عذرخواهی بازیگر سریال فرندز از کیانو ریوز به خاطر توهین به او در کتاب خاطراتش

عذرخواهی بازیگر سریال فرندز از کیانو ریوز به خاطر توهین به او در کتاب خاطراتش

متیو پری بازیگر سرشناس سریال دوستان (Friends) می گوید که صحبت های تند و بی ادبانه اش در مورد کیانو ریوز که در کتاب خاطرات خود که در پاییز گذشته با نام Friends, Lovers and the Big Terrible Thing منتشر شد، در نسخه های بعدی حذف خواهد شد. این ستاره ۵۳ ساله سال گذشته خبرساز شده و بعد از اینکه گفته بود چرا ریوز «هنوز در بین ما راه می رود» وقتی ستاره هایی هم عصر او مانند ریور فینیکس و کریس فارلی چنین زود از میان ما رفتند، مجبور به عذرخواهی شد.

عذرخواهی متیو پری به خاطر توهین به کیانو ریوز

پری که اهل ویلیامزتاون، ماساچوست است، در مصاحبه با لس آنجلس تایمز گفته است که نسخه های آینده این کتاب، چنین بخشی از صحبت هایش را حذف خواهند کرد. پری که در سریال فرندز نقش چندلر بینگ را بازی کرده بود، به خاطر این اشتباه عذرخواهی کرده است. وی در این باره گفته است: «حرف احمقانه ای زدم… کار بسیار بدجنسانه ای کردم» و در ادامه گفت که در انظار عمومی از ستاره فیلم های جان ویک عذرخواهی کرده است. وی گفته است که یکی از دلایل تصمیم او برای حذف این بخش از صحبت هایش در مورد کیانو ریوز این است که ستاره فیلم های ماتریکس همسایه اوست.

عذرخواهی متیو پری به خاطر توهین به کیانو ریوز

متیو پری در این مصاحبه می گوید: «نامش را حذف کردم به این خاطر که در یک خیابان زندگی می کنیم» اما تصریح کرد که هنوز به طور حضوری و شخصاً از ریوز عذرخواهی نکرده است اما اگر فرصتی پیش بیاید حتماً این کار را خواهد کرد. در کتاب خاطرات متیو پری که در نوامبر گذشته منتشر شد، پری در هنگام صحبت در مورد مرگ ریور فینیکس در ۳۱ اکتبر ۱۹۹۳ به کیانو ریوز اشاره کرده است، در شرایطی که فینیکس و ریوز دو سال قبل تر در فیلم My Own Private Idaho با هم بازی کرده بودند.

عذرخواهی متیو پری به خاطر توهین به کیانو ریوز
متیو پری و ریور فینیکس

پری در این بخش از کتاب خود نوشته است: «ریوز مرد زیبایی بود، هم از بیرون و هم از درون- بسیار زیبا برای این دنیا، مشخص شد که چنین است. همیشه به نظر می رسد که با استعدادترین افراد می میرند. چرا متفکران اورجینالی مانند فینیکس و هیث لجر می میرند و کیانو ریوز هنوز در میان ماست؟». او یک بار دیگر از ریوز یاد می کند وقتی که به اوردوز مرگبار کریس فارلی در دسامبر ۱۹۹۷ اشاره می کند. وی این بار می گوید: «وقتی فهمیدم یک مشت به دیوار اتاق تعویض لباس جنیفر آنیستون زدم. کیانو ریوز هنوز در میان ماست». بعد از واکنش های تند به این صحبت ها، پری در مورد ارجاع به ریوز در کتابش عذرخواهی کرد و در بیانیه ای گفت: «واقعیت این است که از طرفداران پروپاقرص کیانو هستم. تنها یک نام تصادفی را انتخاب کردم. تقصیر من بود و عذرخواهی می کنم. باید به جای نام او از نام خودم استفاده می کردم».

عذرخواهی متیو پری به خاطر توهین به کیانو ریوز
کیانو ریوز و ریور فینیکس

اگر چه ریوز از ریور فینیکس به عنوان یکی از نزدیک ترین دوستانش در آن دوره یاد کرده است، پری نیز رابطه بسیار نزدیکی با این ستاره آینده دار داشت، بعد از اینکه در اولین فیلم خود با نام A Night In The Life Of Jimmy Reardon در سال ۱۹۸۸ در نقش مقابل او بازی کرده بود. در کتاب خاطراتش، متیو پری به این موضوع اشاره کرده که چطور در مدت فیلمبرداری این فیلم در شیکاگو رابطه ای عمیق بین این دو شکل گرفته است. فینیکس در اثر اوردوز ناشی از ترکیب هرویین و کوکایین درگذشت

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • اها اردیبهشت ۴, ۱۴۰۲

  تنها ۴ قسمت از فصل اول سریال فرندز و دیدم. به این نتیجه رسیدم که این سریال کاملا بیخود و دارای مفهومه.
  یه مفهومی دراه ها. اونم سکس هست.تنها نتیجش همینه. سکس.

  • حامد اردیبهشت ۴, ۱۴۰۲

   میشه گفت ۹۰ درصد شوخی های این سریال دور از مسائل جنسیتیه و بسیار سریال تمیزیه از این لحاظ.
   شما یا تا بحال هرگز سریال های خارجی نگاه نکردین یا اینکه سنتون بسیار کمه دوست عزیزم
   در سال های آینده بازهم به این سریال فرصت بدین و خواهید دید چقدر می تونه خوب باشه

   • سحر اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۲

    دقیقا حتی صحنه هارو باز هم نشون نمیداد و نسبت به فیلم های دیگه خیلی مودبانه تر بود از خیلی جهات، و شوخی در مورد همه مسائلی میشه کرد نمیفهمم در مورد همه چی چرا گارد میگیرین