۷ ایده جذاب خرید کادو برای خانم ها

۷ ایده جذاب خرید کادو برای خانم ها

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

ممکن است بخواهید به مناسبت های مختلف برای همسر، دختر یا مادرتان کادو بخرید. در این مقاله قصد داریم پیشنهاداتی به شما ارائه کنیم که با هزینه ای بسیار منطقی بتوانید یک کادوی جذاب برای عزیزانتان تهیه کنید. همه این کادوها از پارچه تهیه شده و دوستدار محیط زیست هستند.

۱- توت بگ: به تازگی استفاده از توت بگ تبدیل به یک استایل برای بانوان شده است. مزیت استفاده از توت بگ در مقایسه با کیف های پارچه ای بسیار زیاد است. توت بگ به مراتب سبک تر و البته جادارتر از کیف خرید پارچه ای است. ضمنا معمولا ارزانتر است. از کیسه خرید می توانید بجای کیف استفاده کنید و در زمان خرید یا امور روزمره از توت بگ بهره ببرید. جنس توت بگ های بوهو از پارچه متقال تمام پنبه است و می توانید سالها از آن استفاده کنید. پس خیالتان از بابت کادویی که تهیه می کنید کاملا راحت باشد. توت بگ های بوهو با توجه به اینکه از تکنیک چاپ روی پارچه بهره می برند طرح های بسیار متنوعی هم دارند. پس با توجه به سن و موقعیت می توانید طرح مورد نظرتان را سفارش دهید.

۲- کیف خرید پارچه ای: اگر می خواهید هدیه ای رسمی تر و البته کمی گران تر بدهید می توانید کیف پارچه ای را انتخاب کنید. کیف پارچه ای هم مثل توت بگ از تکنیک چاپ روی پارچه بهره می برد و طرح های متنوعی دارد.

۳- بند عینک: اگر کسی که قصد دارید به او هدیه بدهید خانمی جوان است، بند عینک می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. استفاده از بند عینک چند سال هست که دوباره تبدیل به یک استایل متفاوت برای آقایان و خانم ها شده است. مخصوصا برای جوانترها و افرادی که تیپ هنری دارند.

۴- جای دستمال کاغذی: اگر فردی که می خواهید هدیه برایش بخرید، به لوازم خانه علاقمند است می توانید یک جای دستمال کاغذی به او هدیه بدهید. مخصوصا اگر خانه مستقلی داشته باشد می توانید بر اساس تم خانه برایش طرح مناسبی هم انتخاب کنید.

۵- سرویس آشپزخانه: در صورتیکه برای یک تازه عروس یا خانم خانه دار کادو میخرید، سرویس کامل آشپزخانه پارچه ای می تواند یک گزینه مناسب باشد. اگر قصد دارید مبلغ کمتری بپردازید می توانید یکی از موارد سرویس آشپزخانه را هدیه بدهید. مثل دستمال آشپزخانه، دستگیره آشپزخانه، دمکنی و…

۶- کیف لوازم آرایشی: یکی دیگر از گزینه های جذاب برای خرید کادو کیف لوازم آرایشی است. معمولا هر خانمی یک یا چند کیف مخصوص آرایش دارد. پس می توانید با خیال راحت از کیف لوازم آرایش بعنوان یک کادو برای همه سنین استفاده کنید.

۷- کیف پد بهداشتی: استفاده از کیف پد بهداشتی کم کم تبدیل به یک وسیله ضروری برای خانم ها می شود. مخصوصا اینکه با خیال راحت می توانند داخل کیف خود و بدون معذوریت های مرسوم همیشه چند عدد پد بهداشتی همراه داشته باشند. ضمن اینکه از این کیف بعنوان کیف دستمال کاغذی هم می توانند استفاده کنند.

برای تهیه این کادوها می توانید به وبسایت بوهو مراجعه کنید. اگر طرحی در سایت مشاهده کردید می توانید آن را روی هر کدام از محصولات موجود در سایت سفارش دهید. کافی است از بخش چت آنلاین یا تماس تلفنی درخواست خود را مطرح کنید.

بدون نظر

ورود