یک راهب هندو خواستار حمله به مکه شده و زمزم را رود مقدسِ هندوها دانست + ویدیو

یک راهب هندو خواستار حمله به مکه شده و زمزم را رود مقدسِ هندوها دانست + ویدیو

یاتی نارسینگاناد، هندوی راستگرای افراطی مشهور که دیدگاه های بسیار تندی نسبت به مسلمانان دارد، بار دیگر مسلمانان را در یکی از سخنرانی هایش هدف قرار داده است. او از هندوها خواسته که به مکه حمله کنند و کعبه را تصرف نمایند. وی همچنین مدعی شده که چشمه زمزم به الهه هندوها تعلق دارد. این هندوی تندرو در این باره گفته است: «اکنون زمان آن رسیده است که تمام جهان را علیه اسلام و جهاد آن متحد کنیم. ما باید کنترل معبدی که در مکه است و همچنین جایی که کنگ مهادیو به عنوان زمزم جریان دارد را فتح کنیم. اگر ماکشوار ماندیر [کعبه] را فتح نکنیم، هیچ قدرتی در روی زمین نمی تواند اسلام را شکست دهد».

ویدیویی از این هندوی افراطی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که در آن صحبت های تندی نسبت به مسلمانان خطاب کرده است، صحبت هایی که واکنش مسلمانان را در پی داشته و از دولت هند خواسته اند که نسبت به این هندوی تندرو و اظهارات او واکنش نشان دهند. یاتی نارسینگاناد که ید طولایی در حمله به مسلمانان دارد، بارها هندوها را علیه مسلمانان تحریک کرده و مدعی است که نه تنها افغانستان، بلکه مکه نیز بخشی از معبد مهادیو بوده است. نارسینگاناد که یکی از روحانیون هندوی معبد داسنا در غازی آباد است، به خاطر دیدگاه های تندروانه اش نسبت به مسلمانان و دین اسلام شناخته شده و سابقه دستگیر شدن به خاطر این نفرت پراکنی ها را دارد.

روحانی هندو خواستار حمله به کعبه شد

وی در سال گذشته به خاطر یک سخنرانی تند نسبت به مسلمانان دستگیر شد، جایی که مدعی شده بود ۵۰ درصد هندوها در ۲۰ سال آینده به اسلام خواهند گروید اگر یک مسلمان به عنوان نخست وزیر جدید این کشور انتخاب شود. وی همواره از مسلمانان با عنوان «هیولا» یاد کرده و بارها تاکید کرده که برای یک هند عاری از اسلام تلاش می کند. معبد داسنا یک مکان محلی مقدس برای هندوها و مسلمانان است و سالانه فستیوالی با حضور طرفداران هر دو ادیان در آن برگزار می شود اما اکنون از ورود مسلمانان به این معبد جلوگیری می شود.

در بنری در داخل این معبد از هندوها خواسته شده که کمتر از ۵ فرزند نداشته باشند زیرا بزودی ۲۰۰ میلیون جمعیت مسلمانان هند از ۸۰۰ میلیون هندوی آن عبور خواهند کرد. شهر داسنا شهری کوچک است که بیش از ۸۰ درصد جمعیتش را مسلمانان تشکیل می دهند و سخنرانی های ناریسینگاناد باعث شکاف اجتماعی بیشتری در شهر شده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • هنده دیگه فروردین ۱۹, ۱۴۰۲

  هنده دیگه
  به سیکها حمله میکنن
  به مسیحیها حمله میکنن. فیلم دیدم اتیش زدن یه مرده رو زنده زنده جلوی خونش . از خونش صلیب اوردن بیرون انداختن رو جنازش که داشت میسوخت
  به مسلمانا حمله میکنن . دیدم بچه با سنگ زد تو سر یه زن مسلمون
  حالا اینا هیچی. بیشترین دشمنیشون با ماهاست. یه نادرشاه افشار لازمه تا دوباره ادمشون کنه.

  اتفاقا این روحانی نیست. روحانی و سیاستمداره. دنبال سیستم کاستی هست و همیشه تبلیغ کرده. سیستمی که حتی تعریف کردنش حال ادمو بهم میزنه.

  دولت قبل کلی دستشویی ساخت. هندوهای افراطی تو مناطق و روستاها دستشویی رو تخریب میکنن که نجسه. زنها باید کلی راه برن خارج محدوده ی روستا دستشویی کنن تو دشت و برگردن.

  رود گنگ که کلا نجاست ازش میباره.

  خودم ۱ سال برا تحصیل رفتم از کثافت شون حالم بهم خورد برگشتم. الکی نیست پاکستان اسم کشور خودشونو گذاشته پاکستان. چون وقتی جدا شدن اسم نداشتن که. درسته پاکستانه ولی بازم بهتر از هنده.
  ادرار گاو تو غذا میزنن. با چشم خودم دیدم. مثل اب معدنی میفروشن. یع مراسمی دارن گاو رو مثل عروس میکنن بعد بهش دعا میکنن پاهای گاو رو میبوسن.
  جدیدا هم سوزاندن همسر با شوهر فوت کرده دوباره رواج یافته.

 • میترا فروردین ۱۹, ۱۴۰۲

  آخه اسکل شکم باره ی بو گندو، ک موش از سروکولتون بالا میره، و گاو میپرستید شما رو چه به تدین ! چه به فرهنگ حرف مفت میزنی،اگه فرهنگ درستی داشتید ک کل جهان شده بودند هندو پس کلا در سطحی نیستید ک اسلام میشه بزرگترین دین . من اصلا از روی تعصب حرف نمیزنم ولی این متعصب رو باید آتیش زد! کسی ک ب عقاید دیگران توهین میکنه خودشم قابل احترام نیست …

 • داریوش پارسایی فروردین ۲۰, ۱۴۰۲

  درود برهمگان استفاده نادرست از هرچیزی فاجعه بار هست حالا میخواد قند باشه یامشروب باشه یا موشک باشه یا(دین ومضاهب باشه) که این آخری مخرب تر هست