آنها نیز تحت پوشش بیمه مسافری می باشد.

بدون نظر

ورود