افزایش دستمزد قابل توجه بازیگران فصل پنجم سریال Stranger Things فاش شد

افزایش دستمزد قابل توجه بازیگران فصل پنجم سریال Stranger Things فاش شد

بر اساس گزارش ها، دستمزد بازیگران سریال Stranger Things پیش از ساخت فصل پنجم این سریال محبوب افزایش قابل توجهی داشته، پس از آنکه مذاکرات موفقی بین این بازیگران و سرویس نتفلیکس انجام شده است. فصل چهارم Stranger Things بعد از انتشار در سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفت و اپیزودهای پرتعلیق آن مملو از لحظات ترسناکی بود که نسبت به اپیزودها و فصول قبلی ترس و تنش بیشتری را به داستان تزریق می کرد. همچنین تازه ترین فصل چیزهای عجیب تر به خاطر طول هر اپیزود که به اندازه یک فیلم بود نیز مورد توجه قرار گرفت، در شرایطی که هر اپیزود حدود ۷۳ دقیقه طول داشت و اپیزود پایانی نیز یک فیلم واقعی بوده و طول آن به بیش از ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه می رسید.

دستمزد قابل توجه بازیگران فصل پنجم سریال Stranger Things

بر اساس گزارش Puck، بازیگران سریال Stranger Things به طور دسته جمعی در مورد دستمزدشان در فصل پایانی با نتفلیکس مذاکره کرده اند. بر اساس این گزارش، در این مذاکرات، نتفلیکس یک دسته بندی چهار گانه را در مورد بازیگران متعدد سریال انجام داده است. این دسته بندی شامل ۲۰ بازیگری می شود که نقش های اصلی و فرعی را بازی می کنند و میلی بابی براون به دلیل داشتن یک قرارداد کلی با نتفلیکس، در این دسته بندی لحاظ نشده است. دسته اول که دستمزدی ۹.۵ میلیون دلاری می گیرند شامل وینونا رایدر و دیوید هاربر خواهند بود که بازیگران بالغ سریال هستند و در فصل سوم هر کدام ۲.۸ میلیون دلار دستمزد گرفته بودند.

دستمزد قابل توجه بازیگران فصل پنجم سریال Stranger Things

دسته دوم نیز بیش از ۷ میلیون دلار دستمزد می گیرند که شامل چهار پسر داستان- گیتن ماتارازو، کیلب مک لافلین، نوآه شناپ و فین وولفهارد هستند و البته سیدی سینک که بر اهمیت نقش مکس در سریال تاکید داشته و به دسته دوم پرداخت ها اضافه شده است. در دسته سوم با کمی بیش از ۶ میلیون دلار دستمزد، دیگر بازیگران اصلی سریال قرار می گیرند که شامل جویی کری، ناتالیا دایر، مایا هاوک و چارلی هیتون هسند. در دسته چهارم نیز دیگر بازیگران سریال قرار می گیرند. دستمزد میلی بابی براون به عنوان ستاره اصلی سریال در قالب یک دسته مجزا پرداخت می شود که نشان از یک قرارداد لوکس و کلی با نتفلیکس دارد.

دستمزد قابل توجه بازیگران فصل پنجم سریال Stranger Things

برای درک دستمزد براون باید بدانید که وی برای قسمت دوم فیلم Enola Holmes بیش از ۱۰ میلیون دلار دستمزد گرفته است. دستمزد پسران سریال Stranger Things در فصل اول ۲۵,۰۰۰ دلار به ازای هر اپیزود بود که در کل فصل به ۲۰۰,۰۰۰ دلار می رسید، در حالی که دستمزد هاربر و رایدر و بعد از آن ها براون بسیار بیشتر بود. این دستمزد برای پسران سریال در فصل سوم به اپیزودی ۲۵۰,۰۰۰ دلار رسید. سریال Stranger Things یکی از پرهزینه ترین سریال های نتفلیکس بوده و هزینه ساخت هر اپیزود آن در فصل چهارم بیش از ۳۰ میلیون دلار برآورد شده که بخش بزرگی از آن مربوط به دستمزد بازیگران بوده است. اما به نظر می رسد که دستمزد بازیگران فصل پنجم در مجموع به ۸۰ میلیون دلار نیز برسد.

دستمزد قابل توجه بازیگران فصل پنجم سریال Stranger Things

این دستمزدها برای فصل آخر Stranger Things در نظر گرفته شده که در قالب ۸ اپیزود ساخته خواهد شد. برای مقایسه باید بدانید که دستمزد بازیگران اصلی سریال The Big Bang Theory برای فصل دوازدهم و پایانی آن، ۹۰۰,۰۰۰ دلار به ازای هر اپیزود بود. اما بالاترین دستمزدهای دنیای تلویزیون همچنان به چارلی شین با ۱.۸ میلیون دلار برای هر اپیزود سریال Two and a Half Men و کریس پرت با ۱.۴ میلیون دلار برای هر اپیزود از سریال The Terminal List تعلق دارد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود