جوانسازی با تزریق چربی صورت

جوانسازی با تزریق چربی صورت

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

تزریق چربی فرآیند برداشت چربی از نقاط دیگر بدن و تزریق مجدد آن به صورت است. این روش با لیپوساکشن شکم، باسن، ران ها یا ناحیه دیگری با چربی اضافی شروع می شود. پس از استخراج، چربی تصفیه شده و آماده تزریق مجدد به صورت می شود. در نهایت، چربی به قسمت‌هایی با حجم از دست رفته تزریق می‌شود تا ظاهری جوان‌تر ایجاد کند. انتقال چربی همچنین می‌تواند چین و چروک‌ ها را پر کند و نتایج طولانی ‌مدتی به جا بگذارد. وقتی صحبت از درمان‌ های جوانسازی صورت می ‌شود، سوال اینجاست که در واقع هدف از جوانسازی صورت با تزریق چربی چیست؟

جوانسازی با تزریق چربی صورت

جوانسازی صورت با تزریق چربی

جوانسازی صورت نیاز به یک رویکرد چند وجهی دارد که ۳ تغییر اصلی آسیب نور خورشید، کاهش حجم و سستی بافت صورت، را که با افزایش سن رخ می دهد درمان می کند. کاهش حجم شامل از دست دادن تمام بافت های صورت، از جمله نازک شدن پوست، از دست دادن چربی در قسمت های سطحی و عمیق و از دست دادن استخوان است. این تغییرات آناتومیکی و فیزیولوژیکی در بافت ‌های صورت ما بسیار به هم مرتبط هستند، زیرا آسیب خورشید بر بافت چربی سفید پوستی قسمت ‌های سطحی تأثیر می‌گذارد، با از دست دادن خونرسانی و آتروفی بافت، و حرکت صورت نیرو های برشی ایجاد می‌کند که سستی را تسهیل می‌کند. از دست دادن بافت نرم بارگذاری استخوان را کاهش می دهد و منجر به ساییدگی استخوان می شود. به دلیل گستردگی این موضوع، بررسی ما بر روی برخی از روندهای فعلی در اثرات بیولوژیکی و بازسازی کننده پیوند چربی و پرکننده های صورت متمرکز خواهد بود.

  مشاوره ۲۴ ساعته جوانسازی صورت: ۹۱۰۰۲۵۵۵ – ۰۲۱ ۰۹۱۲۷۳۰۰۷۹۰ ۰۹۱۲۸۰۶۰۹۰۲ بهترین کلینیک تزریق چربی سعادت آباد  

مزیت تزریق چربی در مقابل سایر پرکننده ها برای جوانسازی صورت

کاهش چین و چروک: هم انتقال چربی و هم پرکننده های صورت می توانند چین و چروک های صورت را به حداقل برسانند. برخی از انواع چین و چروک ها، مانند چین و چروک هایی که در ابرو و پیشانی یافت می شوند، باید با نوع دیگری از مواد تزریقی که به عنوان تعدیل کننده عصبی شناخته می شود (BOTOX Cosmetic) درمان شوند.

افزایش حجم: هم انتقال چربی و هم پرکننده های صورت می توانند حجم از دست رفته صورت را افزایش دهند، ولی افزایش حجم با استفاده از تزریق چربی ماندگار تر و طبیعی تر است.

عوارض جانبی و خطرات: عوارض جانبی جزئی مانند تورم می تواند در هر دو درمان رخ دهد، اگرچه معمولاً ماندگاری آنها برای فیلرها کمتر از انتقال چربی است. با این حال، فیلرها خطر منحصر به فرد یک واکنش آلرژیک یا نامطلوب را دارند، در حالی که انتقال چربی به طور کلی حداقل خطر را دارد.

ماندگاری نتایج: نتایج انتقال چربی می تواند به طور نامحدود باقی بماند، و آن را به شکلی اساسی درمان دائمی تبدیل می کند. نتایج فیلرها موقتی هستند. برخی از فیلرها نتایجی را ارائه می دهند که می تواند تا شش ماه دوام داشته باشد، اما طولانی ترین پرکننده ها نتایجی را ایجاد می کنند که می توانند تا دو سال دوام داشته باشند.

تعداد درمان های مورد نیاز: انتقال چربی ممکن است به بیش از یک درمان برای دستیابی به نتایج دلخواه شما نیاز داشته باشد، اما پس از آن، نیاز به درمان به ندرت دید می شوند یا ممکن است برای سال ها مورد نیاز نباشد. فیلرها باید به طور منظم برای حفظ نتایج تجویز شوند.

جوانسازی با تزریق چربی صورت

چه کسانی کاندیدای مناسب برای جوانسازی صورت با انتقال چربی هستند؟

جوانسازی صورت با انتقال چربی یک گزینه عالی برای بیمارانی است که می خواهند حجم نواحی خاصی را در صورت افزایش دهند یا حجم از دست رفته با افزایش سن را بازگردانند. چربی تزریق شده در این نواحی باعث افزایش حجم و بهبود کانتور می شود تا ظاهری جوان تر داشته باشید. انتقال چربی همچنین برای جبران حجم از دست رفته که باعث ایجاد چین و چروک و گودی می شود مفید است. چربی های منتقل شده به خطوط عمیق لبخند، گوشه های دهان، چشم های گود شده و گونه های افتاده می تواند حجم را بازگرداند و اثرات پیری را بهبود بخشد. جراح پلاستیک شما با مشاوره با شما ملاقات می کند و نگرانی ها و تغییرات مورد نظر و همچنین سابقه پزشکی شما را بررسی می کند تا تعیین کند که آیا جراحی لیفت صورت و یا گردن برای شما مناسب است یا خیر. شرایط فیزیکی مانند فشار خون بالا، دیابت، استعمال دخانیات، بیماری کلیوی، مشکلات قلبی و سایر شرایط جدی ارزیابی خواهد شد.

در حین انتقال چربی برای جوانسازی صورت چه می شود؟

جوانسازی صورت با تزریق چربی دائمی به صورت سرپایی انجام می شود و شما در همان روز عمل به خانه خواهید رفت. جراحی تحت بیهوشی موضعی یا عمومی انجام می شود.

چربی از بدن شما گرفته می شود و به ناحیه دیگری از بدن، به ویژه صورت برای جوانسازی صورت منتقل می شود. چربی از هر قسمتی از بدن شما که در آن چربی اضافی دارید گرفته می شود. رایج ترین نواحی برای گرفتن چربی شکم، ران ها و دسته های عشق هستند. چربی به عنوان یک پرکننده طبیعی استفاده می شود. از بدن شما اهدا می شود و به بدن شما بازگردانده می شود بنابراین خطر انتقال یا رد بیماری وجود ندارد.

مقدار معینی از چربی منتقل شده وجود دارد که تحلیل می رود. زیرا بافت چربی به منبع خونی که در محلی که تزریق می شود بستگی دارد. با توجه به این کاهش مورد انتظار، مقدار اضافی چربی در زمان جراحی برای اصلاح بیش از حد تزریق می شود. این چربی اضافی انتقال یافته، برای جبران تحلیلی است که رخ خواهد داد. انتظار می رود اکثریت جذب در ۶ تا ۸ هفته اول پس از جراحی رخ دهد. پس از این، انتظار می رود تمام حجم باقی مانده دائمی باشد. برای برداشت (گرفتن) چربی، یک برش کوچک در نزدیکی ناحیه ای که چربی اضافی برای اهدا وجود دارد ایجاد می شود و لیپوساکشن انجام می شود. برای انتقال (تزریق) چربی، برش کوچکی در ناحیه صورت در نزدیکی ناحیه ایجاد می شود که نیاز به حجم، کانتور و جوانسازی دارد. برش‌ها به صورت استراتژیک در چین ‌های طبیعی قرار می‌گیرند تا ظاهر آن ‌ها را به حداقل برسانند و پس از بهبودی باید غیر قابل توجه باشند.

  شماره تماس کلینیک تزریق چربی دکتر لاغری: ۹۱۰۰۲۵۵۵ ۰۲۱
نشانی کلینیک: تهران ، بلوار دریا، بین شفق و مطهری جنوبی، ساختمان ساحل، پلاک ۱۰۴، واحد ۲
 

در بهبودی چه انتظاری باید داشت؟ چه مدت از کار بیکار خواهم شد؟ چه زمانی می توانم ورزش را از سر بگیرم؟

پس از جراحی، شما می توانید در همان روز با همراهی یکی از اعضای خانواده یا دوستان خود به خانه بروید، پس از اینکه تمام اثرات بیهوشی عمومی از بین رفت. در طول روز باید در خانه استراحت کنید و تا یک هفته بعد از عمل از فعالیت بدنی که ضربان قلب یا فشار خون شما را بالا می برد، خودداری کنید. شما می توانید فعالیت های اوقات فراغت سبک مانند مطالعه یا استفاده از کامپیوتر را انجام دهید. شب ها باید در حالی که سر خود را بالا بر روی بالش قرار دهید بخوابید یا روی یک صندلی دراز بخوابید. بالا نگه داشتن سر به کاهش تورم صورت کمک می کند. می توانید انتظار درد خفیف داشته باشید و ممکن است در نواحی که چربی از آن گرفته شده احساس کبودی کنید. برای شما داروی ضد درد تجویز خواهد شد. در ۱ تا ۲ هفته اول باید منتظر کمی کبودی و تورم باشید. این کبودی و تورم به تدریج هر هفته بهبود می یابد. می توانید انتظار داشته باشید که ۱ تا ۲ هفته پس از جراحی به تدریج فعالیت های خود را افزایش دهید. تا زمانی که ۴ تا ۶ هفته از جراحی شما نگذشته است، نباید هیچ فعالیت سنگینی (افزایش ضربان قلب یا فشار خون) انجام دهید.

چه نتایجی می توانم از تزریق چربی انتظار داشته باشم؟

انتقال چربی می تواند با کاهش علائم قابل مشاهده پیری در صورت که ممکن است شامل خطوط عمیق زیر پلک ها و از اطراف بینی تا گوشه دهان و همچنین بهبود شکل گونه ها باشد، به جوان سازی صورت شما کمک کند. اگرچه مقداری جذب چربی وجود دارد، اما نتایج انتقال چربی دائمی است. با این حال، انتقال چربی روند پیری را متوقف نمی کند.

خطرات و عوارض احتمالی تزریق چربی چیست؟

مانند هر جراحی دیگری، برخی از عوارض رایج ممکن است رخ دهد. این خطرات شامل خونریزی (تشکیل هماتوم)، عفونت، بهبود ضعیف زخم، جای زخم نامطلوب، درد (که ممکن است پس از بهبود برش ها ادامه یابد)، عدم تقارن صورت، آسیب عصب صورت، از دست دادن پوست، بی حسی/تغییرات حس پوست، بی نظمی در ناحیه چربی برداشت شد و نیاز به جراحی تجدید نظر شد.

چه زمانی نتایج نهایی تزریق را مشاهده خواهم کرد؟

بهبودی پس از انتقال چربی برای جراحی جوانسازی صورت یک فرآیند تدریجی است. معمولاً برش حداقلی وجود دارد، اما مقداری کبودی و تورم وجود دارد که به طور کلی در ۲ هفته پس از جراحی برطرف می شود. برخی از تورم های خفیف ممکن است برای چند ماه باقی بماند و ممکن است تا یک سال طول بکشد تا نتایج به طور کامل ظاهر شوند.

جوانسازی با تزریق چربی صورت

مشاوره در کلینیک دکتر لاغری

هدف انتقال چربی جوانسازی صورت با افزایش حجم، تغییر خطوط و کاهش ظاهر چین و چروک است. این تکنیک به بازگرداندن پری بافت های صورت که با افزایش سن از بین رفته اند کمک می کند. همچنین نشان داده شده است که تزریق چربی صورت کیفیت پوست و بافت پوست را بهبود می بخشد. جوانسازی صورت با انتقال چربی معمولا در نواحی مانند گونه ها، لب ها، پلک ها، شقیقه ها و برای چین و چروک های اطراف دهان (خطوط ماریونت، خطوط نازولبیال) استفاده می شود. انتقال چربی با تغییر حجم و کانتور صورت را جوان می کند، اما فقط بافت ها را به حداقل می رساند یا سفت می کند. بیمارانی که شلی قابل توجه یا افتادگی پوست صورت و گردن دارند ممکن است از لیفت صورت و یا لیفت گردن سود بیشتری ببرند. در طول مشاوره خود با جراح پلاستیک خود درباره گزینه هایی برای جوانسازی صورت که به بهترین وجه برای شما و اهداف شما مناسب است صحبت خواهید کرد.

دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • PH بهمن ۲۶, ۱۴۰۱

    عکس اولی رو دیدم فکر کردم موضوعش فانه ? نگو اگهیه

  • مهدی بهمن ۲۷, ۱۴۰۱

    عکس اولی دقیقا ضد تبلیغه