ضربه جنگ در اوکراین به مردان روس؛ توقف صادرات قرص های ویاگرا به روسیه

ضربه جنگ در اوکراین به مردان روس؛ توقف صادرات قرص های ویاگرا به روسیه

به نظر می رسد که جنگ اوکراین بر قدرت جنسی مردان روس نیز تاثیرگذار خواهد بود، در شرایطی که کمپانی آمریکایی تولید کننده قرص ویاگرا یا وایاگرا (Viagra) نیز اعلام کرد که صادرات این قرص رفع کننده اختلال نعوظ به روسیه را متوقف کرده است. کمپانی داروسازی آمریکایی Viatris بعد از اعمال تحریم های ایالات متحده علیه روسیه به خاطر حمله به اوکراین، تصمیم به این اقدام گرفته است.

ویاگرای زنانه چیست و چه آثار و عوارضی دارد؟

توقف صادرات قرص وایاگرا به روسیه

وزارت صنعت و تجارت روسیه تایید کرده است که صادرات داروی اعجاب انگیز درمان اختلال نعوظ به روسیه توسط کمپانی بزرگ آمریکایی متوقف شده است. اما شرکت های روسی اکنون می خواهند خودشان نسخه روسی این داروی تاثیرگذار و پرطرفدار را تولید کنند. سخنگوی وزارت صنعت و تجارت روسیه گفته است: «کمپانی Viatris LLC در مورد تعلیق تامین داروی ویاگرا در حالت قرص به ما اطلاع داد». شرکت های روسی که در زمینه تامین داروهای تقویت جنسی مردان فعالیت می کنند تولید خود را پیش از این ممنوعیت تا ۱۱ درصد افزایش دادند که افزایش فروش نمونه های روسی تا ۱۵ درصد را در پی داشت.

توقف صادرات قرص وایاگرا به روسیه

ویتاریس در بیانیه ای تایید کرده است: «کنترل های تجارت، تحریم ها، چالش های زنجیره تامین و استخدام و دیگر نگرانی های اقتصادی مرتبط با این درگیری روی عملیات های ما تاثیرگذار بوده است». بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی به ممنوعیت ارسال قرص های درمان اختلال نعوظ و تقویت جنسی ویاگرا به روسیه واکنش نشان داده و آن را ضربه محکم غرب به مردان روسی دانسته اند.

چگونه خودارضایی را ترک کنیم؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود