۷ پیشنهاد خرید هدیه برای ترغیب مشتریان و کارمندان 

۷ پیشنهاد خرید هدیه برای ترغیب مشتریان و کارمندان 

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

امروزه یکی از دغدغه‌های مهم سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ، حفظ و نگهداری مشتریان و تبدیل‌ آن‌ها به مشتریان وفادار و کارمندانی متعهد است. صاحبان کسب‌وکار با تغییر روش‌های بازاریابی، فروش و تبلیغات سعی می‌کنند مدت زمان ماندگاری و درگیری افراد با کسب‌وکارشان را افزایش بدهند.

مشوق‌هایی که برندها برای جذب مشتری و تشویق کارمندانشان به‌ کار می‌گیرند، در راستای اهداف تجاری شرکت‌ها بوده و مدیران را وادار به استفاده از ترفندهای تبلیغاتی ویژه می‌کند و ناگزیر آن‌ها را به سمت استراتژی‌هایی می‌برد که در آن وفادارسازی مشتریان به‌صورت جدی دنبال شده و در برنامه بازاریابی کسب‌وکار گنجانده شود.

هدایای سازمانی به بهانه‌های مختلفی مانند مناسبت‌های ملی و جهانی، تولدها و جشن‌ها، تقدیر و تشکر و غیره از طرف مدیران شرکت اهدا می‌شود و مزایای زیادی برای شرکت‌ها به‌همراه دارد. برندینگ یکی از مزایای مهم و تاثیرگذار هدایای سازمانی و هدیه تبلیغاتی محسوب می‌شوید که منجر به جلب توجه مخاطب، انتقال پیام و رسالت شرکت و تبدیل آن‌ها به مشتریان وفادار می‌شود.

۷ پیشنهاد برای خرید هدیه تبلیغاتی لوکس

۹۴ درصد از مشتریان هنگام دریافت هدیه تبلیغاتی، تا سال‌ها بعد نام ارسال‌کننده هدیه را به خاطر دارند و از او یاد می‌کنند. در زمینه هدایای سازمانی نیز می‌توان گفت ۸۵ درصد از دریافت‌کنندگان هدایای تبلیغاتی به روابط تجاری خود با سازمان ادامه می‌دهند.

با وجود این آمارها باید بیش از پیش تاثیر هدایای مدیریتی در پیشبرد اهداف کسب و کار جدی گرفت. بهتر است برای خرید هدیه‌های تبلیغاتی چند عامل را مدنظر داشته باشید و با رعایت آن‌ها هدیه‌ای در خور شأن و مناسب برای تبلیغات هدفمند شرکتتان انتخاب کنید.

  • به سراغ محصولات ارزان نروید.

با توجه به تنوع گسترده هدایای تبلیغاتی، دست مدیران برای انتخاب یک هدیه متناسب با حیطه فعالیت سازمان، هویت برند و سلیقه مخاطبانشان باز است؛ اما برای سفارش هدیه سازمانی هرگز نباید به سراغ محصولات ارزان‌قیمت و متوسط بروید.

هدایای تبلیغاتی از ابزارهای مهم بازاریابی و روشی استراتژیک برای افزایش تعامل برندها با مشتریان خاصشان است؛ درنتیجه باید هدیه‌ای لوکس بخرید تا از شرکت‌های معمولی تمایز داشته باشید. در چنین شرایطی خرید پک هدیه‌ اکسسوری مدرن می‌تواند انتخاب‌ خوبی برای سازمان‌ها باشد.

  • تناسب بودجه تبلیغاتی با مخاطبان را در نظر داشته باشید.

با یک بودجه مناسب می‌توانید بهترین هدیه را تهیه کنید. متناسب با اینکه می‌خواهید در نمایشگاه حضور پیدا کنید یا شرکای تجاری جدید جذب کنید، می‌توانید متفاوت باشید و هدایای متفاوتی تهیه نمایید. اگر محدودیت بودجه به شما اجازه نمی‌دهد کادوهایی با قیمت و ارزش یکسان بخرید، بهتر است تعداد نفرات را محدودتر کرده و برای دسته‌بندی مشخصی از مشتریان هدیه تبلیغاتی ارسال کنید.

7 پیشنهاد خرید هدیه برای ترغیب مشتریان و کارمندان 

  • هدیه‌ها را خلاقانه انتخاب کنید.

هدیه‌های خاص و خلاقانه، تاثیر مثبتی در ذهن گیرنده ایجاد می‌کند و شما را در مسیر بازاریابی و برندینگ جلو می‌اندازد. با کمی خلاقیت، هدیه‌ای در خور شأن برند و مشتری تهیه کنید؛ برای مثال اگر شرکت شما در زمینه گردشگری و تفریح فعالیت می‌کند، ارسال یک بازی فکری خانوادگی می‌تواند ایده جذابی باشد.

  • سفارشی و شخصی‌سازی‌شده، هدیه بدهید.

هدایای سازمانی باعث ثبت نام برند را در ذهن مخاطبان می‌شود. اگر هدیه تبلیغاتی را به‌شکلی تهیه کنید که شخصی‌سازی‌ شده باشد، تاثیری چند برابر خواهد داشت. هدیه‌های سازمانی سفارشی به‌طور مستقیم مشتری و شرکای تجاری شما را مورد خطاب قرار می‌دهد و برایشان تصویری به یاد ماندنی از این ارتباط تجاری می‌سازد.

  • پک‌های هدیه را جدی بگیرید.

عمده سازمان در مناسبت‌ها به خرید و ارسال هدایای سازمانی اقدام می‌کنند. اگر این پک هدیه را به‌شکلی انتخاب کنید که تمام اعضای خانواده گیرنده را شامل شده و خوشحال کند، چندین برابر اثرگذار خواهد بود. برای مثال می‌توانید ترکیبی از خوراکی، بازی و اکسسوری تزیینی را در یک پک به کارمندان یا مشتریان بدهید و تمام خانواده ‌آن‌ها را با برندتان آشنا کنید.

  • هدیه‌های کاربردی را در اولویت بگذارید.

بهتر است هنگام خرید هدیه تبلیغاتی به کاربرد آن، دسته بندی مخاطبین و اهداف شرکت توجه کنید سپس هدیه‌ای لوکس و کاربردی تهیه کنید. در چنین شرایطی انتخاب صنایع‌دستی از چند منظر کاربرد دارد؛ هدیه‌ای دکوراتیو و مصرفی است، فرهنگ و هویت ما را نمایش می‌دهد و در اشتغال‌زایی و درآمدزایی نیز تاثیرگذار است.

  • هنگام خرید هدیه سازمانی هویت برند را در نظر بگیرید.

ویژگی‌های اصلی برند و پیامی که به مخاطب می‌دهید، باید تحت هر شرایطی در نظر گرفته شوند، به ویژه هنگام خرید هدایای سازمانی و تبلیغاتی که قرار است به افرادی خارج از سازمان اهدا شود. هدیه‌ای متناقض و متفاوت با هویت برند باعث ایجاد اثرات منفی روی کسب‌وکار شما می‌شود؛ برای مثال اگر شرکتی در زمینه مد پایدار و حفظ محیط‌زیست فعالیت می‌کنید نباید هدایای چرمی بخرید یا اگر شرکتی لوکس هستید نباید یادبودی ارزان‌قیمت بخرید.

هدایای تبلیغاتی و سازمانی را از کجا بخریم؟

در روزهایی که همه سازمان‌ها برای خرید هدیه تبلیغاتی و سازمانی به‌دنبال وسایل دیجیتالی وارداتی و بی‌کیفیت هستند، شما متفاوت باشید! گذاشتن صنایع‌دستی در فهرست هدایای سازمانی به شرطی که از برندهای معتبر و خریداری شود، نشان‌دهنده اصالت سازمان و توجه به مقوله فرهنگ ایران است.

صنایع‌دستی آقاجانی به‌عنوان برندی مشهور در سطح ایران و جهان، تنوع گسترده‌ای از محصولات هنری دست‌ساز را به بازار صنایع‌دستی ایران عرضه کرده است که متناسب با سلیقه روز مخاطبان بوده و به‌عنوان یک اکسسوری لوکس معرفی و خریداری می‌شود.

فروشگاه اینترنتی صنایع‌دستی آقاجانی انتخاب‌های گسترده‌ای هدایای تبلیغاتی لوکس و خاص را پیش روی شما می‌گذارد. تمامی محصولات تولیدشده توسط این شرکت با ضمانت‌نامه کتبی ۱۰ ساله و نشان استاندارد به فروش می‌رسد. با داشتن این شرایط خریدی امن و هدیه‌ای فاخر برای مشتریان و کارمندانتان تهیه نمایید و نام برندتان را جاودانه کنید.

بدون نظر

ورود