روش ست کردن کت شلوار زنانه در موقعیت های مختلف

روش ست کردن کت شلوار زنانه در موقعیت های مختلف

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

از پوشش های شیک و جذابی که می توان از آن ها در هر موقعیتی استفاده نمود، کت شلوار زنانه می باشد که در بین خانم ها طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این لباس، شاید در ابتدا شما را به یاد استایل های مردانه بی اندارد، اما اگر با استایل کردن کت شلوار زنانه به درستی آشنا باشید، بدون تردید می توانید در موقعیت های مختلف آن را به تن کنید.

آیتم های مختلفی در زمان ساختن ست زنانه با کت و شلوار باید مد نظر قرار داده شود که طرح، رنگ، جنس و… مهم ترین آن ها به شمار می آیند. هم چنین لازم است کت و شلوار کاملا بر اساس فرم اندام شما انتخاب شود تا جذابیت استایل و تیپ شما چند برابر شود!

اصول ست کردن کفش با کت شلوار زنانه

ساخت ست زنانه همراه با کت و شلوار، کار پیچیده و دشواری به نظر می رسد. با این حال، این نوع لباس می تواند استایل جذابی را برای شما به وجود بیاورد و در عین حال هم می تواند یکنواخت دیده شود! از این رو لازم است از میان اکسسوری هایی که امکان استایل کردن آن ها با کت شلوار زنانه وجود دارد، به سراغ آن هایی بروید که رنگ و لعاب لازم را در تیپ شما ایجاد کنند.

کفش، بهترین اکسسوری و آیتم به حساب می آید که می تواند باعث زیبا تر جلوه دادن کت و شلوار زنانه شود. پوشیدن یک جفت کفش پاشته بلند می تواند تکمیل کننده استایل شما برای یک موقعیت رسمی و قرار کاری باشد. اما اگر چندان میانه خوشی با کفش های پاشنه بلند ندارید و در عین حال باید در یک موقعیت رسمی حاضر شوید، استفاده از کفش های لژ دار را به شما پیشنهاد می دهیم.

روش ست کردن کت شلوار زنانه در موقعیت های مختلف

در زمان ست کردن کفش با کت و شلوار، حتما به طرح پارچه لباس و رنگ آن توجه نمایید. اگر کت و شلواری که به تن کرده اید رنگی و طرح دار است، به شما استفاده از کفش هایی با رنگ خنثی را پیشنهاد می دهیم. اما اگر کت و شلوار شما رنگی خنثی دارد، امکان پوشیدن هر رنگ کفشی را خواهید داشت.

انتخاب کیف برای استایل کردن کت و شلوار زنانه

برای داشتن یک ظاهر شیک و جذاب به همراه کت شلوار، استفاده از یک کیف کوچک که با رنگ کفشی که به پا کرده اید، هماهنگی داشته باشد را توصیه می کنیم. شما می توانید کیف خود را به گونه ای انتخاب کنید که استایل و رنگ آن با ظاهر کت و شلوار سازگار باشد.

به طور مثال اگر یک کت شلوار زنانه مینیمالیستی به رنگ سفید به تن کرده اید، استفاده از کیف کوچک سفید رنگ را به شما پیشنهاد می دهیم. در صورتی که برای کت و شلوار زنانه مجلسی با رنگ مشکی، باید به سراغ کیف های کوچک و کار شده که رنگ تیره ای دارند، بروید.

در مجموع استفاده از کیف های دستی کار شما را برای ساخت این ست زنانه راحت می کنند. این نوع از کیف ها به دلیل داشتن ظرافت بالا، می توانند تکمیل کننده استایل شما با کت و شلوار باشند. هم چنین فرم و ظاهر کت شلوار زنانه شما را حفظ می کنند و تیپ و ظاهرتان را خیره کننده خواهند کرد!

انتخاب کت و شلوار بر اساس فرم اندام

جالب است بدانید که کت و شلوار های زنانه، متناسب برای فرم های مختلفی از بدن طراحی و دوخته شده اند که اگر به درستی انتخاب نشوند، زیبایی استایل را از بین خواهند برد. بلندی کت، برش های قسمت کمر، بلندی آستین، بلندی شلوار زنانه و عرض شانه از مهم ترین فاکتور هایی هستند که باید برای داشت کت و شلواری شیک به آن ها توجه نمایید.

در صورتی که قدی کوتاه دارید و جزو خانم های ریز نقش به حساب می آیید، به شما پوشیدن کت هایی با قد کوتاه را پیشنهاد می دهیم. کتی که انتخاب می کنید، باید دقیقا به روی کمرتان قرار بگیرد و در قسمت کمر کمی تنگ به نظر برسد.

اما اگر اندامی سیبی شکل دارید، حتما به سراغ کت شلوار زنانه ای بروید که به طور کامل با اندام شما سایز باشد و هیچ کجای آن تنگ دیده نشود! هم چنین برای لاغر تر دیده شدن می توانید کت و شلوار دلخواه خود را به رنگ تیره انتخاب کنید. البته برای خانم هایی با اندام مستطیلی، استفاده از کت و شلوار هایی که مدل شلوار آن ها دمپا گشاد می باشد، بیش تر توصیه می شود.

انتخاب شومیز برای ست کردن با کت شلوار زنانه

کت و شلوار به تنهایی می تواند ظاهری مردانه ایجاد کند، اما پوشیدن تاپ، بلوز، شومیز زنانه ، کراپ یا پیراهن زنانه در زیر آن می تواند علاوه بر جذاب تر نشان دادن ست زنانه شما، حالت مردانه آن را نیز از بین ببرد.

روش ست کردن کت شلوار زنانه در موقعیت های مختلف

از این رو بهتر است به سراغ شومیز زنانه و یا بلوزی بروید که المان های زنانه را در خود داشته باشد. هم چنین این امکان را دارید تا با استفاده از بلوز های مختلف، چندین استایل متفاوت و متنوع را با کت و شلوار ایجاد نمایید. توصیه می کنیم حتما رنگ شومیز را متناسب با رنگ کت شلوار انتخاب نمایید تا هارمونی لازم در این ست ایجاد شود. ضمن این که پوشیدن تاپ سفید و یا شومیز سفید در زیر کت شلوار زنانه ای که رنگ تیره دارد، می تواند بهترین انتخاب ممکن باشد!

انتخاب رنگ مناسب برای کت شلوار زنانه

رنگ کت و شلوار می تواند نقش مهمی در ساخت استایل داشته باشد. برای داشتن ظاهری خانومانه تر، انتخاب رنگ های روشن از کت شلوار زنانه، بیش تر توصیه می شود. پوشیدن این رنگ از کت شلوار برای موقعیت های غیر رسمی و قرار ها و میهمانی های دوستانه جذاب تر خواهد بود.

اما اگر تصمیم دارید استایل لوکس و شکیلی را به همراه کت شلوار برای خود ایجاد کنید، رنگ مشکی و سورمه ای می توانند انتخاب های هوشمندانه ای به نظر برسند. علاوه بر این، این رنگ ها با هر رنگ پوستی سازگاری دارند و برای موقعیت های رسمی و میهمانی های مجلسی بسیار مناسب هستند.

پوشیدن یک شومیز زنانه طرح دار و رنگی در زیر کت و شلوار زنانه سورمه ای، می تواند استایل شما را کامل کند. فراموش نکنید که رنگ کفش را نیز به درستی انتخاب نمایید.

حال اگر چندان حوصله ساخت پالت رنگی برای استایل کردن کت و شلوار را ندارید و به دنبال رنگ هایی هستید که امکان ست شدن با دیگر رنگ ها را داشته باشند، به شما پیشنهاد می دهیم حتما به سراغ رنگ طوسی بروید. این رنگ به راحتی در کنار تمامی رنگ ها قرار می گیرد و جذابیت چشم گیری را برای استایل شما ایجاد می کند.

اکسسوری متناسب با کت و شلوار زنانه

با این که کت و شلوار زنانه استایل کاملا رسمی دارد، اما در عین حال می تواند ظاهری لوکس و جذاب برای تیپ شما به وجود بیاورد. اکسسوری ها و زیور آلات نیز آیتم هایی به حساب می آیند که استفاده از آن ها برای استایل کردن کت شلوار می توانند جذابیت ست شما را چند برابر کنند.

روش ست کردن کت شلوار زنانه در موقعیت های مختلف

به طور مثال استفاده از یک دستبند و یا گردنبند ظریف، به طور کامل استایل کت و شلوار شما را تغییر داده و زیبایی آن را دو چندان می کند. اگر به هماهنگی آیتم های مختلف استایل اهمیت می دهید، پیشنهاد می دهیم حتما ناخن های خود را سوهان کشی کنید و از یک رنگ نود برای لاک ناخن استفاده نمایید. اما اگر برای یک میهمانی پوشیدن کت و شلوار را انتخاب کرده اید، رنگ لاک قرمز می تواند جذابیت این ست زنانه را بیش تر کند!

حال اگر تا امروز نتوانسته اید کت شلوار زنانه دلخواه خود را خریداری کنید و جای خالی این ست زنانه را در کمد لباس های خود احساس می کنید، حتما از فروشگاه سنسی شاپ دیدن کنید و از میان مدل های متنوع این فروشگاه، متناسب ترین آن ها را برای اساس مواردی که شرح دادیم، تهیه نمایید.

از آن جایی که سلیقه، فرم اندام، علایق و… افراد با یکدیگر تفاوت دارد، سنسی شاپ تلاش کرده است تا با گردآوری مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلف، امکان پوشیدن کت و شلوار را برای تمامی خانم ها فراهم کند!

دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • موسوی فروردین ۱۲, ۱۴۰۲

    مطالب مفید بودند با سپاس