۷ هدیه نوروزی جذاب سازمانی برای عید نوروز

۷ هدیه نوروزی جذاب سازمانی برای عید نوروز

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

یک مثل یونانی وجود دارد که می‌گوید: «آدم عاقل فرصت نیک را به بخت نیک مبدل می‌سازد». عید باستانی نوروز نیز یکی از فرصت‌های بسیار مناسب برای انجام تبلیغات خلاقانه است. با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، کسب‌و‌کارهای مختلف به‌ فکر خرید هدایای نوروزی سازمانی برای مشتریان، کارمندان و شرکای تجاری خود می‌افتند.

انتخاب درست هدایای سازمانی عید نوروز، آثار بسیار مثبتی روی اهداف بازاریابی شرکت شما خواهد داشت. با‌توجه‌به اهمیت این موضوع، در این مقاله ۷ هدیه سازمانی نوروز را معرفی می‌کنیم. با مطالعه این مطلب و خرید این هدایا می‌توانید نسبت به برندسازی و افزایش رضایت و وفاداری مشتریان خود اقدام کنید.

۱. سالنامه و ست سررسید تبلیغاتی؛ یکی از بهترین هدایای سازمانی عید نوروز

بی‌دلیل نیست که اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها در پایان هر سال نسبت به سفارش انبوه و خرید سالنامه و سررسیدهای تبلیغاتی اقدام می‌کنند! به‌دلیل کاربردهای فراوانی ست‌های سررسید تبلیغاتی در زندگی روزمره کارمندان و مشتریان، این محصول هنوز هم به‌عنوان یکی از بهترین هدایای نوروزی سازمانی شناخته می‌شود.

سالنامه‌های تبلیغاتی را می‌توانید با‌توجه‌به بودجه کسب‌و‌کار خود در اندازه‌ها و انواع مختلفی سفارش دهید. نکته جالب توجه، امکان سفارشی‌سازی این هدیه سازمانی نوروز برای کسب‌و‌کارهای مختلف است. شرکت‌ها با درج نام تجاری، لوگو، مشخصات و اطلاعات تماس مجموعه خود در این سالنامه‌ها، نسبت به برندسازی و ماندگاری نام‌تجاریشان در ذهن مشتریان اقدام می‌کنند.

7 هدیه نوروزی جذاب سازمانی برای عید نوروز

۲. ست مدیریتی؛ بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز ویژه مدیران

یکی دیگر از بهترین هدایای سازمانی عید نوروز، انواع ست مدیریتی است که می‌توانید آن را به مدیران یا کارمندان رده بالا هدیه کنید. ست‌های مدیریتی معمولا در گروه هدایای تبلیغاتی نوروزی لوکس قرار می‌گیرند و قیمت آن‌ها کمی بالاتر است. شما می‌توانید از طریق این هدایای نوروزی مدیریتی جذاب، پیام مورد‌نظر خود را به گوش و چشم مدیران ارشد شرکت‌ها برسانید.

در خرید هدایای مدیریتی باید علاوه‌بر زیبایی و کیفیت، به کاربردی بودن لوازم داخل ست هدیه نوروزی نیز توجه داشته باشید. معمولا در این هدایا وسایلی مانند محصولات چرمی مثل کیف‌ و جاسوئیچی چرم، فلش‌مموری، پاور بانک، خودکار نفیس و سررسید قرار می‌گیرد. امروزه مجموعه‌هایی مانند چاپخانه سررسید گاموت، علاوه‌بر انواع سالنامه‌های تبلیغاتی، ست‌های مدیریتی را نیز در دو گروه ارزان و لوکس عرضه می‌کنند.

۳. تقویم رومیزی سفارشی؛ یکی از قدیمی‌ترین هدایای تبلیغاتی عید نوروز

یکی دیگر از قدیمی‌ترین و البته کاربردی‌ترین هدایای عید نوروز، انواع تقویم رومیزی اختصاصی است. شما می‌توانید این محصول را در مدل‌های متنوع، با مواد اولیه مختلف و با قیمت‌های متفاوت سفارش دهید. تقویم‌های رومیزی سفارشی‌سازی‌شده همواره روی میز کارمندان و مدیران شرکای تجاری و مشتریان شما قرار دارند؛ بنابراین بهترین گزینه برای برندسازی و ماندگار ساختن نام برند در ذهن دیگران هستند.

شرکت‌ها باید لوگو، نام برند و اطلاعات تجاری کسب‌و‌کار خود را روی این تقویم‌ها درج کنند. بدون‌شک، هنوز هم تقویم رومیزی با‌وجود قیمت مناسب و ارزان، یکی از بهترین هدایای نوروزی سازمانی در ایران محسوب می‌شود.

7 هدیه نوروزی جذاب سازمانی برای عید نوروز

۴. ساعت تبلیغاتی؛ هدیه سازمانی نوروز برای شرکت‌های خصوصی و دولتی

ساعت دیواری یا رومیزی یکی از ضروری‌ترین لوازم دکوراسیون هر خانه یا شرکتی محسوب می‌شود. اگر در انتخاب ساعت هوشمندانه عمل کنید و محصولی شیک و جذاب را سفارش دهید، مشتریان همواره این ساعت را در معرض دید خود و دیگران قرار خواهند داد. بدین ترتیب، نام تجاری شما نیز همواره جلوی چشمان دیگران قرار می‌گیرد.

هر بار که مخاطبان در طول روز به ساعت خود نگاه کنند، لوگو و نام شرکت شما  را نیز مشاهده خواهند کرد؛ بنابراین این هدیه تبلیغاتی عید نوروز باعث می‌شود که برندتان به‌صورت ناخودآگاه در ذهن و فکر مشتریان حک شود.

۵. کیف تبلیغاتی؛ کاربردی‌ترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز

هر کارمند و مدیری به انواع کیف دستی نیاز دارد. کیف پول و کیف لپ‌تاپ نیز از محصولات دیگر مورد استفاده کارمندان محسوب می‌شوند؛ بنابراین می‌توانیم کیف‌های چرمی جذاب و با‌کیفیت را به‌عنوان یکی از بهترین هدایای سازمانی عید نوروز معرفی کنیم. شما می‌توانید با سفارشی‌سازی این محصول، نسبت به درج نام برند و لوگوی خود روی آن‌ها اقدام کنید.

۶.  هدایای سازمانی صنایع دستی؛ معجزه این هدایای تبلیغاتی نوروزی را نادیده نگیرید!

صنایع دستی ایران همواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن خصوصا در عید نوروز محسوب می‌شود. هدیه دادن صنایع دستی به کارمندان و مشتریان باعث می‌شود که آن‌ها احساس ارزشمند بودن داشته باشند. اگر بودجه شما برای خرید محصولاتی مانند لوازم تزئینی میناکاری شده یا سایر صنایع دستی ارزشمند کشورمان کافی است، پیشنهاد می‌کنیم خرید این هدایای عید نوروز را نیز مدنظر قرار دهید. شرکت‌ها معمولا هدایای سازمانی صنایع دستی را برای مدیران ارشد، کارمندان رده بالا یا مشتریان VIP خود خریداری می‌کنند.

۷. لیوان و ماگ تبلیغاتی؛ ارزان‌ترین هدایای نوروزی سازمانی

اگر به‌دنبال خرید هدیه‌ای ارزان اما شکیل و کاربردی هستید، ماگ‌های تبلیغاتی گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. امروزه بسیاری از کارمندان حداقل روزی ۳ بار در محل کار خود چای یا قهوه میل می‌کنند؛ بنابراین ماگ‌های تبلیغاتی همواره در معرض دید مخاطبان و مشتریان شما قرار دارند. شما می‌توانید با یک طراحی شیک و جذاب و درج نام تجاری خود روی ماگ، به‌صورت ناخودآگاه برای کسب‌و‌کارتان برندسازی کنید.

پیشنهاد ما این است که در هنگام خرید ماگ یا هر محصول دیگری، کیفیت را فدای کمیت نکنید و محصولی با متریال عالی سفارش دهید. امروزه مجموعه‌های متعددی در کشور نسبت به عرضه هدایای تبلیغاتی نوروزی اقدام می‌کنند که یکی از بهترین آن‌ها مجموعه بزرگ گاموت است.

بهترین هدایای تبلیغاتی عید نوروز را از گاموت بخرید!

در این مقاله ۷ مورد از بهترین هدایای نوروزی سازمانی را معرفی کردیم. اگر شما نیز در پایان سال قصد خرید هدایای اداری نوروزی برای کارمندان یا مشتریانتان را دارید، پیشنهاد ویژه ما خرید از مجموعه گاموت است. صنایع چاپ و بسته گاموت انواع سررسید و سالنامه‌های تبلیغاتی، تقویم‌های رومیزی، ست‌های مدیریتی و سایر هدایای سازمانی عید نوروز را با بهترین قیمت به مخاطبان خود عرضه می‌کند.

گاموت تاکنون پروژه‌های تبلیغاتی بیش از ۶۰۰ شرکت مختلف کشور را با موفقیت پشت سر گذاشته است. برای آشنایی با محصولات و خدمات مجموعه گاموت و خرید هدایای تبلیغاتی نوروزی کافی است وارد سایت این مجموعه به نشانی gamutprint.com شوید یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۵۴۰۳۱۵ تماس بگیرید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود