پرنده، میزبان بچه‌های قصه‌گو در نوروز

پرنده، میزبان بچه‌های قصه‌گو در نوروز

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

یک بار دیگر هم قصه زمستان به سر رسید و دوباره قصه‌ جذاب بهار و سالی نو شروع شد. قصه بهار از آن داستان‌های جادویی است که آدم دلش می‌خواهد هزار بار به آن گوش دهد. 

شاید اگر قصه معجزه بهار را سال‌ها و سینه‌به‌سینه به زبان‌های مختلف نقل نمی‌کردیم نمی‌توانستیم از مسیر سرد و تاریک و پر از سنگلاخ زندگی عبور کنیم و به قله گرم و روشن آن برسیم.

پرنده، میزبان بچه‌های قصه‌گو در نوروز

بهار امسال، پرنده اپلیکیشن قصه‌گوی صوتی کودکان در نظر دارد به‌ یُمن فرا رسیدن بهار، روحیه قصه‌گویی کودکان را تقویت کند. این روحیه قصه‌گویی و قصه‌خواندن است که به بچه‌ها راه و رسم زندگی را می‌آموزد و به آن‌ها جرات ادامه‌دادن را در روزهای سخت می‌دهد. تعطیلات نوروز بهترین زمان برای تقویت این مهارت و علاقه‌مند کردن کودکان به این حوزه است.

در جشنواره نوروزی پرنده، از یکم تا دهم فروردین ماه بچه‌ها می‌توانند با کمک پدر و مادر خود وارد اپلیکیشن ایرانی پرنده شده و به انتخاب خود یکی از قصه‌های موجود را با صدای خودشان به‌صورت صوتی بخوانند و سپس فایل آن را به راه‌های ارتباطی گفته شده در داخل اپلیکیشن پرنده ارسال کنند.

به‌منظور تشویق کودکانی که در این مسابقه شرکت می‌کنند به تمامی شرکت‌کنندگان یک کارت بانکی مخصوص کودک و نوجوان به‌نام زی‌کارت با ۵۰ هزار تومان اعتبار اولیه اهدا می‌شود. 

زی‌کارت مخصوص کاربران زیر ۱۸ سال است و طراحی و کارایی متناسب با این رده سنی را دارد. بچه‌ها می‌توانند به انتخاب خود هر رنگ یا طرح آن را داشته باشند و از درگاه‌های پرداخت حضوری و آنلاین با نظارت والدین خود خرید کنند.

همچنین در پایان ایام نوروز بین فایل‌های ارسال‌شده توسط این قصه‌گوهای کوچک در اینستاگرام پرنده رای‌گیری شده و به سه نفر اول به ترتیب ۵۰۰ ، ۴۰۰ و ۳۰۰ هزار تومان اهدا می‌گردد. 

با نصب پرنده و شرکت در مسابقه «صدای خیال انگیز بچه‌ها» ، روحیه قصه‌خواندن و قصه‌گویی را در دل بچه‌ها زنده نگه دارید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود