بازدید از نمایشگاه تراکنش فقط با «ثبت نام» امکان پذیر است

بازدید از نمایشگاه تراکنش فقط با «ثبت نام» امکان پذیر است

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

همه امور در هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران فناورانه پیش خواهد رفت؛ حتی ثبت نام بازدید کنندگان و غرفه داران. واحد ثبت نام (رجیستریشن) نمایشگاه، اعلام کرد که امسال و در هشتمین دوره، تمامی کارها را به صورت دیجیتال ثبت می کند و حضور و بازدید از نمایشگاه تراکنش بدون ثبت نام قبلی مقدور نمی‌باشد.

علاقه ‏مندان به بازدید از نمایشگاه و حضور در فعالیت‏ های جنبی و مراسم افتتاحیه و… لازم است حداکثر تا پنج‏شنبه ( ۲۲ دی ماه جاری) با مراجعه به سایت رویداد تراکنش ایران، برای حضور در این رویداد و بازدید از نمایشگاه ثبت‌نام و بلیت بازدید و حضور در نمایشگاه را دریافت کنند.
ثبت نام کنندگان با ثبت نام و تهیه بلیت، می‌توانند در همه فعالیت‏ ها از جمله مراسم افتتاحیه، آیین معرفی برگزیدگان چهارمین جشنواره چهره های ماندگار و مدیران موثر، اهدای تندیس به برگزیدگان جشنواره انتخاب محصولات برتر، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی با حضور بیش از ۱۰۰ سخنران و همچنین بخش‌ نمایشگاهی رویداد حضور پیدا کنند و از فعالیت های مورد علاقه خود بهره مند شوند.

اشخاص حقیقی علاقه مند به بازدید از نمایشگاه تراکنش و حضور در فعالیت‏ های این رویداد، برای ثبت نام لطفا به این لینک مراجعه کنند و اگر در قالب حقوقی توسط شرکت و بانک قرار است در این رویداد حضور یابند، لازم است معرفی نامه رسمی از طرف بانک یا شرکت مرتبط، در مهلت مقرر (۲۲ دی) به مرکز فابا ارسال شود، تا مراحل ثبت‌نام آن ها صورت بگیرد.
پس از ثبت نام حضور در نمایشگاه تراکنش، برای متقاضیان پیامکی ارسال می‌شود که از طریق آن لینک می‌توانند مجوز ورود به نمایشگاه را دریافت کنند.

گفتنی است، بلیت بازدید از همه بخش های‌ نمایشگاهی ۳۰۰هزارتومان می باشد که شامل ناهار نمی‌شود.

حمیدرضا تهمتن، مدیر فناوری و اطلاعات نمایشگاه تراکنش ایران به منظور آشنایی علاقه‏ مندان و شرکت کنندگان با وب سایت نمایشگاه و چگونگی ثبت نام (ریجستریشن)، گفت: در هشتمین نمایشگاه تراکنش همه چیز فناورانه پیش خواهد رفت و حتی ثبت نام بازدید کننده ها و غرفه داران این نمایشگاه نیز بدین صورت است. امسال به یاری خداوند، واحد ثبت نام (رجیستریشن) نمایشگاه همه اتفاقات را به صورت دیجیتال ثبت خواهد کرد. مشارکت کنندگان، اعم از بازدیدکننده ها و غرفه داران می توانند با بارگیری وب سایت نمایشگاه از منو کاربری اقدام به ثبت نام به عنوان بازدید کننده و یا غرفه دار نمایند.

وی افزود: هر بازدید کننده می تواند با تهیه بلیت به تعداد دلخواه و وارد کردن اسامی همراهان خود بعد از ثبت نام و پرداخت، بلیت ها را از پنل کاربری خود دانلود کند. البته هر بلیت برای شخصی که بلیت به نام او صادر شده قابل استفاده و به تعبیری قائم به شخص است و در هنگام تردد آن بلیت چک می شود و در صورت مشاهده مغایرت، از مشارکت فرد مورد نظر جلوگیری خواهد شد. امسال در ورودی هر سالن گیت های ترددی وجود دارد که تمامی بلیت ها در هنگام ورود با بارکد های درج شده در بلیت و نرم افزار اختصاصی مرکز فابا چک و همه تردد ها در سامانه ثبت می شود و افراد بعد از رویداد می توانند ترددهای خود را از پنل کاربری شان چک کنند.

مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۴ دوشنبه ۲۶ دی ماه در سالن آمفی‌تئأتر مرکز کانون در خیابان فاطمی، خ حجاب با حضور مقامات، مدیران و متخصصان برگزار می‌شود و نمایشگاه تا غروب چهارشنبه ۲۸ دی دایر است.

علاقمندان برای حضور در مراسم افتتاحیه لازم است تا ساعت ۱۳.۳۰ در محل برگزاری این مراسم حضور بهم رسانند.

بدون نظر

ورود