۳ پیشنهاد مدرن و عالی برای پذیرایی عید نوروز

۳ پیشنهاد مدرن و عالی برای پذیرایی عید نوروز

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

یکی از دغدغه های همیشگی خانواده های ایرانی، نحوه پذیرایی از میهمان ها در عید نوروز و آغاز سال جدید است؛ اینکه چگونه می توانند میهمان های خود را عزیز بدارند و در عین حال شگفت زده کنند.

در اینجا ما قصد داریم ۳ پیشنهاد مدرن و عالی برای پذیرایی عید نوروز که عبارتند از میوه خشک، چیپس میوه و انجیر خشک را برای شما عزیزان با ذکر دلیل معرفی نمائیم.

چرا عید نوروز؟

مهمترین زمان سال برای ما ایرانی ها را می توان عید نوروز دانست؛ دلیل آن هم ریشه در فرهنگ باستانی و کهن این مرز و بوم دارد.

سال جدید همیشه برای ما پر از خاطرات ماندگار و زیبا است که به همراه خانواده و اقوام و دوستان رقم زده ایم.

آداب و رسوم عید نوروز

سنت های زیادی در باب عید باستانی نوروز در میان اقوام ایرانی وجود دارد که از آن جمله می توان به سفره هفت سین، جشن و پایکوبی های سنتی و قومی اشاره نمود. از جمله آداب و رسوم بسیار ویژه و مهم در این ایام، عید دیدنی و دید و بازدید اقوام و دوستان می باشد.

معمولا در این ایام، هر خانواده به منزل اقوام و خود رفته و بالعکس همه به خانه او برای بازدید تشریف می آورند. حال مسئله مهمی در اینجا شکل میگیرد که دغدغه بسیاری شده است و آن نوع میهمان نوازی و پذیرایی می باشد.

چند پیشنهاد مدرن و جدید برای پذیرایی عید نوروز

از قدیم الایام مرسوم بوده که هر ساله مردم ایران با خرید میوه هایی چون پرتقال و سیب، به همراه خرید شیرینی و آجیل، سفره عید خود را برای مهمان ها پهن می کردند. ولی خب از یک جایی به بعد، نیاز به مدرنیته و استفاده از خوراکی های خوشمزه و البته شکیل در برخی خانواده ها و به خصوص در میان بانوان رایج شد و همه به دنبال پیشنهادهای جذاب بودند.

در اینجا قصد داریم سه پیشنهاد جذاب خود را برای پذیرایی عید نوروز تقدیمتان نمائیم:

3 پیشنهاد مدرن و عالی برای پذیرایی عید نوروز

۱.    میوه خشک

می توان گفت جذاب ترین خوراکی که می توانید میهمان های خود را از دیدن آنها سورپرایز نمائید، میوه خشک می باشد؛ پیشنهادی که تنها با یک بار امتحان کردن به ارزش آن پی خواهید برد!

تصور کنید انواع میوه خشک نظیر موز خشک، کیوی خشک، آناناس خشک، نارگیل خشک، انبه خشک، گلابی خشک، توت فرنگی خشک، آلو خشک، برگه زردآلو، پرتقال خشک و سیب خشک را به مقدار کافی تهیه کرده باشید.

با استفاده از آموزش های مختلف دیزاین و طراحی، و همچنین مقداری سلیقه می توانید این میوه ها را با هم ترکیب کرده و بسیار زیبا تزیین نمائید و در مقابل دوستان و آشنایان خود بگذارید. آن زمان است که تحسین همگان را برانگیخته خواهید کرد و همگان به خاطر حسن سلیقه، به شما احسنت می گویند.

3 پیشنهاد مدرن و عالی برای پذیرایی عید نوروز

۲.    چیپس میوه

محصول عیدانه دیگری که نوآوری شما را به رخ همگان خواهد کشید، چیپس میوه یا همان میوه خشک حبه ای است.

نمی دانم تابحال آیا میوه خشک های مکعبی شکل را دیده اید یا نه؛ ولی به هرحال، طعم بی نظیری که این چیپس میوه ها دارند، نه تنها جلوه ویژه ای به سفره شما خواهد داد، بلکه لذت وافری را نیز نصیب خانواده شما خواهد نمود.

شما می توانید با خرید انواع میوه خشک حبه ای نظیر چیپس کیوی، چیپس سیب، چیپس سیب دارچین، چیپس سیب موز، چیپس آلو، چیپس زردآلو، چیپس هلو و چیپس موز، شگفت انگیزترین مزه ها را بچشید و به قول خودمانی تر کیف کنید.

3 پیشنهاد مدرن و عالی برای پذیرایی عید نوروز

۳.    انجیر خشک

همگان می دانند که در بین میوه های خشک شده، معروف ترین و البته بهترین میوه خشک، انجیر خشک می باشد.

شاید در ابتدا این پیشنهاد برای شما دم دستی و غیر جذاب به نظر برسد، ولی باید عرض کنیم که با حفظ شرایطی می توان انجیر خشک شده را به یک پذیرایی رویایی در هنگام عید نوروز تبدیل نمود:

  • نوع با کیفیت و مرغوب انجیر خشک خریداری شود
  • در صورت امکان با آرد مخصوص و یا ملحقات آن تهیه گردد
  • به خوبی تزیین شده و یا با دیگر میوه های خشک شده ترکیب گردد

اگر این شرایط را فراهم کنید، فواید و خواص انجیر خشک را هم در نظر بگیرید، تایید خواهید نمود که این پیشنهاد باید حتما در سبد خرید عیدانه ما جا بگیرد!

بهترین فروشگاه برای خرید عیدانه

حال که این ۳ پیشنهاد مدرن و عالی برای پذیرایی عید نوروز را با ذکر دلیل بیان کردیم، وظیفه خود می دانیم که بهترین فروشگاه در زمینه میوه خشک را نیز به شما عزیزان معرفی نمائیم.

فروشگاه میوانو (Mivanoshop.ir) با سابقه تولید میوه خشک به مدت ۱۰ سال، با فاصله جایگاه اول میوه خشک در ایران را از آن خود نموده است.

میوانو با خرید بهترین میوه های درجه یک و سپس خشک کردن آن ها توسط دستگاه های مدرن و پیشرفته، توانسته میوه خشک صادراتی و مرغوبی را تولید نماید که مشابه آن در کشور یافت نمی شود.

این ادعا زمانی به شما ثابت خواهد شد که اولین خرید میوه خشک خود را از این مجموعه انجام دهید. هنگامی که با ارسال رایگان، این محصولات خوشمزه درب منزل شما تحویل می شود، با باز کردن و مشاهده کیفیت میوه های خشک شده به خرید خود احسنت خواهید گفت!

اگر با خانواده طعم این محصولات میوانو را بچشید که دیگر باید آنها را پنهان نمائید تا به خودتان چیزی برای خوردن برسد!

پس فرصت را از دست ندهید و یک بار خرید از وبسایت میوانو (mivanoshop.ir) را امتحان نمائید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود