عشق جدید میلی بابی براون ستاره محبوب سریال Stranger Things کیست؟

عشق جدید میلی بابی براون ستاره محبوب سریال Stranger Things کیست؟

در چند سال اخیر، همه نگاه ها به ستاره Stranger Things، میلی بابی براون بوده است. او صنعت سینما و تلویزیون را از زمانی که برای اولین بار این سریال موفق شد در دست گرفته است و هیچ نشانه ای از توقف در او دیده نمی شود.

به نظر می رسد که میلی تمام جنبه های زندگی خود را سر و سامان داده است و زندگی شخصی او نیز در حال رونق است. براون حتی زمانی که مجرد بود، تصمیماتی گرفت تا مطمئن شود که هر چه پیش آید، در آینده شریک زندگی خواهد داشت. کاندیدای او کسی جز دوستش در Stranger Things، نوآ اشنپ، نبود. در حین تبلیغ فصل ۴ این سریال، این دو اعتراف کردند که با هم قراری گذاشته اند.

عشق جدید میلی بابی براون

براون توضیح داد: «ما گفتیم که اگر هیچ یک از ما تا ۴۰ سالگی ازدواج نکرد، آن زمان با هم ازدواج می کنیم… چون هم خونه ای های خوبی هستیم.» او خطاب به اشنپ به شوخی ادامه داد: «اما بچه نمی خواهم، چون نمی‌توانم با بچه‌ای از تو کنار بیایم» و اشنپ موافقت کرد و گفت: «این شرط من هم هست.»

آنها نمی دانستند، ممکن است پیمان آنها به طور کامل لغو شود. یک مرد جدید در زندگی براون ممکن است برنامه های آنها را به شدت تغییر داده باشد.
مردی که قلب میلی بابی براون را دزدیده کیست؟

عشق جدید میلی بابی براون

از قضا، جیک بونگیووی ۲۰ ساله، عشق جدید میلی براون، پسر یکی از مشهورترین نوازاندگان راک، جان بون جووی است.

عشق جدید میلی بابی براون
ظاهراً براون و بونگیووی رابطه دوستی خود را در اواسط سال ۲۰۲۱ شروع کردند. آنها در نوامبر سال ۲۰۲۱، شروع به انتشار عکس های عاشقانه خود در اینستاگرام کردند.

عشق جدید میلی بابی براون

با این حال، هیچ راه بهتری برای شروع به‌عنوان یک زوج هنری با حضور در فرش قرمز یکی از معتبرترین مراسم جوایز وجود ندارد. در مارس ۲۰۲۲، براون و بونگیووی با هم در مراسم بفتا شرکت کردند. پس از آن یک سال به حضور مداوم با هم در اولین نمایش ها و ساختن خاطرات سرگرم کننده مشغول بودند و در نهایت سال میلادی جدید را در کنار هم جشن گرفتند.

بیشتر بخوانید:

میلی بابی براون بازیگر نقش «اِلون» در سریال Stranger Things با حلقه الماس دیده شد

آزار و اذیت های مجازی کار میلی بابی براون را به روانشناس کشاند

منبع: bright side
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود