نحوه دریافت وام عمل بینی برای پرداخت هزینه جراحی بینی با پزشکان خوب

نحوه دریافت وام عمل بینی برای پرداخت هزینه جراحی بینی با پزشکان خوب

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

عمل بینی به یکی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی در دهه‌های اخیر تبدیل شده است. این عمل به دلیل قرارگرفتن بینی در مرکز صورت و تاثیر زیاد آن بر زیبایی، می‌تواند تغییرات اساسی در چهره افراد ایجاد کند. اما یکی از مشکلاتی که افراد را برای انجام این عمل دچار تردید و نگرانی می‌کند، هزینه آن است.

از آن‌جا عمل‌های زیبایی بینی تحت پوشش بیمه نیستند و معمولا در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های خصوصی انجام می‌شوند، نیاز به پرداخت مبلغ زیادی دارند. اگر تامین هزینه عمل بینی برای شما دشوار است و قصد دارید به دلیل هزینه بالا از انجام آن صرف نظر کنید، ما راهکار ویژه‌ای برای شما داریم. برای آشنایی با عمل بینی اقساطی حال تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

انواع بینی و مراحل انجام عمل بینی

ما راهکار ویژه‌ای برای شما داریم. برای آشنایی با عمل بینی اقساطی حال تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

پزشکان انواع بینی را به سه دسته گوشتی، استخوانی و ترکیبی تقسیم می‌کنند. این بینی‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند و فرآیند عمل هر یک از آن‌ها با دیگری متفاوت است. در ادامه شما را با ویژگی‌های انواع بینی آشنا می‌کنیم:

بینی گوشتی

بینی‌های گوشتی معمولا فرم پهن و گردی دارند و نسبت به انواع دیگر بینی دارای بافت چرب‌تر و پوست ضخیم‌تری هستند. ساختار بینی گوشتی، غضروفی ضعیف است و پزشک برای ماندگاری فرم این نوع بینی پس از عمل، اقدام به تقویت بافت آن می‌کند. افراد دارای بینی گوشتی معمولا بعد از عمل با تورم بیش‌تری مواجه هستند که پس از گذشت دوره نقاهت، بهبود می‌یابد.

بینی استخوانی

بینی‌های استخوانی که نیاز به عمل دارند، اغلب کشیده و قوزدار هستند و لایه‌های چربی کمی روی آن‌ها وجود دارد. بافت استخوانی محکم این نوع بینی برای انجام عمل زیبایی بینی و فرم‌دهی فانتزی و… مناسب است و معمولا نتیجه مطلوبی خواهد داشت.

بینی ترکیبی

این نوع بینی ترکیبی از ویژگی‌های بینی استخوانی و گوشتی دارد؛ یعنی ممکن است با وجود قوز روی بینی، دارای بخش پهنی روی نوک آن باشد. پزشکان با توجه به شرایط این نوع بینی، فرم و روش‌های جراحی مناسبی را انتخاب می‌کنند.

مهم‌ترین مرحله در انجام عمل بینی، انتخاب دکتر جراح و کلینیک مناسب است. لازم است که شما در این زمینه تحقیقات کافی انجام دهید و با آگاهی کامل اقدام به عمل بینی کنید. اگر در این زمینه نیاز به مشورت و راهنمایی دارید، می‌توانید از مشاوره با متخصص گوش و حلق و بینی آنلاین (https://haal.ir/online-medical-advice/ent-surgeon) کمک بگیرید.

بعد از انتخاب پزشک، فرم بینی دلخواه و کلینیک مناسب، باید در تاریخ مقرر به صورت ناشتا به مرکز جراحی مراجعه کنید. این عمل تحت بیهوشی انجام می‌شود و پزشک بعد از اعمال تغییرات مورد نظر، با گذاشتن پلاستر یا بدون آن و پانسمان بینی، عمل جراحی را به پایان می‌رساند.

توجه و مراقبت از بینی در دوران نقاهت بعد از عمل بسیار مهم است و لازم است فرد اقدامات مراقبتی و توصیه‌های پزشک را به خوبی رعایت کند تا بینی به بهترین شکل ممکن درآید. پس از بازکردن آتل یا گچ بینی، به حدود دو ماه زمان نیاز دارید تا بتوانید فرم اصلی بینی خود را ببینید. در این مدت ورم بینی تا حد قابل قبولی کاهش می‌یابد و فرم اصلی و نهایی آن قابل مشاهده است.

هزینه جراحی بینی

هزینه عمل بینی با توجه به تخصص پزشک، نوع بینی بیمار، تجهیزات مورد نیاز و نوع کلینیک جراحی متفاوت است. تعرفه این عمل در سال ۱۴۰۱ بین ۸ تا ۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. البته پزشکان بسیار باتجربه و شناخته‌شده ممکن است ارقامی بالاتر از آن‌چه گفته شد دریافت کنند؛ در حالی که پزشکان جوان‌تر احتمالا برای معرفی خود و افزایش تجربه با مبلغی کم‌تر این جراحی را انجام می‌دهند.

به طور کلی هزینه عمل بینی گوشتی نسبت به استخوانی به دلیل شرایط خاص و ظرافت‌های کار، کمی بیش‌تر است. البته به جز هزینه جراحی و دستمزد پزشک لازم است هزینه مشاوره، عکاسی و آزمایش‌های پیش از عمل جراحی بینی را هم در نظر بگیرید.

مدیریت هزینه های عمل بینی با سرویس اقساطی حال

ما راهکار ویژه‌ای برای شما داریم. برای آشنایی با عمل بینی اقساطی حال تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اگر به فکر این هستید که هزینه عمل جراحی بینی خود را با بیمه بپردازید، باید بدانید که عمل‌های جراحی زیبایی تحت پوشش بیمه نیستند. تنها کسانی که برای رفع مشکلات تنفسی مثل پولیپ، شکستگی یا انحراف بینی اقدام به عمل می‌کنند، می‌توانند با توجه به نوع بیمه خود، تمام هزینه یا بخشی از آن را دریافت کنند. اما با سرویس اقساطی حال، شرایطی فراهم شده است تا همه افراد بتوانند از پس پرداخت هزینه بالای عمل بینی برآیند.

این خدمات به مدیریت هزینه‌های عمل بینی کمک می‌کند، به شکلی که شما می‌توانید بعد از استعلام قیمت از مرکز جراحی مورد نظر خود، وامی معادل مبلغ اعلام شده دریافت کنید و اقساط آن را در بازه زمانی ۳ تا ۱۲ ماهه بپردازید. وام عمل بینی که از طریق سامانه حال قابل دریافت است، بین ۵ تا ۵۰ میلیون تومان خواهد بود و شما می‌توانید با خیال راحت در مرکز دلخواه و توسط پزشک مجرب، بینی خود را عمل کنید.

کلام پایانی

این روزها کم‌تر دختر و پسر جوان و نوجوانی را می‌بینید که به فکر عمل بینی خود نباشند. بینی یکی از اعضای اصلی و مهم صورت است که نقش تعیین‌کننده‌ای در زیبایی چهره افراد دارد. با توجه به بالابودن هزینه عمل جراحی بینی، بسیاری از افراد آن را به زمان دیگری موکول می‌کنند؛ غافل از این که با گذشت زمان هزینه این عمل هم افزایش خواهد یافت. پس اگر می‌خواهید هرچه زودتر تغییر اساسی به چهره خود بدهید و از طریق عمل بینی به زیبایی‌تان بیفزائید، به اپلیکیشن پزشکی یا سایت حال با آدرس haal.ir مراجعه کنید و با سرویس اقساطی حال آشنا شوید.

بدون نظر

ورود