ماجرای حمله شرکت کننده به مجری در مسابقه تلویزیونی «قهرمان» چه بود؟ + ویدئو

ماجرای حمله شرکت کننده به مجری در مسابقه تلویزیونی «قهرمان» چه بود؟ + ویدئو

چند روزی است ویدئویی از مسابقه تلویزیونی قهرمان در فضای مجازی دست به دست می شود که تعجب و انتقاد کاربران را برانگیخته است. ویدئوی منتشر شده نشان می دهد یکی از شرکت کنندگان پس از ناکامی در مسابقه، یکی از مجریان برنامه، ایمان قیاسی را مقصر می داند و در حالی که با عصبانیت فریاد می کشد قصد درگیر شدن با او را دارد. پس از انتشار این ویدئو برخی کاربران به انتقاد از رفتار این شرکت کننده پرداختند که واکنش مجری مسابقه، ایمان قیاسی را به دنبال داشت.

دعوا در مسابقه قهرمان

قیاسی در پستی اینستاگرامی ضمن انتشار ویدئوی کامل این اتفاق توضیح داد که این دعوا از پیش برنامه ریزی شده و یک شوخی با دیگر مجری برنامه، یوسف تیموری بود که او با همراهی شرکت کننده مسابقه ترتیب داده بود. به گفته ی قیاسی، ناقص بودن ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی باعث این سوء تفاهم شده است.

قیاسی نوشت:

خیلی ها فکر کردن تو این صحنه علی واقعا داره با من دعوا میکنه پس این نشون میده علی نیازی خیلی خوب بازی کرده بعضی از پیج ها هم فقط تیکه اولشو گذاشتن و باعث شد علی یه مقدار از طرف برخی از مخاطبین مورد حمله قرار بگیره. باید توضیح بدم علی نیازی هم ورزشکار خوبیه هم با اخلاق و درجه یک و دوست داشتنیه من بخاطر دوستی که با علی داشتم ازش خواهش کردم که این بازی رو راه بندازیم تا یوسف تیموری رو اذیت کنیم. خلاصه خواستم تلافی کنم…

دعوا در مسابقه قهرمان

درباره مسابقه قهرمان

قهرمان مسابقه ای با محوریت رقابت در زمینه آمادگی جسمانی است که از نوروز ۱۴۰۲ روی آنتن تلویزیون رفته و هر شب از شبکه سوم سیما پخش می شود. استعداد‌های ورزشی با حضور در این برنامه و پشت سر گذاشتن چالش های مختلف و دشوار، رقابتی پر‌هیجان را رقم می زنند.

سال گذشته پس از انتشار فراخوان شرکت در این مسابقه، کار ضبط آن با حضور متقاضیان پذیرفته شده انجام شد.

دعوا در مسابقه قهرمان

کارگردان مسابقه قهرمان محمد پیوندی و تهیه‌ کننده ی آن محمدحسین سعادتی است و اجرای مسابقه برعهده ی یوسف تیموری و ایمان قیاسی قرار گرفته است.

برخی این مسابقه را نوعی جایگزین برای برنامه استعدادیابی «عصر جدید» احسان علیخانی دانسته اند و انتخاب ایمان قیاسی برای مجری گری قهرمان نیز حواشی ای به وجود آورد.

ایمان قیاسی بعد از همکاری با گروه علیخانی فرصت اجرا به‌ دست آورد. او مجری دوم مسابقه «عصر جدید» بود و آیتم «هشتگ عصر جدید» را به تنهایی اجرا می‌ کرد و در مسابقه «جوکر» احسان علیخانی که از تولیدات شبکه نمایش خانگی بود نیز به‌ عنوان نویسنده حضور داشت.

در حالی که شایعات از کنار گذاشته شدن احسان علیخانی از تلویزیون حکایت دارد، انتخاب ایمان قیاسی برای اجرای مسابقه قهرمان یادآور اتفاق مشابهی است که در مورد برنامه ۹۰ رخ داد، برنامه ای با اجرای عادل فردوسی پور که با تصمیم مدیران صدا و سیما تعطیل شد و به جای آن برنامه «فوتبال برتر» با اجرای محمد میثاقی، گزارشگر برنامه ۹۰ روی آنتن رفت.

دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • قطبي فروردین ۲۹, ۱۴۰۲

  اون سطح جامعه که الان برنامه ها تلویزیون رو که در سطح گروه الف هست، میبینن طبیعی هست راحتم میشه اُسکلشون کرد ایستگاشونو گرفت خخ

  • میثم فروردین ۳۰, ۱۴۰۲

   اسکل اونی که برای یه سریال اشغال و بیمحتوا ۴۰ دقیقه ای جم تیوی نیم ساعت تبلیغ میبینه
   اسکل اونی که میشینه پای منوتو اینترنشنال که بودجه اش رو عربستان میده بعد میگه عرب نمیپرستم
   😂😂😂

  • محمد فروردین ۳۱, ۱۴۰۲

   ههههههههههههه دهنت سرویس عجب شوخی بود

 • قیصر فروردین ۳۰, ۱۴۰۲

  با حال بود خیلی خوشم اومد

 • آرش اردیبهشت ۱, ۱۴۰۲

  یاغی ۲ رو شاخته پسر 😂😂👏👍